• خانه
  • اخبار
  • Alexa, Grow a Tree: آمازون ابتکار فعال سازی صوتی را با صدای فعال راه اندازی می کند

Alexa, Grow a Tree: آمازون ابتکار فعال سازی صوتی را با صدای فعال راه اندازی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Alexa, Grow a Tree: آمازون ابتکار فعال سازی صوتی را با صدای فعال راه اندازی می کند

Alexa, Grow a Tree: آمازون ابتکار فعال سازی صوتی را با صدای فعال راه اندازی می کند
کارگران در آپالاش ها درخت می کارند. (عکس با درخت کاشته شده)

آمازون با One Tree Planted، یک سازمان غیرانتفاعی که از جنگل‌کاری در سراسر جهان برای کاشت درخت حمایت می‌کند، همکاری می‌کند.

مشتریانی که در ایالات متحده دارای دستگاهی با قابلیت الکسا هستند، می‌توانند با گفتن «الکسا، درخت رشد کن»، از طریق یک سازمان غیرانتفاعی، یک دلار برای کاشت درخت اهدا کنند. آمازون همچنین یک میلیون دلار به این سازمان کمک می کند. این ابتکار ماه زمین را در آوریل جشن می گیرد. 22 آوریل روز زمین است.

آمازون در تلاش است تا به عنوان بخشی از وعده آب و هوایی خود تا سال 2040 به انتشار خالص کربن صفر برسد. اما انتشار کربن آن در سال 2020 19 درصد افزایش یافت زیرا فروش در طول همه گیری به شدت افزایش یافت و 15 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافت. و تعداد فزاینده بازگشت ها نیز باعث ایجاد مشکلات زیست محیطی برای غول تجارت الکترونیک می شود.

کمک مالی آمازون به One Tree Planted به کاشت یک میلیون درخت از آوریل تا دسامبر کمک می کند. پروژه های احیای جنگل شامل کاشت درخت در 34 هکتار از زمین های سطحی در پنسیلوانیا است. در زمین های تحت تاثیر آتش سوزی در شمال کالیفرنیا؛ و در امتداد زیستگاه ماهی قزل آلا در امتداد نهرها و رودخانه ها در شمال غربی اقیانوس آرام که از زیستگاه ماهی قزل آلا پشتیبانی می کنند. علاوه بر این، این گروه درختان میوه را با مزارع کوچک در مناطقی از هند خواهد کاشت.

ما معتقدیم که هر اقدام و کمک مالی، بزرگ یا کوچک، در حمایت از آینده ای پایدارتر اهمیت دارد. به همین دلیل است که ما متعهد هستیم که به مشتریان کمک کنیم تا درختان را به راحتی بکارند.