• خانه
  • اخبار
  • D&D Beyond رسماً به Wizards of the Coast در یک خرید 146.3 میلیون دلاری ملحق شد.

D&D Beyond رسماً به Wizards of the Coast در یک خرید 146.3 میلیون دلاری ملحق شد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
D&D Beyond رسماً به Wizards of the Coast در یک خرید 146.3 میلیون دلاری ملحق شد.

D&D Beyond رسماً به Wizards of the Coast در یک خرید 146.3 میلیون دلاری ملحق شد.
(تصویر جادوگران ساحل)

شرکت مادر پشت سر سیاهچالها و اژدهاها به طور مستقیم محبوب ترین مجموعه دیجیتالی از ابزارهای بازی را به دست آورید.

D&D Beyond، که در حال حاضر توسط سرویس سرگرمی ویکی Fandom اداره می شود، اعلام کرده است که به طور رسمی به رنتون، Wizards of the Coast مستقر در واشنگتن می پیوندد، زیرا Hasbro مالک Wizards قصد دارد Beyond را خریداری کند.

در یک بیانیه مطبوعاتی رسمی، Hasbro گفت که 146.3 میلیون دلار به صورت نقدی برای D&D Beyond پرداخت خواهد کرد، و آن را به عنوان یک “اکتساب استراتژیک” توصیف کرد که باعث افزایش استعداد به جادوگران و تقویت حرکت Hasbro به سمت بازی های رومیزی دیجیتال می شود. انتظار می رود این خرید در اواخر سال جاری تکمیل شود.

Beyond یکی از چندین سرویس همراه دیجیتال دارای مجوز رسمی است که در سال‌های اخیر برای آسان‌تر کردن زندگی بازیکنان پدید آمده است. سیاهچالها و اژدهاها. Beyond از طریق وب‌سایت و برنامه همراه خود، ابزارهایی مانند شخصیت‌ها و سازندگان بازی، فهرست‌های جادویی و راهنمای بازیکن جدید را ارائه می‌کند که می‌تواند برای یک بازی بزرگ و کشدار و مدرن بسیار مفید باشد. DD.

علاوه بر این، Beyond نسخه اصلی خود را پخش می کند DD– فیلم‌ها و جریان‌های مضمون، مانند نکات Dungeon Master، فیلم‌های کوتاه پشت صحنه و پخش زنده. اگرچه بسیاری از ابزارهای Beyond رایگان هستند یا پس از ثبت حساب رایگان در دسترس هستند، اما خدمات اشتراک را نیز ارائه می دهد و نسخه های دیجیتال رسمی جادوگران ساحل را به فروش می رساند. DD منابع

بنا بر گزارش ها، Beyond در زمان نگارش این مقاله نزدیک به 10 میلیون کاربر ثبت نام کرده است، و هزینه های مجوز Beyond، به گفته هاسبرو، “سهم قابل توجهی به سریع ترین منبع درآمدی در حال رشد” است که توسط DD.

هر دو وب‌سایت رسمی D&D Beyond و Wizards of the Coast نسخه‌های یک نسخه را منتشر کردند. آنها می گویند که Wizards در آینده به حمایت از Beyond ادامه خواهد داد و می گویند که “خریدهایی که انجام می دهید، شخصیت هایی که خلق می کنید و کمپین هایی که اجرا می کنید به جایی نمی رسند.”

D&D Beyond ابتدا در آگوست 2017 به عنوان بخشی از وب سایت بازی Curse راه اندازی شد و بعداً توسط Fandom با سایر دارایی های رسانه Curse در اواخر سال 2018 خریداری شد. تحت Fandom، Beyond متعاقبا منفجر شد. مثل هر چیز دیگری که به DDدر سال 2020 به سرعت مشتریان خود را به دست آورد و طبق گزارش ها، تعداد کاربران آن در ماه مارس و آوریل همان سال سه برابر شد.

همین افزایش محبوبیت باعث شده است DD در حال تبدیل شدن به تمرکز فزاینده شرکت مادر Wizards of the Coast Hasbro است و برخی منابع ادعا می کنند که درآمد حاصل از DD و جادو: جمع آوری تقریباً 50 درصد از کل درآمد مشمول مالیات هاسبرو در سال 2021 را به خود اختصاص داده است.

در نتیجه، سهامدار اقلیت، آلتا فاکس، در ماه فوریه درخواستی عمومی برای جدا کردن ویزاردز به شرکت خود، که هنوز متعلق به هاسبرو است، اما عمدتاً مستقل از هاسبرو است، در کمپینی به نام جادوگران آزاد ارائه کرد. این بحث، عمدتاً در پشت صحنه هاسبرو، هنوز ادامه دارد.