• خانه
  • اخبار
  • Boulder Care 36 میلیون دلار برای گسترش پلت فرم بهداشت از راه دور برای درمان اعتیاد به مواد افیونی جمع آوری می کند.

Boulder Care 36 میلیون دلار برای گسترش پلت فرم بهداشت از راه دور برای درمان اعتیاد به مواد افیونی جمع آوری می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Boulder Care 36 میلیون دلار برای گسترش پلت فرم بهداشت از راه دور برای درمان اعتیاد به مواد افیونی جمع آوری می کند.

Boulder Care 36 میلیون دلار برای گسترش پلت فرم بهداشت از راه دور برای درمان اعتیاد به مواد افیونی جمع آوری می کند.
استفانی استرانگ، مدیر عامل Boulder Care، خارج از دفاتر استارت آپ ها برای درمان اعتیاد از راه دور در مرکز شهر پورتلند است. (عکس از Boulder Care)

Boulder Care، یک استارت آپ پورتلند که از سلامت از راه دور برای درمان افراد مبتلا به سوء مصرف مواد استفاده می کند، 36 میلیون دلار بودجه جدید جمع آوری کرده است.

هجوم اصلی پول زمانی اتفاق می افتد که Boulder Care خود را به عنوان یک گزینه درمانی مناسب برای افرادی که به مواد افیونی یا الکل معتاد هستند تثبیت کرده است. اما باید بیشتر از کمک به بیماران از کلینیک های معمولی به برنامه مبتنی بر برنامه شرکت انجام شود.

استفانی استرانگ، بنیانگذار و مدیر عامل بولدر، گفت که درک چگونگی مقایسه راه حل های پزشکی از راه دور با درمان وضعیت موجود بسیار مهم است.

«چگونه می‌توانیم مطمئن شویم که برخی از چیزهایی که قبلاً در سیستم شکسته شده‌اند، فقط با وارد کردن آن‌ها به مدل فناوری، تداوم نمی‌یابند؟ استرانگ گفت و افزود که بولدر قصد دارد در مورد تغییرات ساختاری که باید برای بهبود کیفیت مراقبت اتفاق بیفتد فکر کند. او گفت: «ما واقعاً روی آن تمرکز کرده‌ایم.

بولدر از پرستاران شاغل، متخصصان توانبخشی همتایان، پشتیبانی خدمات اجتماعی و دیگران به عنوان بخشی از یک تیم مراقبت چند رشته ای استفاده می کند. آنها با یک تیم فنی متمرکز بر محصول، طراحی و مهندسی همکاری می کنند. تعداد کارمندان به 100 نفر افزایش یافته است.

بولدر که مدت‌ها قبل از همه‌گیری سال 2017 راه‌اندازی شد، در طول بحران سلامت زمانی که دولت فدرال یک وضعیت اضطراری بهداشت عمومی صادر کرد و از الزام مراجعه حضوری به تامین‌کنندگان برای تجویز Suboxone (بوپرنورفین)، دارویی که بولدر برای درمان معتادان به مواد افیونی استفاده می‌کرد، چشم پوشی کرد، تقویت شد.

استرانگ گفت: «این موضوع تا حد زیادی در مورد درک ما از این روش در ارائه این مراقبت بسیار تغییر کرده است. شواهد زیادی وجود دارد که نشان می دهد چگونه این می تواند تجربه بهتری برای بیماران و پزشکان آنها باشد.

بولدر به شدت به برنامه های بازیابی سلامت – بیش از 95٪ از تجارت خود – متکی است، زیرا 85٪ از بیماران او زیر خط فقر هستند و مدل پرداخت از جیب غیرممکن است. در سال 2020، این شرکت با Premera Blue Cross شریک شد.

بولدر در حال حاضر برای ارائه مراقبت در 15 ایالت راه اندازی شده است که بیماران عمدتا در واشنگتن، اورگان و اوهایو هستند. استرانگ گفت: این استارت آپ قصد دارد از ابزارهای جدید برای سه برابر کردن اندازه تیم مراقبتی خود و گسترش توانایی خود برای درمان افراد در چندین بازار جدید استفاده کند و “در سریع ترین زمان ممکن برای رفع فوریت این بحران تلاش کند.”

این رشد در حالی اتفاق می‌افتد که استارت‌آپ‌های دیگر آماده می‌شوند یا قبلاً تحت تأثیر رکود اقتصادی ایالات متحده قرار گرفته‌اند، جمع‌آوری کمک‌های مالی را متوقف می‌کنند، استخدام را متوقف می‌کنند یا کارمندان را کاهش می‌دهند.

متأسفانه رکود اقتصادی تنها نیاز به آن را افزایش می دهد [substance use disorder treatment]گفت قوی. بیکاری، افسردگی، انزوا و اعتیاد به هم مرتبط هستند و شرایط فعلی در آمریکا را برای بحران بهداشت عمومی که بولدر برای حل آن وجود دارد بسیار چالش برانگیز می کند.

استرانگ، برنده جایزه بهترین کارآفرین جوان brooztechnology در سال 2021، توسط فوربس 30 زیر 30 سال در مراقبت های بهداشتی در سال 2019 اعطا شد و دارای تجربه در سرمایه گذاری سرمایه گذاری خطرپذیر و مشاوره مراقبت های بهداشتی و فناوری است.

بولدر تاکنون حدود 50 میلیون دلار جمع آوری کرده است. بودجه سری B توسط Qiming Venture Partners، Goodwater Capital، Laerdal Million Lives Fund، First Round Capital، Greycroft، Tusk Venture Partners و Gaingels تامین شد.