• خانه
  • اخبار
  • DreamBox Learning با کاهش مواجه شد، اما استراتژی را برای اتخاذ “روندهای نگران کننده” در آموزش نوید می دهد

DreamBox Learning با کاهش مواجه شد، اما استراتژی را برای اتخاذ “روندهای نگران کننده” در آموزش نوید می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
DreamBox Learning با کاهش مواجه شد، اما استراتژی را برای اتخاذ "روندهای نگران کننده" در آموزش نوید می دهد

DreamBox Learning با کاهش مواجه شد، اما استراتژی را برای اتخاذ "روندهای نگران کننده" در آموزش نوید می دهد
جسی اولی ویلسون، مدیر عامل DreamBox Learning. (عکس آموزش دریم باکس)

DreamBox Learning تعداد نامعلومی از کارمندان خود را این هفته اخراج کرد و دلیل آن نیاز به “همسویی مجدد” در شرکت فناوری آموزش سیاتل بود.

DreamBox که در سال 2006 تأسیس شد، نرم افزار را به مدارس K-12 می فروشد. فناوری این شرکت با تک تک دانش‌آموزان بر اساس پاسخ‌های آن‌ها و نحوه حل مشکلات سازگار می‌شود. معلمان و مدیران به تجزیه و تحلیل ها و گزارش ها دسترسی دارند. دریم باکس می گوید محصولاتش از 6 میلیون دانش آموز و 400000 مربی پشتیبانی می کند

دریم باکس تا نوامبر گذشته 400 نفر را استخدام کرده بود، اما این شرکت اعلام نکرد که چه تعداد کارمند تحت تأثیر این اخراج قرار گرفته اند یا کل نیروی کار فعلی را تامین می کند. در پست‌های لینکدین توسط برخی از کارمندان سابق به کوچک‌سازی «عمده» و «غیر منتظره» اشاره شده است.

این اخراج تقریباً یک سال پس از فروش اکثر سهام شرکت به Evergreen Coast Capital Corp، شرکت وابسته به شرکت سهامی خصوصی Elliott Investment Management که متمرکز بر فناوری است، انجام شد.

DreamBox در بیانیه‌ای که به brooztechnology ارائه شده است، گفت: «تغییر مجدد اخیر مستلزم انتخاب‌های استراتژیک مهمی است که اکنون بر برخی از کارکنان تأثیر می‌گذارد. “مدیریت و سرمایه گذاران ما موافق هستند که این تغییرات به طور موثر دریم باکس را برای رشد و پایداری بلندمدت قرار می دهد و به ما امکان می دهد آینده ای را دنبال کنیم که در آن همه دانش آموزان فرصت های برابر برای رسیدن به بالاترین پتانسیل خود در یادگیری و زندگی داشته باشند.”

DreamBox، به رهبری رئیس و مدیر عامل Jesse Uley-Wilson، یکی از بسیاری از استارت‌آپ‌های فناوری الکترونیک است که در طول همه‌گیری و تغییر به سمت آموزش از راه دور مورد توجه قرار گرفته است. اما کاهش ها نشان دهنده دوران پرتلاطم آموزش است.

یک نظرسنجی در اوایل سال جاری توسط انجمن ملی آموزش نشان داد که 55 درصد از مربیان زودتر از آنچه که برنامه ریزی کرده بودند، این حرفه را ترک می کنند. در ماه آگوست، نیویورک تایمز از کمبود نیروی انسانی در مدارس دولتی در سراسر کشور و نابرابری تشدید شده توسط همه‌گیری خبر داد.

در حیاط خلوت خود دریم باکس، اعتصاب شروع سال تحصیلی جدید را به تعویق انداخت زیرا معلمان و کارکنان مدارس دولتی سیاتل به دلیل مسائلی از جمله دستمزد و نسبت پرسنل به دانش‌آموز برای آموزش‌های ویژه و دانش‌آموزان چندزبانه دست از کار کشیدند.

علاوه بر این، اعداد نگران‌کننده‌ای از این همه‌گیری پدیدار شده‌اند که بدترین کاهش در نمرات ریاضی و خواندن را برای دانش‌آموزان کلاس چهارم در دهه‌های اخیر نشان می‌دهند. وال استریت ژورنال گزارش داد که “نتایج آزمون نشان دهنده کسری یادگیری است که می تواند برای سال ها طنین انداز شود و بر قیمت اقتصادی تاثیر بگذارد.”

DreamBox در بیانیه‌ای به brooztechnology به این آشفتگی اشاره کرد و گفت که راه‌حل‌هایی که ارائه می‌کند اکنون بیش از هر زمان دیگری برای معکوس کردن “روندهای هشداردهنده در یادگیری” مورد نیاز است.

این شرکت گفت: «از آنجایی که استراتژی‌های منطقه توسط نیروهای بی‌سابقه تغییر شکل می‌گیرند، DreamBox به نحوه همکاری خود با مدیران برای حمایت از همه دانش‌آموزان و مربیان و توسعه عمدی استراتژی رشد و اولویت‌های خود ادامه خواهد داد.

TPG’s Rise Fund، یک VC تأثیر اجتماعی، 130 میلیون دلار در DreamBox سه سال پیش سرمایه گذاری کرد. این شرکت قبلا 14.5 میلیون دلار در سال 2013 و 10 میلیون دلار سری B در سال 2015 به دست آورد.

هدف دریم باکس رشد 40 درصدی و درآمد سالانه بیش از 100 میلیون دلار در سال گذشته بود.