• خانه
  • اخبار
  • Andreessen Horowitz راه اندازی بلاک چین سیاتل را دو برابر می کند و 40 میلیون دلار پیشروی می کند

Andreessen Horowitz راه اندازی بلاک چین سیاتل را دو برابر می کند و 40 میلیون دلار پیشروی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Andreessen Horowitz راه اندازی بلاک چین سیاتل را دو برابر می کند و 40 میلیون دلار پیشروی می کند

Andreessen Horowitz راه اندازی بلاک چین سیاتل را دو برابر می کند و 40 میلیون دلار پیشروی می کند
(عکس بی احترامی آزمایشگاه)

اخبار: اندرسن هوروویتز، بازیکن سنگین وزن سیلیکون ولی در حال سرمایه گذاری بیشتر در پشت آزمایشگاه های Irreverent است. این شرکت سرمایه‌گذاری دور 40 میلیون دلاری را برای استارت‌آپ سیاتل رهبری می‌کند که در حال ساخت یک بازی مبارزه‌ای مبتنی بر بلاک چین است که مبارزان به سبک مرغ را در برابر یکدیگر قرار می‌دهد.

جزئیات: اندریسن تنها هفت ماه پیش یک دور 5 میلیون دلاری را رهبری کرد. «به همین دلیل است [Andreessen] راهول سود، مدیر عامل آزمایشگاه های Irreverent به brooztechnology گفت، من دلیلی برای صبر بر اساس قدرت کلی مان ندیدم.

بازی: MechaFightClub یک بازی آنلاین مبارزه ای غیر ظالمانه است که فناوری های نوظهور از جمله هوش مصنوعی و NFT را ترکیب می کند. بازیکنان می توانند جنگنده هایی را که به نام “mechabots” شناخته می شوند، معامله کنند، بفروشند و از آنها استفاده کنند، که هر کدام منحصر به فرد هستند و در بلاک چین Solana زندگی می کنند. این بازی از یک اکوسیستم بازی برای برنده شدن با ارز بلاک چین خود به نام ناگت استفاده می کند. بازیکنان می توانند از آهنگ های بومی برای خریدهای درون بازی استفاده کنند یا آنها را برای استفاده در بلاک چین گسترده تر Solana دانلود کنند.

ساوت پیشتر گفته بود: «گیمرها به زودی متوجه خواهند شد که داشتن شخصیت‌های بازی و ایجاد رابطه با آن شخصیت در طول زمان واقعاً چیز خوبی است.

Andreessen Horowitz راه اندازی بلاک چین سیاتل را دو برابر می کند و 40 میلیون دلار پیشروی می کند
از بنیانگذاران Irreverent Labs راهول سود (سمت چپ) و دیوید راسکینو. (عکس بی احترامی آزمایشگاه)

رهبران: دادگاه قبلاً Unikrn، یک استارت آپ ورزش الکترونیکی را که سال گذشته خریداری شد، تأسیس کرد و ریاست بخش سرمایه گذاری خطرپذیر مایکروسافت را بر عهده داشت. دیوید راسکینو، یکی از بنیانگذاران، به رهبری صندوق VC با Sood کمک کرد و اخیراً یک تیم امنیتی جدید در مایکروسافت را رهبری کرد.

بعدش چی: انتظار می‌رود این بازی اواخر امسال عرضه شود. این شرکت در حال حاضر بیش از 35000 کاربر ثبت شده دارد. «اختلاف ما در حال رشد است و ما 0 دلار برای بازاریابی هزینه کرده‌ایم. دادگاه گفت: همه اینها رشد ارگانیک است. وی گفت: درآمد در ماه جولای پیش بینی می شود.

سرمایه گذاران: این شرکت 17 نفره تعدادی سرمایه گذار برجسته از جمله Solana Ventures، بخش VC آزمایشگاه Solana را اضافه کرد. مایکل اوویتز، بنیانگذار آژانس هنرمندان خلاق (CAA)؛ سونام کاپور، ستاره بالیوود؛ و Infinity Ventures Crypto. حامیان موجود نیز سرمایه گذاری کرده اند، از جمله Mantis VC، Keen Crypto، Unlock Venture Partners و Advancit Capital.

آریانا سیمپسون، شریک عمومی در Andreessen Horowitz، گفت: “با همه سرگرمی های بی دغدغه اش، Irreverent Labs یک شرکت با فناوری عمیق است که فناوری پیچیده ای را بر روی یک بازی خروس آینده نگرانه می سازد.”

Andreessen حداقل 50 استارت آپ رمزنگاری را به عنوان بخشی از سهام عظیم در بخش نوظهور سرمایه گذاری کرده است و طبق گزارش ها می خواهد 4.5 میلیارد دلار برای سرمایه گذاری های جدید در حوزه کریپتو جمع آوری کند.

آخرین کلمه: طبق گزارش CBInsights، Irreverent Labs در میان دسته ای از استارت آپ های نوپای بلاک چین است که سال گذشته رکورد 25.2 میلیارد دلاری را به دست آورد که 713 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است. همچنین چندین شرکت بازی سازی بلاک چینی مانند Axie Infinity وجود دارند که به سرعت در حال رشد هستند. Irreverent Labs امیدوار است به این گروه بپیوندد – و اکنون پول زیادی برای انجام این کار دارد.