• خانه
  • اخبار
  • Amazon Zoox یک “ایست بازرسی حیاتی” را برای آزمایش و استقرار روباتاکسی تکمیل می کند

Amazon Zoox یک “ایست بازرسی حیاتی” را برای آزمایش و استقرار روباتاکسی تکمیل می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Amazon Zoox یک "ایست بازرسی حیاتی" را برای آزمایش و استقرار روباتاکسی تکمیل می کند

Amazon Zoox یک "ایست بازرسی حیاتی" را برای آزمایش و استقرار روباتاکسی تکمیل می کند
جسی لوینسون، مدیر فنی و یکی از بنیانگذاران Zoox، این هفته در Amazon re: MARS در لاس وگاس صحبت کرد. (عکس از brooztechnology / تاد بیشاپ)

لاس وگاس – Zoox، شرکت ربات‌اکسی که توسط آمازون به مبلغ بیش از یک میلیارد دلار در سال 2020 خریداری شد، می‌گوید که به مرحله کلیدی در آزمایش و راه‌اندازی خودروی الکتریکی خودران رسیده است.

جسی لوینسون، بنیانگذار و مدیر فنی Zoox، به حضار در رویداد آمازون re: MARS در اینجا سه ​​شنبه شب گفت که Zoox “اخیراً یک ایست بازرسی مهم را تکمیل کرد که ما هنوز در مورد آن به طور عمومی صحبت نکرده ایم.”

به ویژه، او گفت، خودروی Zoox “بدون کسی در داخل، بدون وسیله نقلیه تعقیب و گریز و بدون توقف اضطراری، همه در جاده های باز و خصوصی با عوامل غیر Zoox، از جمله عابران پیاده، دوچرخه سواران، خودروها و کامیون ها” کار می کند.

Amazon Zoox یک "ایست بازرسی حیاتی" را برای آزمایش و استقرار روباتاکسی تکمیل می کند
Zoox L5 Robotaxi کاملاً مستقل و کاملاً الکتریکی. (عکس از Zoox)

وی گفت که این وسیله نقلیه الزامات ایمنی را در این آزمایش ها برآورده می کند، به این معنی که “می تواند در یک محیط بدون ساختار در سطوح ایمنی انسانی به علاوه کار کند.” و ما تقریباً آماده انجام این کار در جاده‌های عمومی هستیم.»

ما Zoox را دنبال کرده‌ایم تا اطلاعات بیشتری در مورد اینکه این برنامه برای راه‌اندازی آن چه معنایی دارد.

Zoox روباتاکسی مسافربری خود را در دسامبر 2020 معرفی کرد و تصمیم گرفت به جای تطبیق وسیله نقلیه موجود، همانطور که دیگران انجام داده اند، این وسیله نقلیه را از ابتدا بسازد.

لوینسون در خلال سخنرانی خود در مورد مریخ بار دیگر مزایای این رویکرد را تکرار کرد. از مزایا می توان به توانایی ماشین برای کار در هر دو جهت، با دید بهتر برای سنسورهای داخلی اشاره کرد، زیرا آنها توسط کاپوت مسدود نمی شوند.

Zoox تست های خود را در سال گذشته با استفاده از L3 تویوتا هایلندر مجهز به ویژه با راننده برای ایمنی در سیاتل گسترش داد. خرید Zoox توسط آمازون بخشی از یک فشار بزرگتر برای رباتیک، اتوماسیون و وسایل نقلیه الکتریکی بود.

قبلا: Zoox CTO برای خرید آمازون و وعده زیست محیطی برای تاکسی های خودران