• خانه
  • اخبار
  • Emerald City Comic Con به دلیل عدم نیاز به ماسک یا واکسیناسیون در رویداد آینده سیاتل داغ می شود

Emerald City Comic Con به دلیل عدم نیاز به ماسک یا واکسیناسیون در رویداد آینده سیاتل داغ می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Emerald City Comic Con به دلیل عدم نیاز به ماسک یا واکسیناسیون در رویداد آینده سیاتل داغ می شود

Emerald City Comic Con به دلیل عدم نیاز به ماسک یا واکسیناسیون در رویداد آینده سیاتل داغ می شود

ReedPop، شرکت پشتیبان Emerald City Comic Con سیاتل، چهارشنبه اعلام کرد که قصد دارد تا به میزان قابل توجهی پروتکل های ایمنی COVID خود را برای نمایشگاه 2022 کاهش دهد و انتقاد بسیاری از هنرمندان و غرفه دارانی را که قصد شرکت در این نمایشگاه را داشتند، برانگیخت.

ECCC این خبر را از طریق توییتر و وب‌سایت رسمی‌اش اعلام کرد و بیانیه‌ای کوتاه به کریستینا راجرز، معاون ReedPop رویدادها نسبت داده شد. در حالی که ECCC به مقررات فعلی کینگ کانتی در مورد کنوانسیون ها و سایر گردهمایی های بزرگ پایبند است، وضعیت واکسیناسیون یا آزمایش شرکت کنندگان را در درب منزل بررسی نمی کند.

همچنین توصیه می‌کند که شرکت‌کنندگان از ماسک‌های باکیفیت استفاده کنند، اما ممکن است نیاز به استفاده از آن‌ها فقط در پانل‌های خاص یا در مناطق خاصی داشته باشند.

برای شرکت کنندگانی که دیگر با ایده رفتن به ECCC احساس راحتی نمی کنند، ReedPop یک پنجره بازپرداخت باز کرده است که تا 9 جولای ادامه خواهد داشت.

راجرز در ایمیلی به brooztechnology گفت: «ما تصمیم گرفته‌ایم با پیروی از دستورالعمل‌های محلی به انجمن رویدادهای Comic Con بپیوندیم. از زمان اعلام این خبر، ما حدود 50 درخواست بازپرداخت دریافت کرده‌ایم و تعداد انگشت شماری از غرفه‌داران و خالقان ما نمی‌توانند در آن شرکت کنند.»

ECCC 2022 قرار است در 18 تا 21 اوت در مرکز همایش ایالت واشنگتن در سیاتل برگزار شود. در حال حاضر مجموعه بزرگی از مهمانان از صنعت کمیک آمریکا و همچنین سازندگانی از دیگر رسانه‌های گیک محبوب مانند فیلم، تلویزیون، انیمه و بازی‌های ویدیویی را در خود دارد.

با این حال، سیاست‌های آرام ECCC در مورد کووید، واکنش‌های شدیدی را در رسانه‌های اجتماعی ایجاد می‌کند. این هشتگ رسمی #ECCCدر زمان نگارش، عمدتاً به انتقاد از سیاست های سست اختصاص داده شده است.

متیو اینمن
متیو اینمن از The Oatmeal and Exploding Kittens در حال امضای امضا در Emerald City Comic Con. (عکس brooztechnology/کوین لیزوتا)

یک مشکل خاص زمان اعلام ECCC بود. یکی از غرفه‌داران این نمایشگاه که به‌طور ناشناس صحبت می‌کرد، به brooztechnology گفت که آنها برای یک مکان در نمایشگاه پول پرداخت کرده‌اند، اما ReedPop تا یک روز پس از مهلت خروج منتظر اعلام تغییرات در خط‌مشی COVID خود بود. این امر آنها را با انتخاب زشتی بین قرار گرفتن در معرض احتمالی COVID و از دست دادن مقدار قابل توجهی از پول، به ویژه برای هنرمندان شاغلی که بیشتر پول خود را از مدار همایش سالانه به دست می آورند، قرار می دهد.

نیک تروجیلو، تهیه کننده بوتیک آنلاین استودیوی Dual Wield مستقر در سیاتل، در ایمیلی به brooztechnology گفت: «ما درک می کنیم که هنگام اجرای کنوانسیون قطعات متحرک زیادی وجود دارد. ما درک می کنیم که ایجاد تعادل بین میزبانی کنوانسیون در طول یک بیماری همه گیر و تلاش برای راضی نگه داشتن همه ذینفعان یک موقعیت دشوار است، اما این نمی تواند به ضرر همه افرادی باشد که برای نمایشگاه یا شرکت هزینه می کنند.

Dual Wield، که شاید بیشتر به خاطر نقشش به عنوان شریک تجاری رسمی برای بازی محبوب کسر اجتماعی شناخته شده است در میان ماقبلاً یکی از چندین کسب‌وکار محلی بود که برای کمک به هنرمندان در برنامه‌ریزی مجدد مرتبط با کووید ECCC در اوایل سال 2020 وارد عمل شد.

جن وان، خالق کمیک و پادکست ساکن سیاتل، در سال 2018 در محل اقامت ECCC بود. «امرالد سیتی کامیک کان اولین همایشی بود که باید در آن شرکت کنند تا صحبت کنند یا یک میز داشته باشند، زیرا آنها در حل خلاقانه مسائل و ساختن مهارت داشتند. وان از طریق توییتر به brooztechnology گفت. “متاسفانه، به نظر می رسد که تغییر کرده است.”

مدار کنوانسیون بین‌المللی 2022 تمام تلاش خود را می‌کند تا پس از کووید به حالت عادی بازگردد و بسیاری از نمایش‌های معمول سالانه طبق برنامه‌ریزی انجام می‌شوند.

در همان زمان، تلاش‌های چندین کنوانسیون برای بازگشت به وضعیت پیش از همه‌گیری شکست خورده است. نمایشگاه پنی آرکید شرق بوستون در آوریل گذشته، محل حداقل یک بار مواجهه مرگبار با کووید بود، زیرا یکی از داوطلبان “اجرای” اندکی پس از پایان کنوانسیون درگذشت.

اخیراً، CBS-Viacom رویداد VidCon خود را با هدف تولیدکنندگان محتوای دیجیتال و طرفداران آنها در آناهیم، ​​کالیفرنیا از 22 تا 25 ژوئن برگزار کرد. شرکت کنندگان گزارش دادند که VidCon 2022 هیچ تلاشی برای اجرای قوانین COVID، که ظاهراً منجر به یک رویداد superstreamer شده است، انجام نداد.

چندین رویداد دیگر ایالات متحده در ابتدا قوانین مشابه مشابهی را برای شرکت کنندگان اعلام کردند که به سرعت کنار رفتند. کارکنان Anime Expo، یک همایش مستقل برای طرفداران انیمیشن های ژاپنی که در لس آنجلس برگزار شد، بیانیه ای را در 8 ژوئن منتشر کردند مبنی بر اینکه شرکت کنندگان نیازی به ارائه مدرک واکسیناسیون ندارند. یک روز بعد، او به نفع بازگرداندن دستورالعمل های سال 2021 خود، که شامل پوشش اجباری صورت در باشگاه می شود، تغییر کرد.

برای هنرمندان مستقلی که ممکن است از نظر مالی تحت تأثیر سیاست ECCC COVID-19 قرار گیرند، Dual Wield اخیراً صندوق ایمنی و سلامت هنرمندان کنوانسیون (CASH) را راه‌اندازی کرده است.

تروجیلو گفت: «CASH تلاشی است که در سطح شرکت انجام می‌شود، در ابتدا از کینه‌های غیرباورانه متولد شد، زمانی که Anime Expo تغییراتی را در ماسک و الزامات واکسیناسیون خود را فقط چند هفته قبل از تاریخ نمایش منتشر کرد. در حالی که AX با بازگشت به خط مشی اصلی خود کار درست را انجام داد، ما مطمئن بودیم که این آخرین باری نیست که چنین اتفاقی می افتد. حق با ما بود.»

هنرمندان و غرفه‌دارانی که دیگر نمی‌توانند در ECCC امسال شرکت کنند، می‌توانند فرم آنلاین CASH را تکمیل کنند تا برای هر گونه هزینه غیرقابل بازپرداختی که ممکن است متحمل شده‌اند، کمیسیون مبادله کنند. 10000 دلار اولیه برای صندوق نقدی توسط Dual Wield ارائه شد. هرکسی که مایل به مشارکت در این امر باشد می تواند با خرید مجموعه ای خاص از کالاها در فروشگاه اینترنتی دوال ویلد این کار را انجام دهد.

ReedPop نمایش 2020 را لغو کرد و سال گذشته ECCC را در دسامبر برگزار کرد.