• خانه
  • اخبار
  • Airbus Huawei FreeBuds SE با بلوتوث 5.2 رسما معرفی شد

Airbus Huawei FreeBuds SE با بلوتوث 5.2 رسما معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Airbus Huawei FreeBuds SE با بلوتوث 5.2 رسما معرفی شد

هواوی هدفون های بی سیم جدیدی را در خارج از چین معرفی کرده است. این محصول Huawei FreeBuds SE نام دارد اما هنوز در چین عرضه نشده است. هواوی FreeBuds SE Airbus دارای بلوتوث 5.2 است.

هواوی Airbus FreeBuds SE

مثل اسم هواوی فریبادز اسی بدیهی است که یک نمونه اقتصادی خواهد بود. این ایرباس هواوی دارای طراحی کلاسیک با جعبه شارژ بیضی شکل است. این دستگاه در دو رنگ موجود است که قسمت داخلی باتری دارای سایه تیره و قسمت بیرونی سایه روشن تر است. ترنج و سفید از جمله رنگ هایی هستند که می توانید انتخاب کنید:

هادس هواوی رایگان

هادس هواوی رایگان

علاوه بر این، جلوی جک هدفون دارای یک فرورفتگی است که باز و بسته شدن آن را آسان می کند. بدنه هدفون دارای دسته است و طراحی کلی آنها نسبتا ساده و ارگونومیک است. قسمت داخلی گوش سیلیکون نرم در نظر گرفته می شود.

این هدفون متصل است بلوتوث 5.2 پشتیبانی می کند و دارد پردازنده داخلی BES2500IZ f. همچنین از کاهش نویز در طول مکالمه پشتیبانی می کند. از نظر عمر باتری، گوشی های FreBuds SE دارای باتری 410 میلی آمپر ساعتی هستند و از 6 ساعت پخش موسیقی یا 4 ساعت تماس صوتی پشتیبانی می کنند. باتری با جعبه شارژ می تواند تا 24 ساعت موسیقی و 16 ساعت تماس صوتی پخش کند.

هنوز از قیمت و آب و هوا خبری نیست. نظر شما در مورد ایرباس جدید هواوی چیست؟