• خانه
  • اخبار
  • Biotechnologies تطبیقی ​​پس از کاهش مشاغل، درآمد 38.6 میلیون دلاری را گزارش می‌کند.

Biotechnologies تطبیقی ​​پس از کاهش مشاغل، درآمد 38.6 میلیون دلاری را گزارش می‌کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Biotechnologies تطبیقی ​​پس از کاهش مشاغل، درآمد 38.6 میلیون دلاری را گزارش می‌کند.

Biotechnologies تطبیقی ​​پس از کاهش مشاغل، درآمد 38.6 میلیون دلاری را گزارش می‌کند.
چاد رابینز، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Biotechnologies تطبیقی، از مرحله فناوری سلامت در اجلاس brooztechnology 2018 صحبت می کند (عکس از brooztechnology / کوین لیسوتا)

شرکت بیوتکنولوژی تطبیقی ​​سود سه ماهه اول خود را روز چهارشنبه، دو ماه پس از اخراج 12 درصد از نیروی کار خود، اعلام کرد.

شرکت سهامی عام در سیاتل 38.6 میلیون دلار درآمد جمع آوری کرد که 0.5 درصد بیشتر از سه ماهه قبل است.

در اوایل ماه مارس، Adaptive حدود 100 کارمند خود را با تغییر ساختار کسب و کار خود برکنار کرد تا بر دو حوزه کلیدی تمرکز کند، داروی ایمنی و محصولات و خدمات آن برای تشخیص حداقل سرطان خون باقیمانده. این شرکت همچنین اخیراً یک مدیر مالی جدید به نام Taicho Peterson را استخدام کرد که قبلاً ابزارهای مستقیم یا علمی و تشخیص را در JP Morgan Chase مدیریت می کرد.

چاد رابینز، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Adaptive، گفت: “من از حرکت قوی در هر دو حوزه تجاری تشویق می شوم زیرا ما تخصیص منابع خود را برای استفاده از فرصت های آتی بهینه می کنیم.”

تجدید ساختار شرکت در شرایطی صورت گرفت که ارزش سهام در کل بخش بیوتکنولوژی کاهش یافته بود و تنها شش ماه پس از قطع نوار برای یک دفتر مرکزی جدید توسط شرکت انجام شد. ارزش سهام آداپتیو در پایان بازار روز چهارشنبه 9.25 دلار بود که نسبت به بالاترین ارزش آن در فوریه 2021 تقریباً 70 دلار کاهش یافته است.

این شرکت همچنین داده های خود را در مورد آزمایش T-Detect بیماری لایم از مطالعه 990 نفر برجسته کرد. Adaptive گفت که آزمون آن دو برابر تست های فعلی برای تشخیص بیماری حساس است (54٪ در مقابل 30٪) و انتظار دارد که این آزمایش برای فصل Lyme 2022 آماده باشد که معمولاً در تابستان به اوج خود می رسد. در پاییز، این شرکت داده های آزمایشی قبلی را اعلام کرد که از طریق آزمایشگاه های بالینی ارائه خواهد شد.

درآمد سه ماهه آخر عملیات حداقل بیماری باقیمانده Adaptive 17.8 میلیون دلار بود که 3 درصد نسبت به سه ماهه اول سال گذشته کاهش داشت و 20.8 میلیون دلار برای داروهای ایمنی که 4 درصد افزایش داشت.

هزینه های عملیاتی برای سه ماهه 101.7 میلیون دلار در مقایسه با 79.7 میلیون دلار در سه ماهه اول سال گذشته بود که 28 درصد افزایش داشت. زیان خالص 62.8 میلیون دلار در مقایسه با 40.6 میلیون دلار در مدت مشابه سال گذشته بود.

Adaptive انتظار دارد درآمد سال 2022 از 185 میلیون دلار تا 195 میلیون دلار متغیر باشد و در 31 مارس، این شرکت 500.7 میلیون دلار پول نقد، معادل های نقدی و اوراق بهادار قابل فروش داشت.

این شرکت همچنین برخی نقاط عطف کلیدی دیگر برای سه ماهه را برجسته کرده است:

  • افزایش 45 درصدی حجم آزمایش در سه ماهه اول سال گذشته برای حداقل تجزیه و تحلیل بیماری clonoSEQ باقیمانده این شرکت.
  • 3 میلیون دلار درآمد حاصل از درآمد اصلی یک شریک زیست دارویی که از حداقل تجزیه و تحلیل بیماری باقیمانده Adaptive برای پشتیبانی از تأیید دارو استفاده می کند، ایجاد کرد و توافق نامه ای را با یک شریک فناوری موجود تمدید کرد.
  • شامل همکاری جدید با شرکت‌های دارویی Janssen برای ترسیم پاسخ‌های سلول T به عنوان بخشی از برنامه واکسن این غول دارویی برای ویروس سنسیشیال تنفسی است.