• خانه
  • اخبار
  • Airbus Oppo Enco Air 2 Pro با حذف نویز فعال و عمر باتری 28 ساعته به طور رسمی معرفی شد.

Airbus Oppo Enco Air 2 Pro با حذف نویز فعال و عمر باتری 28 ساعته به طور رسمی معرفی شد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Airbus Oppo Enco Air 2 Pro با حذف نویز فعال و عمر باتری 28 ساعته به طور رسمی معرفی شد.

اوپو علاوه بر گوشی‌های هوشمند F21 Pro 5G و F21 Pro 4G خود، ایرباس جدیدی به نام Enco Air 2 Pro را معرفی کرد. Enco Air 2 Pro به عنوان نسخه پیشرفته تر Enco Air 2 مشخص است که در ماه مارس معرفی شد. ایرباس جدید دارای مشخصات قابل قبولی از جمله راننده 12.4 میلی متری، کاهش نویز فعال و عمر باتری تا 28 ساعت است.

Airbus Oppo Enco Air 2 Pro

Enco Air 2 Pro نسبت به مدل معمولی عمر باتری بیشتری دارد و از کاهش نویز فعال نیز پشتیبانی می کند. در داخل، ایربادهای جدید با یک درایور 12.4 میلی متری ترکیب شده اند. سپس اجازه دهید نگاهی به جزئیات Oppo Enco Air2 Pro بیندازیم.

اوه Enco Air 2 Pro مجهز به دیافراگم 12.4 میلی متری تیتانیوم است که گفته می شود تعادل خوبی در انتقال صدا ایجاد می کند. این ایربگ ها طراحی مشابه Apple AirPads Pro دارند و در رنگ های خاکستری و سفید موجود هستند. Enco Air 2 Pro همچنین از حذف نویز فعال (ANC) پشتیبانی می‌کند و دارای ویژگی کاهش نویز هوش مصنوعی داخلی برای تماس‌های شفاف است که به شما امکان می‌دهد از نویز محیط آگاه باشید.

Airbus Oppo Enco Air 2 Pro

Airbus Oppo Enco Air 2 Pro

از نظر ظرفیت باتری، این ایربدز با باتری 43 میلی آمپر ساعتی در هر شات عرضه می شود، در حالی که بدنه ایرباس دارای باتری 440 میلی آمپر ساعتی است. از نظر عمر باتری، Enco Air 2 Pro با یک بار شارژ تا 28 ساعت با قاب ANC خاموش و تا 20 ساعت با ANC روشن کار می کند. خود کیسه های هوا تا 5 ساعت با ANC و تا 7 ساعت بدون ANC عمر باتری دارند. این کیس دارای پورت شارژ Type-C است و شارژ کامل آن ۲ ساعت زمان می برد. از دیگر ویژگی های TWS می توان به تنظیمات Enco Live Bass، استاندارد IP54 مقاومت در برابر گرد و غبار و آب و زوایای قابل تعویض اشاره کرد. این ایرباس با Real Buds Air 3 آنچه اخیراً معرفی شده است مقایسه خواهد شد.

OPPO Enco Air 2 Pro با قیمت 46 دلار عرضه می شود و انتظار می رود به زودی در هند و سپس در بازارهای جهانی عرضه شود.

نظر شما در مورد AirPads OPPO Enco Air 2 Pro، مشخصات و طراحی آن چیست؟