• خانه
  • اخبار
  • Emerald City Comic-Con سیاست بحث برانگیز ماسک را برای نمایش 2022 در سیاتل لغو کرد

Emerald City Comic-Con سیاست بحث برانگیز ماسک را برای نمایش 2022 در سیاتل لغو کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Emerald City Comic-Con سیاست بحث برانگیز ماسک را برای نمایش 2022 در سیاتل لغو کرد

Emerald City Comic-Con سیاست بحث برانگیز ماسک را برای نمایش 2022 در سیاتل لغو کرد
شرکت کنندگان Emerald City Comic Con 2019 از فضای غرفه ناشر مستقل Dark Horse Comics مستقر در پورتلند دیدن می کنند. (تصویر توسط ECCC)

برگزارکنندگان کامیک کان Emerald City روز پنجشنبه اعلام کردند که پوشش مورد نیاز برای نمایش امسال در سیاتل را بازگرداندند.

این یک معکوس قابل توجه از سیاست قبلی ECCC است که در ماه ژوئن هنگامی که سازمان دهندگان اعلام کردند که ماسک برای حضور توصیه می شود اما اجباری نیست، واکنش های منفی را برانگیخت.

شرکت کنندگان در کامیک کان سالانه که قرار است از 18 تا 22 آگوست در مرکز همایش های ایالت واشنگتن برگزار شود، اکنون ملزم به پوشیدن “پوشش های تایید شده صورت” هستند – ماسک های سالم و محکم که بینی و دهان را به طور کامل می پوشاند – در تمام زمینه های نمایش سازمان‌دهندگان همچنین «اکیداً توصیه می‌کنند» بازدیدکنندگان از ماسک‌های تایید شده N95، KN95 یا KN94 استفاده کنند.

به نظر می رسد که ECCC برنامه ای برای بررسی کارت های واکسیناسیون یا آزمایش های اخیر COVID در دروازه نمایشگاه 2022 ندارد.

سازمان‌دهنده ECCC، شرکت تولید رویداد ReedPop، دقت کرده است که به این نکته اشاره کند که تصمیماتش با دستورالعمل‌های بهداشتی و ایمنی فعلی King County مطابقت دارد.

مدار کنوانسیون ملی مشتاق حرکت از همه‌گیری کووید-19 بوده است و بسیاری از نمایش‌ها در سراسر کشور به طور مشابه دستورالعمل‌های شرکت‌کنندگان را کاهش داده یا کاملاً حذف کرده‌اند.

گزارش شده است که VidCon امسال در آناهیم، ​​کالیفرنیا یک رویداد فوق‌العاده پخش‌کننده بود، تا اینکه یکی از داوطلبان “Enforcer” در نمایشگاه امسال PAX East اندکی پس از برگزاری همایش بر اثر کووید درگذشت.

به گفته غرفه داران، ECCC تا یک روز پس از مهلت لغو، منتظر اعلام سیاست های جدید COVID خود بود. برای هنرمندان مستقل، که بسیاری از آنها بخش قابل توجهی از درآمد سالانه خود را از مدار کنوانسیون به دست می‌آورند، این امر آنها را با انتخاب بین قرار گرفتن در معرض احتمالی کووید یا آسیب مالی بزرگ از هزینه‌های غیرقابل استرداد انتخاب می‌کند.

برای هنرمندان مستقلی که ممکن است از نظر مالی تحت تأثیر سیاست ECCC قرار بگیرند، بوتیک آنلاین Dual Wield Studios مستقر در سیاتل اخیراً صندوق ایمنی و سلامت هنرمندان متعارف (CASH) را راه‌اندازی کرده است.

هنرمندان و غرفه دارانی که از شرکت در ECCC امسال انصراف داده اند، می توانند فرم آنلاین CASH را تکمیل کنند تا برای هر گونه هزینه غیرقابل بازپرداختی که ممکن است متحمل شده اند، یک بار کمیسیون مبادله کنند. 10000 دلار اولیه برای صندوق نقدی توسط Dual Wield ارائه شد. هرکسی که مایل به مشارکت در این امر باشد می تواند با خرید مجموعه ای خاص از کالاها در فروشگاه اینترنتی دوال ویلد این کار را انجام دهد.

نمایش دیگری در منطقه سیاتل که توسط ReedPop برگزار می شود، Panny Arcade Expo، هنوز هم قرار است در آخر هفته روز کارگر در WSCC برگزار شود. طبق گزارش‌ها، سازمان‌دهندگان از اواخر ماه مه سال جاری قصد دارند قوانین ایمنی و بهداشتی مشابه با PAX West را در سال 2021 اجرا کنند.