Agility Robotics 150 میلیون دلار از آمازون و دیگران برای ساخت ربات های محل کار جمع آوری می کند

Agility Robotics 150 میلیون دلار از آمازون و دیگران برای ساخت ربات های محل کار جمع آوری می کند

(عکس از رباتیک چابکی)

Agility Robotics، مستقر در Corvalis، Ore. شرکتی که ربات‌هایی را توسعه می‌دهد که با افراد در انبارها کار می‌کنند، مبلغ 150 میلیون دلار از آمازون و سایر حامیانش جمع‌آوری کرده است.

DCVC و Playground Global این دور را رهبری کردند که شامل صندوق نوآوری صنعتی آمازون اخیراً اعلام شده بود، یک صندوق سرمایه‌گذاری ۱ میلیارد دلاری که آمازون به تازگی فاش کرده است که در استارت‌آپ‌هایی سرمایه‌گذاری می‌کند که فناوری خدمات مشتری، لجستیک و زنجیره تامین را توسعه می‌دهند.

Agility که در سال 2015 تأسیس شد، تحویل ربات Digit خود را به مشتریان در سال 2018 آغاز کرد. ربات های آن می توانند به شرکت ها در جابجایی بسته ها و تخلیه تریلرها کمک کنند. آنها به جلو، عقب، یک طرف، در شیب های بالا و پایین، از میان زمین های بدون ساختار راه می روند و می توانند در جای خود بچرخند یا چمباتمه بزنند.

دیمین شلتون، مدیر عامل شرکت Agility Robotics گفت: تقاضای بی‌سابقه مصرف‌کننده و شرکت‌ها نیاز فوری به روبات‌ها برای حمایت از افراد در محل کار ایجاد کرده است.

Agility پیشنهادات خود را در اورگان و سیلیکون ولی گسترش خواهد داد و به تازگی دفتر جدیدی را در پیتسبورگ، پنسیلوانیا، جایی که شلتون در آن مستقر است، افتتاح کرده است. او قبلاً به عنوان مدیر فنی در ThreeRivers 3D خدمت می کرد و دکترای رباتیک را از دانشگاه کارنگی ملون دریافت کرد. شلتون با مدیر فنی چابکی جاناتان هرست در CMU ملاقات کرد. هرست دانشجوی کارشناسی ارشد در آنجا بود و در حال حاضر استاد رباتیک در دانشگاه ایالتی اورگان است.

این شرکت حدود 85 کارمند دارد و انتظار دارد تا سال 2024 کارکنان خود را دو برابر کند.

کاترین چن، رئیس بخش صنعتی آمازون گفت: “رویکرد چابکی برای طراحی رباتیک کار ترکیبی واقعا منحصر به فرد است و می تواند تأثیر موجی قابل توجهی برای طیف گسترده ای از صنایع داشته باشد، و ما امیدواریم که دیگران نیز از این روش پیروی کنند تا نوآوری را در این راه تسریع کنند.” صندوق نوآوری در بیانیه ای اعلام کرد.