• خانه
  • اخبار
  • Booster که ناوگان آمازون و UPS را تامین می کند، در حال گسترش به پورتلند و سایر شهرهای جدید است

Booster که ناوگان آمازون و UPS را تامین می کند، در حال گسترش به پورتلند و سایر شهرهای جدید است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Booster که ناوگان آمازون و UPS را تامین می کند، در حال گسترش به پورتلند و سایر شهرهای جدید است

Booster که ناوگان آمازون و UPS را تامین می کند، در حال گسترش به پورتلند و سایر شهرهای جدید است
(عکس از سوخت های تقویت کننده)

Booster Fuels، استارت آپی که شارژ گاز سیار و وسایل نقلیه الکتریکی را ارائه می دهد، ناوگانی از کامیون های سوخت رسانی سیار خود را در سه شهر جدید راه اندازی کرده است.

این استارتاپ با آمازون، یو پی اس، غذاهای ناقص و غیره همکاری کرده است تا به شما کمک کند تا در حال حرکت انرژی خود را تامین کنید. گسترش به پورتلند، اورگان، فیلادلفیا و بوستون. در ماه اکتبر، این شرکت فعالیت خود را در فینیکس آغاز خواهد کرد.

Booster که با استارت آپ هایی مانند Yoshi رقابت می کند، 125 میلیون دلار در ماه مه برای رشد ناوگان خود جمع آوری کرد. این شرکت با کسب و کارهای بزرگ از جمله آمازون و یو پی اس برای سوخت رسانی به ناوگان تحویل خود کار می کند و همچنین سوخت وسایل نقلیه کارمندان را در پارکینگ های شرکتی خصوصی تامین می کند. همچنین یک تجارت مصرف کننده راه اندازی کرده است و تحویل دیزل تجدیدپذیر و شارژ وسایل نقلیه برقی در صورت تقاضا را ارائه می دهد.

“با توجه به تغییرات در چشم انداز انرژی جهانی – افزایش هزینه های سوخت، افزایش چالش ها و تاخیرها در مورد برق رسانی در مقیاس بزرگ، نگرانی ها در مورد اختلال در زنجیره تامین – مشتریان شرکتی به طور فزاینده ای به دنبال تامین انرژی قابل اعتماد هستند که می تواند به کاهش این نقاط درد کمک کند.” – بنیانگذار و مدیرعامل فرانک مایکرافت در یک بیانیه خبری گفت. انرژی به عنوان یک سرویس با توجه به این چالش‌های جاری حیاتی‌تر خواهد شد.»

مایکرافت، مهندس سابق بوئینگ، این استارت آپ را در سال 2015 در سیاتل تأسیس کرد و سپس آن را به منطقه خلیج منتقل کرد. رشد شرکت همزمان با یک اقتصاد پررونق تحویل – همه چیز است که توسط همه‌گیری تقویت شده است. پس از فعالیت در فونیکس، این شرکت در 13 شهر بزرگ در سراسر کشور حضور خواهد داشت.

سرمایه گذاران شتاب دهنده عبارتند از شرکت های مستقر در سیاتل Madrona Venture Group، Maveron و Cercano Management (که قبلا به عنوان سرمایه Vulcan شناخته می شد). Version One Ventures مستقر در ونکوور، بریتیش کلمبیا نیز یک سرمایه گذار است.