منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • Apple iPhone SE 3 با تراشه Apple A15 و 3 گیگابایت در دسترس خواهد بود

Apple iPhone SE 3 با تراشه Apple A15 و 3 گیگابایت در دسترس خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Apple iPhone SE 3 با تراشه Apple A15 و 3 گیگابایت در دسترس خواهد بود

7 مارس 1400 مراسم اپل کوپرتینوها برای ارائه محصولات جدید برگزار می شود. یکی از محصولات احتمالی این رویداد آیفون SE 3 و امروز گفته می شود که آیفون SE 3 اپل با تراشه A15 اپل و 3 گیگابایت عرضه خواهد شد. این پروفایل بسیار جذاب است.

اپل آیفون SE 3

آیفون SE جدید (معروف به iPhone SE 3) با شعار “Peek Performance” قرار است در 8 مارس رونمایی شود. با این حال، درست قبل از انتشار، مینگ چی کو، تحلیلگر مشهور و مورد اعتماد اپل، برخی جزئیات کلیدی را ارائه کرد آیفون SE 3 او آینده را فاش کرد. در حالی که او این جزئیات را چنین توصیف کرد:فرصت هاتماس گرفت. با این حال، با توجه به گذشته Ku، ما تمایل داریم بگوییم که بیشتر آنها ممکن است درست باشند.

شایان ذکر است که Kuo جزئیات چیپست و طراحی آیفون SE 3 آینده را فاش کرده است و باید بگوییم که برخی از آنها خبرهای هیجان انگیزی هستند، در حالی که برخی از آنها ممکن است برخی از شما را ناامید کند. بدون اتلاف وقت، بیایید مستقیم به سراغش برویم.

مشخصات سخت افزاری iPhone SE 3

مشخصات احتمالی آیفون SE 3

مشخصات احتمالی آیفون SE 3

به گفته مینگ چی کو، تولید انبوه آیفون SE قرار بود ماه آینده آغاز شود. مشخص نیست که آیا تولید انبوه از قبل آغاز شده است یا اواخر این ماه آغاز خواهد شد. به گفته Kuo، انتظار می رود این شرکت بین 25 تا 30 میلیون دستگاه از این گوشی را در سال جاری تحویل دهد.

آیفون SE 3 دارای چیپست فوق العاده ای است A15 Bionic این برند از شبکه mmWave و زیر 6 هرتز 5G پشتیبانی می کند. به گفته Kuo، آیفون SE آینده همان طراحی آیفون SE (2020) را دارد و در حافظه های 64، 128 و 256 گیگابایتی عرضه خواهد شد. مدل آینده آیفون SE در رنگ های سفید، مشکی و قرمز عرضه خواهد شد.

تراشه اپل A15 Bionic ارائه شد: تمرکز بر هوش مصنوعی و سرعت بالاتر!

علاوه بر شایعات قبلی، آیفون SE 3 آینده دارای صفحه نمایش 4.7 اینچی با لبه های ضخیم و سنسور امنیتی Touch ID خواهد بود. قیمت آیفون SE 5G 2022 می تواند از 300 دلار شروع شود.

نطر شما چی هست؟ آیا این آیفون را دوست دارید؟