منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • Ann به پرفروش ترین برند موبایل در بازار چین تبدیل شد

Ann به پرفروش ترین برند موبایل در بازار چین تبدیل شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Ann به پرفروش ترین برند موبایل در بازار چین تبدیل شد

آنر با سهم بازار 20 درصدی در سه ماهه اول سال 2022، در صدر فهرست پرفروش ترین برندهای موبایل در چین قرار گرفت.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و فناوری تکنا، با وجود جدا شدن آنر از هوی و ادامه فعالیت این شرکت به صورت مستقل، محصولات آنر همچنان در اکوسیستم های مختلف موجود است. فروش گوشی های هوشمند این برند نیز توانست به روزهای اوج بازگردد.

بر اساس گزارش Canalist در مورد پرفروش ترین تلفن های همراه در چین در سه ماهه اول سال 2022، برند Honor موفق به کسب رتبه اول شد. اگرچه آنر مدت کوتاهی پس از استقلال فعالیت خود را متوقف کرد، اما توانست با استراتژی های جدید و برنامه های بهبودیافته به پرفروش ترین برند در بزرگترین بازار موبایل جهان تبدیل شود.

به گفته یک منبع آگاه، انر پس از شکست رقبای خود در چین به روزهای خوب گذشته خود بازگشته است. بنابراین با معرفی دستگاه های جدید و به روز توانسته است سهم خود را از بازار موبایل در نقاط مختلف جهان به دست آورد.

بر اساس آمار منتشر شده، آنر در سه ماهه اخیر حدود 15 میلیون گوشی هوشمند فروخته است که نشان دهنده رشد 205 درصدی این شرکت نسبت به سه ماهه قبل است. در جایگاه دوم بازار چین، اوپو قرار دارد که حدود 13.9 میلیون دستگاه از جمله محصولات وان پلاس را عرضه کرده است. پس از آن اپل قرار دارد که 13.8 میلیون دستگاه آیفون را به چین ارسال کرده است. پس از این سه برند ویوو و شیائومی قرار دارند که رتبه های چهارم و پنجم را به خود اختصاص دادند.