• خانه
  • اخبار
  • Envoy یک استارت آپ Worksphere در سیاتل را خریداری می کند که به شرکت ها کمک می کند تا محل کار خود را مدیریت کنند

Envoy یک استارت آپ Worksphere در سیاتل را خریداری می کند که به شرکت ها کمک می کند تا محل کار خود را مدیریت کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Envoy یک استارت آپ Worksphere در سیاتل را خریداری می کند که به شرکت ها کمک می کند تا محل کار خود را مدیریت کنند

Envoy یک استارت آپ Worksphere در سیاتل را خریداری می کند که به شرکت ها کمک می کند تا محل کار خود را مدیریت کنند
آخیل فردین مدیر عامل Worksphere. (عکس از Worksphere)

Worksphere، استارت‌آپ مستقر در سیاتل که بستری برای مدیریت تجربیات محیط کار ترکیبی ایجاد می‌کند، توسط رقیب مستقر در سانفرانسیسکو Envoy خریداری شده است.

هر دو شرکت نرم‌افزاری می‌فروشند که به کارفرمایان کمک می‌کند تا نحوه رزرو میز و استفاده از فضای فیزیکی اداری را مدیریت کنند.

Envoy در سال 2013 راه اندازی شد و در ژانویه 111 میلیون دلار جمع آوری کرد. همچنین در ماه آگوست استارت آپ رزرو میز و برنامه ریزی OfficeTogether را خریداری کرد.

Envoy در کنار پذیرش کار هیبریدی ناشی از بیماری همه گیر رشد کرده است و مشتریان آن شامل مشتریان بزرگ سازمانی مانند Slack، Pinterest، Hulu، Stripe و Mazda هستند.

Worksphere در سپتامبر 2020 توسط مدیر عامل Aakhil Fardeen، CTO Mark Piper و مدیر فروش ترزا Klaassen تأسیس شد. آنها قبلاً در Lish کار می کردند، یک استارتاپ پذیرایی شرکتی که فردین راه اندازی کرد. هنگامی که کارگران با شیوع بیماری همه گیر دور شدند، تجارت لیش کند شد – و این منجر به ایجاد Worksphere شد.

Worksphere به کاربران اجازه می دهد تا زمان اداری را برنامه ریزی کنند و مواردی مانند محدودیت های ظرفیت، نظرسنجی های سلامتی و ردیابی تماس ها را خودکار کنند. در ژانویه 2021، 550,000 دلار پیش سرمایه به رهبری Ascend.vc جمع آوری کرد. این استارت آپ سال گذشته Y Combinator را نیز تکمیل کرد.

فرهین در ایمیلی به brooztechnology گفت: “طی دو سال گذشته، ما سفری باورنکردنی برای ساخت Worksphere داشته‌ایم، و من از اینکه فرصتی برای پیوستن به نیروهای Envoy و ادامه کار روی آینده شغل‌ها داشتم، سپاسگزارم. به خصوص با افرادی که در رسالت و ارزش های ما سهیم هستند.»

او افزود که لیش همچنان در حال فعالیت و در مسیر رشد است. فرهین در هیئت مدیره شرکت باقی می ماند و به مدیریت جدید آن مشاوره می دهد. با این حال، او دیگر درگیر فعالیت های روزمره شرکت نیست.

فروش Worksphere با ترکیبی از پول نقد و سهام پرداخت شد. مبلغ کل معامله فاش نشده است. هشت کارمند Worksphere، از جمله سه بنیانگذار، به عنوان بخشی از خرید به Envoy خواهند پیوست.

لری گادیا، مدیرعامل و بنیانگذار Envoy در یک پست وبلاگی نوشت: «تیم Worksphere تخصص خود را در مقیاس متمرکز برای کمک به رهبری بسیاری از ابتکارات سازمانی ما به ارمغان خواهد آورد.

این خرید در 20 سپتامبر بسته می شود. پس از تکمیل، Worksphere دیگر برند خود را حفظ نخواهد کرد.

Worksphere در مجموع 2.5 میلیون دلار از Y Combinator، Village Global، Ascend.vc، Socii Capital، Green D Ventures، Portland Seed Fund، Remote First Capital، Avalanche VC و سرمایه گذاران مختلف فرشته جمع آوری کرده است.