منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • Edge Delta 63 میلیون دلار برای کمک به شرکت ها در تجزیه و تحلیل داده های منبع جمع آوری می کند

Edge Delta 63 میلیون دلار برای کمک به شرکت ها در تجزیه و تحلیل داده های منبع جمع آوری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Edge Delta 63 میلیون دلار برای کمک به شرکت ها در تجزیه و تحلیل داده های منبع جمع آوری می کند

Edge Delta 63 میلیون دلار برای کمک به شرکت ها در تجزیه و تحلیل داده های منبع جمع آوری می کند
اوزان اونلو و فاتح یلدیز. (عکس دلتا لبه)

اخبار: Edge Delta، یک استارت‌آپ در سیاتل که به شرکت‌ها در مدیریت داده‌های رصدی خود کمک می‌کند، ۶۳ میلیون دلار بودجه جدید دریافت کرده است. او از افشای برآوردهای جدید یا شاخص های درآمد خودداری کرد.

جزئیات: پلتفرم نرم افزاری این شرکت که در سال 2018 تأسیس شد، به تیم های مهندسی و امنیتی کمک می کند تا داده ها را در منبع تجزیه و تحلیل کنند. Edge Data محل تجزیه و تحلیل داده ها را از جایی که در ابر ذخیره می شود جدا می کند. ایده این است که سطح عمیق تری از دید را به دست آوریم و ناهنجاری ها را درست زمانی که رخ می دهند، بدون استفاده از منطق مشاهده پیچیده شناسایی کنیم.

اوزان اونلو، مدیرعامل Edge Delta گفت: “رویکرد ما محدودیت های هزینه تجزیه و تحلیل تمام داده های مشاهده پذیری مشتری را حذف می کند.” «با پلتفرم‌های سنتی، مشتری مجبور است پیش‌بینی کند که کدام داده شایسته جمع‌آوری است. بقیه در انبار یخچالی نادیده گرفته می شود.

بنیانگذاران: اونلو و هم بنیانگذارش، فاتح یلدیز، زمانی که در مایکروسافت کار می کردند با هم آشنا شدند. اونلو بعداً به Sumo Logic پیوست و یلدیز در توییتر یک مهندس شد.

حامیان: دور سری B توسط Quiet Capital با سرمایه گذاران جدید BAM Elevate، Earlybird Digital East، Geodesic Capital، Kin Ventures، ServiceNow، Cisco هدایت شد. حامیان قبلی Menlo Ventures، MaC Venture Capital و Amity Ventures نیز شرکت کردند.

تینا هوانگ، یکی از بنیانگذاران Kin Ventures و یک سرمایه‌گذار اولیه در Splunk، گفت که “سهولت مخرب در استفاده از Edge Delta چیزی است که من فکر می‌کنم رهبران این دسته را تعیین می‌کند.”

اج دلتا 100 کارمند دارد و قصد دارد کارکنان خود را در سال جاری دو برابر کند.