برنده Elevator Pitch Strella Biotechnology یک ایده کامل برای حل مشکل بزرگ ضایعات مواد غذایی دارد.

برنده Elevator Pitch Strella Biotechnology یک ایده کامل برای حل مشکل بزرگ ضایعات مواد غذایی دارد.

کاترین سیزوف، سمت چپ، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران بیوتکنولوژی Strella، در مورد پیروزی خود در مسابقه Elevator Pitch در نشست brooztechnology در روز پنجشنبه با آمینا موریو، مدیر عامل رادیوس صحبت می کند. ارین کوئیک، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت PairTree. دوین میلر، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل SecureSave؛ و جان کوک، بنیانگذار brooztechnology. (عکس brooztechnology/کوین لیزوتا)

سفر به قله یک توقف جشن در brooztechnology Summit در روز پنجشنبه داشت، زمانی که فینال مسابقه استارت آپ Elevator Pitch قهرمان شد.

هنگامی که داوری به پایان رسید، کاترین سیزوف، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران بیوتکنولوژی استرلا، خالق فناوری حسگر که پختگی محصول را پیش بینی می کند، سه کارآفرین دیگر را روی صحنه در رویداد سیاتل شکست داد.

Sizov به عنوان برنده اپیزود 4 در طول فصل سوم برنامه brooztechnology به فینال رسید، که شامل ارسال‌هایی بود که در 32 ثانیه طول کشید تا به بالای برج تاریخی اسمیت سیاتل برسد.

مرحله اجلاس پنج‌شنبه تنها دو قدم از زمین فاصله داشت، اما سیزوف همچنان با ارائه ارائه‌ای در مورد اینکه چگونه شرکتش می‌تواند به حل مشکل ضایعات مواد غذایی کمک کند، که انتشار کربن بیشتری نسبت به کل حمل‌ونقل در ایالات متحده ایجاد می‌کند، به این مناسبت رسید. .

Sizov گفت: “برای حل این مشکل، ما در حال ایجاد فناوری حسگر خود به همراه نرم افزاری هستیم که می تواند به شما بگوید محصول چقدر رسیده است.”

کاترین سیزوف، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران بیوتکنولوژی استرلا، دوم از چپ، با داوران Elevator Pitch: KIrby Winfield، Anthony Bontrager و Maria Colacurcio پس از پیروزی در نشست brooztechnology، سلفی می گیرد. (عکس از brooztechnology/Dan DeLong)

این شرکت به تولیدکنندگان سیب و گلابی در ایالت واشنگتن کمک کرد تا موجودی خود را بر اساس مدت زمان ماندگاری سازماندهی کنند تا ضایعات مواد غذایی را کاهش دهند و کیفیت کلی را بهبود بخشند. استرلا تا به امروز بیش از 2 میلیارد قطعه میوه را زیر نظر گرفته است.

Sizov در پاسخ به این سوال که هیئت منصفه چرا Strella نمی تواند یک برنامه مصرف کننده برای کمک به خریداران در انتخاب آووکادوهای رسیده باشد، برای مثال، Sizov گفت که حل مشکل قبل از رسیدن به فروشگاه در حال حاضر منطقی تر است.

او گفت: «نحوه نگاه ما این است، فرض کنید شما به خواربارفروشی رفتید، و هر بار که به آنجا می رفتید، می دانستید که آووکادوی شما دقیقاً دو روز مانده است، به جای آووکادویی که گاهی سفت و گاهی لطیف باشد. ما فکر می‌کنیم اگر بتوانیم ناهماهنگی‌های زنجیره تامین را برطرف کنیم، در نهایت مصرف‌کننده محصول ثابت‌تری خواهد داشت.

چهار فینالیست Elevator Pitch از دسته بندی های این فصل از جمله پایداری، محصولات مصرفی، فین تک و محل کار آینده انتخاب شدند.

آمینا مورئو، مدیر عامل رادیوس، در جریان نهایی Elevator Pitch در brooztechnology Summit. (عکس از brooztechnology/Dan DeLong)

برنده اپیزود 1، آمینا مورو، مدیر عامل رادیوس، بازار آنلاینی را معرفی کرد که خانه ها، آپارتمان ها و سایر املاک مسکونی را به فضای کاری تبدیل می کند که می توان روزانه اجاره کرد.

دوین میلر، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل SecureSave، در جریان نهایی Elevator Pitch در brooztechnology Summit. (عکس از brooztechnology/Dan DeLong)

برنده اپیزود 2، دوین میلر، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل SecureSave، راه حل هدفمند پس انداز اضطراری شرکت خود را ارائه کرد که برای کمک به مردم احساس امنیت و امنیت مالی دارد.

ارین کوئیک، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت PairTree، در جریان نهایی Elevator Pitch در brooztechnology Summit. (عکس از brooztechnology/Dan DeLong)

ارین کوئیک، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت PairTree، برنده اپیزود 3، سرویسی را معرفی کرد که ابزار، منابع و پشتیبانی را برای پیمایش و ساده‌سازی فرآیند پذیرش ارائه می‌دهد.

تمام فینالیست ها با شکست دادن دو کارآفرین دیگر در هر چهار قسمت به مرحله brooztechnology Summit رسیدند.

این نمایش که توسط گروه WestRiver ارائه شد، هیئتی از داوران شامل ماریا کولاکورسیو، مدیر عامل Syndio و برنده فصل 2 Elevator Pitch را به نمایش گذاشت. آنتونی بونتراگر، مدیر عامل گروه WestRiver; و کربی وینفیلد، کارآفرین قدیمی سیاتل و شریک اصلی Ascend.vc.

اقتصاددانان ارشد Zillow و Indeed اقتصاد متزلزل و تأثیر آن بر استخدام را تحلیل می کنند

Svenja Goodell (از سمت چپ)، اقتصاددان ارشد در Indeed، Skylar Olsen، اقتصاددان ارشد در Zillow Group، و ناظر Noah Buhayar، ویراستار داده در Bloomberg News، در طی یک میزگرد درباره اقتصاد در نشست brooztechnology در بلوک 41 در سیاتل، پنجشنبه. ، 6 اکتبر 2022 (brooztechnology Photo/Dan DeLong)

بازار کار هنوز قوی است، اما نشانه‌هایی از سرد شدن نشان می‌دهد، نرخ‌های بهره بالا هستند و مکان و نحوه کار افراد به سرعت در حال تغییر است.

برای درک تغییرات بادهای اقتصادی، دو اقتصاددان تحلیل خود را در نشست brooztechnology در روز پنجشنبه به اشتراک گذاشتند: Skylar Olsen، اقتصاددان ارشد Zillow Group، و Svenja Goodell، اقتصاددان ارشد در سایت حرفه ای Indeed. میزبان نوح بوهایار به آنها پیوست. ویرایشگر داده در بلومبرگ نیوز.

اعضای هیأت در مورد افزایش سریع تورم، ناشی از عواملی مانند بازار استخدامی فشرده و تنگناهای زنجیره تامین، و همچنین اثر سرد کننده افزایش نرخ بهره بحث کردند. همه اینها چه تأثیری بر کارفرمایان، کارگران و بازار مسکن دارد؟

نکات مهم بحث را بخوانید.

استخدام در حال انجام است، اما نشانه هایی از کاهش سرعت وجود دارد

گودل گفت که بازار کار همچنان قوی است. آگهی های شغلی در Indeed حدود 50 درصد از سطوح قبل از همه گیری افزایش یافته است.

نرخ بیکاری در ماه آگوست نزدیک به کمترین میزان در پنج دهه گذشته و به 3.7 درصد رسید.

«کارگران هنوز یک مزیت دارند. گودل گفت: بازار تنگ است و کارفرمایان برای جذب نیرو با مشکل مواجه هستند. “با این حال، جزر و مد در حال تغییر است.”

دستمزدها در دو یا چند سال گذشته افزایش یافته است، اما اخیراً افزایش تورم درآمدها را تحت فشار قرار داده است. گودل گفت: «ما نمی بینیم که افراد زیادی در این مرحله واقعاً حقوق خود را افزایش می دهند.

در دنیای فناوری، مایکروسافت سرعت استخدام را کاهش می دهد و آمازون استخدام برای موقعیت های شرکتی در تجارت خرده فروشی خود را متوقف می کند. گودل گفت: شرکت های فناوری کوچکتر ممکن است در برابر تغییرات اقتصادی مانند افزایش تورم آسیب پذیرتر باشند. استارت آپ های متعددی امسال کارگران خود را اخراج کرده اند.

گودل گفت: «به خصوص در حوزه فناوری، جایی که در طول همه‌گیری همه‌گیری شاهد استخدام‌های دیوانه‌وار بوده‌ایم، بسیاری از کارفرمایان یک گام به عقب برمی‌دارند و فکر می‌کنند، «خوب، ما افراد زیادی استخدام کرده‌ایم، بیایید دیگر اینقدر استخدام نکنیم». گفت.

گودل گفت، با این حال، در کل اقتصاد، “هنوز استخدام های زیادی در حال انجام است.”

فرصت های شغلی خالی به کارگران بیکار از ژانویه 2019 تا اوت 2022. نمودار نشان می دهد که در ماه آگوست نسبت فرصت های شغلی به کارگران بیکار از 2 در ماه قبل به 1.7 کاهش یافته است. (واقعا گرافیک)

تورم بر نحوه استخدام و نگهداری کارگران توسط کارفرمایان تأثیر می گذارد

گودل گفت: با افزایش تورم، کارفرمایان به دنبال جذب کارگران فراتر از حقوق هستند. بسیاری از آنها بسته های جبرانی را با مزایای مختلف، مانند گزینه های دورکاری، تکمیل می کنند. او گفت: «ما شاهد برخی جنبش‌های سودمند شدید هستیم.

گزینه های راه دور نیروی کار را افزایش می دهند

حدود یک سوم مشاغل را می توان از راه دور انجام داد و این باعث جذب کارگران جدید از جمله زنان دارای فرزند و افراد دارای معلولیت می شود. گودل گفت: “ریموت اینجاست تا بماند.” او افزود که این یک مزیت در بازار کار فشرده است.

مردم به سر کار برمی گردند

این بیماری همه گیر باعث شده است که افراد در سن بازنشستگی یا نزدیک به آن از نیروی کار خارج شوند و زنان بار بیشتری از مراقبت را به دوش می کشند.

گودل گفت که بسیاری از این افراد شروع به بازگشت کرده اند. برخی احساس می کنند که ارزش پرتفوی بازنشستگی آنها در بازار سهام در حال از بین رفتن است. بچه ها به مدرسه بازگشته اند و فرصت های دورکاری نیز جذاب است. آخرین داده های Indeed نشان دهنده هجوم زنان 29 تا 54 ساله در بازار کار است.

گودل گفت: “مردم از حاشیه خارج می شوند.” او گفت که افزایش عرضه کارگران مارپیچ افزایشی رشد دستمزد و تورم را نیز کاهش خواهد داد.

قیمت مسکن در حال تثبیت است

با افزایش سریع نرخ‌های بهره، بازار مسکن به سرعت در حال سرد شدن است: آخرین پیش‌بینی‌های Zillow نشان می‌دهد که رشد ارزش مسکن در سال آینده به 1.4 درصد کاهش می‌یابد، از نرخ فعلی رشد سالانه 14.1 درصدی.

اولسن گفت که با نرخ وام مسکن در حال حاضر بالای 6 درصد، افراد کمتری انگیزه ای برای فروش خانه خود و نقل مکان به خانه جدید دارند. همچنین عرضه را محدود می کند و از کاهش قیمت ها جلوگیری می کند. او گفت: “من نمی توانم قول تعدیل های فوق العاده قابل توجه قیمت را بدهم.”

این امر تصمیم خرید خانه را پیچیده تر می کند. اولسن گفت: «این یک تصویر مالی پیچیده است، تصمیم درست بسیار شخصی تر است.»

اولسن افزود: در بازارهایی مانند سیاتل، هزینه بالای مسکن همچنان به نابرابری اجتماعی کمک خواهد کرد.

علائم مثبت در داده ها

از اعضای میزگرد پرسیده شد که کدام داده ها باعث خوش بینی آنها شده است.

گودل گفت که همه گیری برای دستمزد کارگران کم درآمد و خط مقدم خوب بوده است. او همچنین از رشد برنامه های تنوع، برابری و فراگیری خرسند است.

اولسن گفت که مجوزهای مسکن و واحدهای زیادی در ایالات متحده در حال ساخت هستند و این باید به ارزان‌تر ماندن مسکن کمک کند.

آیا رکود در افق است؟

اولسن گفت که پیش بینی بازار مسکن با توجه به عواملی که به سرعت در حال تغییر هستند مانند افزایش نرخ بهره، “بسیار بسیار چالش برانگیز” است. پیش‌بینی اینکه اقتصاد بزرگ‌تر به کجا خواهد رفت، حتی سخت‌تر است.

اقتصادهای اروپا بیشتر تحت تأثیر جنگ روسیه علیه اوکراین قرار گرفتند. گودل گفت، اما در ایالات متحده، “هنوز فرصتی وجود دارد که بتوانیم فرود نرم داشته باشیم” و از رکود جلوگیری کنیم.

او گفت که در همین حال، زنجیره تامین ایالات متحده در حال بهبود است و این امر تورم ایالات متحده را آرام می کند. گودل گفت: «ما در مسیر عادی سازی در مسیر درست حرکت می کنیم.

نکاتی برای رهبران کسب و کار

اولسن گفت: “مطمئن شوید که تصمیمات تجاری شما قوی و با حاشیه خطای بسیار زیاد خواهد بود.”

آمازون آزمایش‌های میدانی را متوقف می‌کند و کار روی Scout، برنامه ربات تحویل خانه خود را کاهش می‌دهد

(عکس آمازون)

آمازون کار روی Scout را کاهش می دهد، ربات تحویل بسته که شبیه یک خنک کننده روی چرخ است.

یکی از سخنگویان آمازون گفت: “در طول آزمایش میدانی محدود خود از Scout، ما برای ایجاد یک تجربه تحویل منحصر به فرد کار کردیم، اما از طریق بازخورد دریافتیم که جنبه هایی از برنامه وجود دارد که نیازهای مشتری را برآورده نمی کند.” “در نتیجه، ما آزمایشات میدانی خود را متوقف می کنیم و برنامه را دوباره متمرکز می کنیم. ما در طول این انتقال با کارمندان کار می کنیم و آنها را با موقعیت های باز که به بهترین وجه با تجربه و مهارت های آنها مطابقت دارد، تطبیق می دهیم.

بلومبرگ اولین بار روز پنجشنبه این خبر را گزارش کرد و خاطرنشان کرد که حدود 400 نفر در تیم Scout کار می کنند.

آمازون در سال 2019 راه اندازی Scout را با آزمایش در منطقه سیاتل آغاز کرد و بعداً به کالیفرنیای جنوبی، آتلانتا و فرانکلین، تنسی گسترش یافت.

ربات ها به طور مستقل مسیر تحویل خود را دنبال کردند و در طول آزمایش توسط “سفیر پیشاهنگ آمازون” همراه شدند.

مشتریان آمازون: “ما خوشحالیم که از Amazon Scout به مجموعه رو به رشد خود از راه حل های تحویل نوآورانه برای مشتریان استقبال می کنیم و مشتاقانه منتظر آموخته های این سه ماهه اول هستیم تا Amazon Scout بتواند پایداری و راحتی بیشتری را برای تحویل در طول زمان ارائه دهد.” در یک پست وبلاگی در معرفی Scout در سال 2019 نوشت.

شان اسکات، یکی از رهبران قدیمی آمازون که اخیراً به عنوان معاون رئیس Scout خدمت کرده است، در ژانویه 2021 آنجا را ترک کرد.

تعدادی استارت آپ در حال توسعه ربات های پیاده رو برای «آخرین مایل» تحویل هستند، از جمله Starship Technologies، Nuro، Serve Robotics، Coco، Tortoise و بسیاری دیگر.

آمازون اخیراً به کار بر روی Glow، دستگاه تماس ویدیویی با هدف کودکان، پایان داد و Amazon Care، خدمات مراقبت اولیه خود را متوقف کرد.

آمازون در اوایل سال جاری اعلام کرد که مصمم است پس از دوبرابر کردن ظرفیت خود و استخدام صدها هزار کارگر برای پاسخگویی به تقاضا در طول همه‌گیری، هزینه‌ها را تحت کنترل درآورد و تجارت مصرف‌کننده خود را به سودآوری بازگرداند.

بر اساس گزارشی که روز سه شنبه در نیویورک تایمز منتشر شد، این شرکت استخدام ها را برای نقش های شرکتی در تجارت خرده فروشی خود متوقف می کند و به سایرین از جمله متا و گوگل می پیوندد که در بحبوحه رکود اقتصادی گسترده تر، بودجه ها را کاهش می دهند.

“اختراعات ما دوست داریم” نوآوری در خرده فروشی، فرزندپروری، بهداشت و فناوری نوشیدنی را برجسته می کند

کرت شلوسر از brooztechnology پس از آزمایش توسط آرنا یونسکو استول، مدیر عامل Wavely Diagnostics در جریان “اختراعات ما دوست داریم” در نشست brooztechnology در سیاتل در روز پنجشنبه، به احتمال عفونت گوش او واکنش نشان می دهد. (عکس brooztechnology/کوین لیزوتا)

“اختراعاتی که دوست داریم” روز پنجشنبه به مرحله brooztechnology Summit در سیاتل بازگشتند، جایی که کارآفرینان و مبتکران دستگاه ها و خدمات را در سراسر رشته ها به نمایش گذاشتند.

رهبران چهار استارت آپ سیاتل اختراعاتی را به نمایش گذاشتند که بر خرده فروشی ها و فروشگاه های مواد غذایی تأثیر گذاشت. والدین و فرزندان؛ مراقبت های بهداشتی؛ و صنایع غذایی و آشامیدنی

برای مشاهده خلاصه هر ارائه به ادامه مطلب مراجعه کنید:

Viv

شریق صدیقی، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت سازنده سبد خرید هوشمند Veeve، به خبرنگار brooztechnology، Kurt Schlosser، در جلسه “اختراعات ما دوست داریم” در اجلاس brooztechnology کمک می کند تا خرید کند. (عکس از brooztechnology/Dan DeLong)

شریق صدیقی، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Veeve، گفت که استارتاپ او قدرت دیجیتالی شدن را به فروشگاه های مواد غذایی آنالوگ می آورد. آنها این کار را با فناوری سبد خرید هوشمند انجام می دهند.

سبد خرید یا پیوست کامل Veeve که به سبد خریدهای موجود اضافه می‌کند، مواردی را که اضافه می‌شوند شناسایی و اسکن می‌کند، و یک حساب در حال اجرا بر روی یک صفحه نمایش داخلی با سیستم تسویه‌حساب نگه‌داری می‌کند که به خریداران اجازه می‌دهد بدون استفاده از برنامه جداگانه از خطوط پرداخت خودداری کنند.

این فناوری که در چندین خرده‌فروش بزرگ در سراسر کشور فعال است، به خریداران کمک می‌کند تا در فروشگاه حرکت کنند و هنگام خرید توصیه‌هایی ارائه می‌کنند.

صدیقی گفت: خرده فروشان باید بدانند که مشتریان چگونه تعامل دارند، نه فقط به صورت آنلاین. “اما ما مطلقاً هیچ ایده ای نداریم که مشتریان چگونه تعامل می کنند، چه اقلامی قبل از تکمیل خرید از سبد خرید بیرون می آیند. با قدرت این، خرده فروشان کارهای بیشتری را می توانند با مشتریان انجام دهند.”

متصل: استارتاپ هوشمند سبد خرید دستگاه جدید Veeve به چرخ دستی های معمولی ارتقاء فناوری بالایی می دهد

Littlebird Connected Care

مونیکا پلات، چپ، بنیانگذار و مدیر عامل خدمات ردیابی کودکان نوپا Littlebird Connected Care، دستبند و اپلیکیشن پوشیدنی شرکت brooztechnology را به Kurt Schlosser در طول جلسه “اختراعات ما دوست داریم” در brooztechnology در اجلاس نشان می دهد. (عکس از brooztechnology/Dan DeLong)

Littlebird یک اپلیکیشن پوشیدنی است که هدف آن کودکان خردسال است، نه برای افزایش زمان نمایش آن‌ها، بلکه برای ایجاد آرامش به والدینشان.

مونیکا پلات موسس و مدیر عامل شرکت اپل واچ آبی کم رنگ را نشان داد که موقعیت مکانی، سطح فعالیت، خواب، ضربان قلب و دمای کودک را ردیابی می کند.

برنامه همراه از مراقبین می‌خواهد تا با انتخاب گزینه‌های از پیش تعیین‌شده در برنامه، جدول زمانی را با عکس‌ها، گزارش‌های سریع وضعیت و امتیاز خلق و خوی کودک به‌روزرسانی کنند.

پلات گفت: «ما دوستان، همسران، سگ‌ها و خانه‌مان را دنبال می‌کنیم. “هر چیزی که می تواند متصل شود متصل خواهد شد. اما به نوعی مهم‌ترین افراد زندگی ما – آنهایی که نمی‌توانند به ما بگویند که چگونه هستند – ما هیچ راهی برای تأیید تجربیات آنها نداریم. اما ما می‌توانیم افرادی را که از آنها مراقبت می‌کنند توانمند کنیم.»

متصل: این ردیاب پوشیدنی کودک نوپا که توسط یک مادر اختراع شده است، با هدف آرامش والدین است

تشخیص شکل موج

آرنا یونسکو استول، مدیر عامل تشخیص‌دهنده عفونت گوش Wavely Diagnostics، با خبرنگار brooztechnology، Kurt Schlosser، در جلسه “اختراعات مورد علاقه ما” در نشست brooztechnology در روز پنجشنبه تماس می‌گیرد. (عکس از brooztechnology/Dan DeLong)

اگر مکان فرزند خود را با موفقیت ردیابی کرده اید، ممکن است اکنون نیاز به استفاده از فناوری برای تعیین اینکه آیا کودک شما عفونت گوش دارد یا خیر. Wavely Diagnostics راه حلی برای صرفه جویی در زمان ایجاد کرده است.

Arna Ionescu Stoll، مدیرعامل Wavely، مجهز به یک اپلیکیشن گوشی هوشمند و یک قیف کاغذی کوچک که روی گوشی و داخل گوش قرار می گیرد، آمد.

استول گفت: “کاری که ما انجام می دهیم این است که یک موج صوتی آکوستیک را از پرده گوش پرتاب می کنیم، سپس بازتاب آن سیگنال را دریافت می کنیم.” و سپس از یک طبقه‌بندی‌کننده یادگیری ماشینی استفاده می‌کنیم تا مشخص کنیم که آیا این نشان‌دهنده مایع است یا خیر.

استول گفت، هدف «انتقال مراقبت‌های کودکان به فضای مجازی» است و والدین در زمان و دردسرهای مربوط به برنامه‌ریزی‌ها و گرفتن وقت پزشک اطفال صرفه‌جویی می‌کنند تا بفهمند آیا کودک واقعاً برای یک عفونت احتمالی به مراقبت نیاز دارد یا خیر.

متصل: این استارت‌آپ سیاتل به تازگی ۲.۲ میلیون دلار برای اپلیکیشنی که عفونت‌های گوش را تشخیص می‌دهد جمع‌آوری کرده است

از نظر هنری

منگ وانگ، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی Artly، در سمت چپ، یک فنجان قهوه ساخته شده توسط باریستای روباتیک شرکتش را با کورت شلوسر از brooztechnology روی صحنه در نشست brooztechnology به اشتراک می گذارد. (عکس brooztechnology/کوین لیزوتا)

در شهری دیوانه قهوه مانند سیاتل، قرار دادن قهوه ساز در دست یک ربات ممکن است راه خوبی برای فرار از شهر باشد. اما در مقابل جمعیت متمرکز بر فناوری در نشست brooztechnology، باریستای روباتیک Artly یک اختراع جذاب بود.

یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت منگ وانگ می خواهد تجربه قهوه تخصصی را از طریق الگوریتم های پیشرفته هوش مصنوعی و بینایی کامپیوتری برای هدایت یک بازوی رباتیک و نظارت بر کیفیت دم برای همه به ارمغان بیاورد. فناوری مقیاس این تجربه را آسان تر می کند.

یک باریستای رباتیک باهوش روز پنجشنبه در نشست brooztechnology در سیاتل یک نوشیدنی قهوه درست می کند. (عکس brooztechnology/کوین لیزوتا)

ربات Artly همه کارها را انجام می دهد، از گرفتن کوچولو گرفته تا آسیاب کردن لوبیاها تا بخار پز کردن شیر و ایجاد یک قطعه هنر لاته در بالا – و با تماشای باریستاهای واقعی چیزهای زیادی از آن یاد گرفت. همچنین صحبت می کند و در آینده مانند الکسای آمازون گوش خواهد داد.

ونگ گفت: “ما از ترکیبی از رباتیک و مهارت های باریستاهای خبره برای دم کردن یک فنجان قهوه عالی استفاده می کنیم.”

متصل: یک سازنده رباتیک قهوه باریستا به رهبری مهندس سابق AWS 8.3 میلیون دلار برای افتتاح فروشگاه های بیشتر جمع آوری می کند.

شهردار سیاتل نگران از دست دادن درآمد مالیاتی شهر به دلیل دورکاری است

بروس هارل شهردار سیاتل در روز اول اجلاس brooztechnology در بلوک 41 سیاتل سخنرانی می کند. (عکس از brooztechnology/Dan DeLong)

شرکت‌های فناوری به دنبال فضای اداری جدید فراتر از سیاتل هستند و این همه‌گیری به کارفرمایان بیشتری اجازه می‌دهد تا از راه دور کار کنند. هر دو روند باعث نگرانی رهبران دولت در شهر زمرد شده است.

بروس هارل، شهردار سیاتل، در جلسه افتتاحیه اجلاس brooztechnology در روز پنجشنبه، گفت که نگران تأثیر افرادی است که از خانه کار می کنند بر مشاغل خرده فروشی شهر و از دست دادن بالقوه درآمد مالیاتی.

هارل گفت: “من سعی می کنم کارفرمایان را تشویق کنم تا مردم را به عقب برگردانند، تا انرژی و هم افزایی مورد نیاز ما را توسعه دهند.” اما واقعیت این است که هرگز روزهای خوش گذشته که همه در مرکز شهر کار می کنند، وجود نخواهد داشت.

پیشنهاد بودجه 2023-2024 هارل که هفته گذشته منتشر شد، گفت که بخش فناوری “نیروی محرکه رشد اقتصاد منطقه ای است”، به طور خاص به دفاتر آمازون و مایکروسافت در منطقه و همچنین دفاتر مهندسی اپل اشاره کرد. Google. (الفبا) و فیس بوک (متا).

با این حال، بودجه همچنین چالش‌های پیش روی ادامه گسترش شهر به عنوان یک مرکز فناوری را تشخیص می‌دهد.

بودجه هارل خاطرنشان می کند که مدل کار از خانه «به نظر می رسد که الگوهای اشتغال حداقل برای برخی از صنایع به طور دائمی تغییر کرده است. نیروی کار در مرکز شهر سیاتل حدود 40 درصد از سطوح قبل از همه گیری آن است، و بودجه تأیید می کند که بازگشت به دفتر سنتی پنج روزه “برای بسیاری بعید به نظر می رسد”.

سند بودجه می افزاید: «تردد نیروی کار کمتر منجر به تقاضای کمتر در طول روز برای رستوران ها، خرده فروشان و سایر مشاغل مرکز شهر خواهد شد». در عین حال، کارمندان کم‌بازده که در شهر کار می‌کنند، رشد فعالیت‌های اقتصادی مشمول مالیات را که از جریان‌های درآمدی مانند مالیات مشاغل و مشاغل و مالیات حقوق و دستمزد Jumpstart حمایت می‌کند، کاهش می‌دهد یا حداقل کند می‌کند.»

پیشنهاد بودجه همچنین به شرکت هایی اشاره می کند که به دنبال فضای اداری در جای دیگری هستند.

آمازون بزرگترین نمونه از این روند است. پس از یک سری درگیری‌های سیاسی برجسته بر سر تلاش‌های شهر برای افزایش مالیات شرکت‌ها برای تامین مالی خدمات انسانی، غول فناوری رشد خود را در منطقه سیاتل به نزدیکی Bellevue، واشنگتن منتقل کرد، در حالی که این شرکت دفتر مرکزی دومی را می‌سازد که به آن نیز معروف است. HQ2، در آرلینگتون، ویرجینیا.

این پیشنهاد خاطرنشان می‌کند: «اینکه آیا شهر سیاتل کانون رشد منطقه‌ای برای بخش فناوری باقی می‌ماند یا خیر، نقطه‌ای از عدم قطعیت در آینده است». “چند نفر از کارفرمایان بزرگ منطقه در حال انجام سرمایه گذاری های سرمایه ای در تاسیسات اداری در سایر نقاط منطقه هستند و این می تواند تغییری در جایی که رشد در سال های آینده متمرکز خواهد شد.”

در بلندمدت، کارشناسان املاک و مستغلات می گویند یک خطر دیگر وجود دارد: این احتمال وجود دارد که مالکان ممکن است به ارزیابی مالیات خود اعتراض کنند، زیرا ساختمان های آنها اشغال کمتری دارد و در نتیجه درآمد اجاره کمتری دارد، که می تواند حتی از B&O و حقوق و دستمزد به شهرداری ها آسیب بیشتری بزند. مالیات.

هارل گفت که شهر در تلاش است تا دریابد که چگونه مردم را تشویق کند که در این دوره جدید از کار ترکیبی به مرکز شهر بیایند.

او گفت: “من نمی توانم به مردم بگویم که به مرکز شهر بیایند، مگر اینکه چیزی وجود داشته باشد که آنها را به آنجا برساند.”

مطالب مرتبط: بروس هارل، شهردار سیاتل، می گوید که شهر هنوز موجو دارد، از رهبران فناوری می خواهد که درگیر شوند

چارلی بل، رئیس امنیت سایبری مایکروسافت، راهبردهایی را برای مبارزه با تهدید “در حال رشد” ارائه می کند.

چارلی بل، معاون اجرایی مایکروسافت در بخش امنیت، انطباق، هویت و حاکمیت، با تاد بیشاپ، یکی از بنیانگذاران brooztechnology در نشست brooztechnology در سیاتل گفتگو می کند. (عکس از brooztechnology/Dan DeLong)

چارلی بل، مدیر ارشد امنیت سایبری مایکروسافت، اعتراف می کند که تهدید ناشی از “بازیگران بد” آنلاین – از جمله دولت های ملی و سندیکاهای جنایی با دپارتمان های منابع انسانی خودشان – به سرعت در حال رشد است.

بل که معاون اجرایی مایکروسافت در بخش امنیت، انطباق، هویت و حکمرانی است، می‌گوید: «این شگفت‌انگیز است که تهدید چقدر سازماندهی شده و چقدر بزرگ شده است.

بل امروز در نشست brooztechnology گفت، اما کم کم، استراتژی به استراتژی، پاسخ به تهدید نیز سازماندهی می شود. در حالی که امنیت شبکه همیشه یک چالش خواهد بود، او معتقد است که می توان جریان را تغییر داد.

بل گفت: «ما در مورد عمق دفاعی زیاد صحبت می کنیم. “این یک لایه‌بندی مداوم از دفاع خواهد بود و باعث می‌شود که بازدهی که کسی می‌گیرد… کوچک‌تر و کوچک‌تر و کوچک‌تر شود، بنابراین قبل از به دست آوردن هر ارزشی باید چیزهای بیشتری را بشکنید.” و در برخی مواقع تلاش بسیار بیشتر برای شکستن چیزهای کافی برای به دست آوردن ارزش کافی از ارزش آن می شود. و سپس می دانیم که به طور کامل جریان را تغییر خواهیم داد.»

یک سال از آمدن بل به مایکروسافت می گذرد، پس از امضای قرارداد غیررقابتی با آمازون، جایی که او برای سال ها مدیر ارشد خدمات وب آمازون بود. او اکنون ریاست بخشی را بر عهده دارد که دارای 10000 نفر از جمله موقعیت های موجود و باز است که بیش از 5 درصد از نزدیک به 200000 کارمند مایکروسافت را تشکیل می دهند.

بل گفت که از گستره داده هایی که مایکروسافت می تواند در مورد امنیت سایبری استفاده کند، شگفت زده شده است.

“از بیرون گفتم، “خب، آنها همه این چیزها را در همه جا دارند و بنابراین مطمئن هستم که می توانند ببینند مهاجمان چه می کنند.” اما وقتی عمیق شد، می‌خواهید به آنچه که ما با اوکراین انجام می‌دهیم نگاه کنید، من فکر کردم، “خدایا، ما می‌توانیم به آنجا برویم و به روش‌هایی کمک کنیم که اتفاقات را ببینیم.”

بنابراین، به تعبیر لنین، در مورد تهدیدات سایبری چه باید کرد؟

یکی از اولین گام‌ها در توصیه‌های دفاعی عمیق Bell شامل احراز هویت چند عاملی یا MFA است – لازمه تأیید ورود با دستگاه دوم، مانند تلفن همراه.

بسیاری از سازمان ها در اجرای MFA کوتاهی می کنند. یک مطالعه نشان داد که تنها 22 درصد از کاربران مایکروسافت Azure Active Directory تا سال گذشته از احراز هویت قوی استفاده می کردند. اما بل گفت این منطقه ای است که مایکروسافت در تلاش است تا جریان را تغییر دهد.

ما وزارت امور خارجه را پیش‌فرض قرار داده‌ایم – ساده است [a question of] اجرای آن.»

بل گفت مایکروسافت باید به روشی که کسب‌وکارها و مشتریان امروز کار می‌کنند احترام بگذارد و در عین حال به آماده‌سازی آنها برای تهدیدات سایبری که فردا با آن‌ها مواجه خواهند شد، ادامه دهد.

او گفت: «چیزهای زیادی وجود دارد که ما به‌طور پیش‌فرض در محصولات قرار می‌دهیم تا از مردم محافظت کنیم، اما باید مراقب باشید زیرا نمی‌توانید کارهایی که همه انجام می‌دهند را زیر پا بگذارید.» و اینجاست که بسیاری از این تشویق ها باید اتفاق بیفتد.

بل گفت که تغییر تمرکز محاسبات به ابر نیز به مقابله با این تهدید کمک می کند. این ممکن است چیزی باشد که انتظار شنیدن آن از یک مدیر قدیمی AWS را دارید، اما بل گفت که ابر جایی است که شرکت‌ها می‌توانند به بهترین شکل از قدرت هوش مصنوعی و کلان داده استفاده کنند.

وی گفت: ما خودمان می توانیم مزیت نامتقارن داشته باشیم. “من فکر می کنم مزیت در ابر است زیرا با ابر می توانید وضعیت و وضعیت همه چیز را ببینید. شما می توانید تمام فعالیت هایی که وارد می شود را ببینید، می توانید ببینید که چه چیزی طبیعی است. بنابراین شما یک مجموعه داده عظیم از آنچه طبیعی است دریافت می کنید. و چیزی که در مورد مهاجمان وجود دارد این است که آنها باید کاری غیرعادی انجام دهند تا بتوانند کار اشتباه را انجام دهند.

برخی از ناظران صنعت، مایکروسافت را به خاطر ایجاد یک تجارت میلیارد دلاری از فروش نرم افزارهای امنیتی برای رفع آسیب پذیری در سایر محصولات نرم افزاری این شرکت مورد انتقاد قرار داده اند. اما بل گفت که بین امنیت و نوآوری تعادل وجود دارد. برای مثال، یک شرکت خدمات مالی نسبت به استارت‌آپی که نسل جدیدی از اپلیکیشن‌های جستجو را راه‌اندازی می‌کند، به امنیت بیشتر و انعطاف‌پذیری کمتری نیاز دارد.

بل می‌گوید: «هر کس باید تصمیم بگیرد که سرعت نوآوری در برابر مقدار چیزهایی که می‌خواهد در اطراف خود قرار دهد چقدر است. “پیچیدگی زیادی با امنیت همراه است. و البته ما کارهای زیادی انجام می دهیم تا همه اینها را حذف کنیم. و بنابراین ما می توانیم به تساوی ادامه دهیم.”

در موضوعات دیگر:

  • بل گفت که دنیای مجازی، معروف به متاورس، “هنوز در حال شکل گیری است”، اما او در حال حاضر “جنبه هایی از آن را می بیند که به نوعی مشکل ساز هستند.” به عنوان مثال، ناشناس بودن مرتبط با ارز دیجیتال، مقابله با کلاهبرداری را دشوار می کند، و تأیید هویت در «جهان شبه» که می تواند در متاورل ایجاد شود، می تواند دشوار باشد. تجربیات زیادی وجود دارد که می‌توانیم از این موضوع بگیریم که فوق‌العاده و جالب خواهد بود، اما باید واقعاً به چیزهایی مانند هویت و دسترسی فکر کنیم و به این فکر کنیم که چگونه از مردم محافظت می‌کنیم.»
  • مدیر نرم افزار وقتی از او خواسته شد که رئیس سابق خود (مدیر عامل آمازون، اندی جاسی) را با رئیس فعلی خود (مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا) مقایسه کند، مهارت های دیپلماتیک خود را نشان داد. بل گفت: «هر دو به خودی خود افراد بزرگی هستند… در این سطح، هر یک مجموعه مهارت های بزرگی دارند. او در ادامه نادلا را به عنوان فردی «فوق العاده همدل» و مخترعی با ذهنیت رشد تمجید کرد. او گفت: “باید بگویم من واقعاً این مرد را دوست دارم.”
  • هنگامی که از بل در مورد فعالیت یک دهه ای خود به عنوان مهندس پرواز شاتل فضایی در دهه 1980 سؤال شد، از بل به حالت کاملاً گیک رفت. او گفت: «خیلی سرگرم کننده بود. “اگر حادثه چلنجر اتفاق نمی افتاد، من احتمالا هنوز آنجا بودم.”

بروس هارل، شهردار سیاتل، می گوید که شهر هنوز حالت خود را دارد و از رهبران فناوری می خواهد که درگیر شوند.

بروس هارل، شهردار سیاتل، در سمت چپ، با جان کوک، یکی از بنیانگذاران brooztechnology در نشست brooztechnology در بلوک 41 در سیاتل در 6 اکتبر صحبت می کند. (عکس از brooztechnology/Dan DeLong)

سیاتل در شرایط سختی قرار گرفت. این کشور برای رسیدگی به بحران بی خانمانی، فقدان مسکن مقرون به صرفه، نابرابری های آموزشی و نگرانی های اولیه ایمنی تلاش می کند. در حالی که همه گیر فروکش می کند، مشاغل مرکز شهر همچنان در 40 درصد اشغال هستند.

اما نترس شهردار بروس هارل در نشست brooztechnology صبح پنجشنبه گفت که سیاتل هنوز حالت خود را دارد.

هارل به جمعیت در سیاتل گفت که در تلاش است تا با رهبران و اعضای جامعه پل هایی بسازد تا شهر را تقویت و بهبود بخشد.

او گفت: اتفاقاً من اینجا نیستم که شما را سرگرم کنم. “من اینجا هستم تا روابط ایجاد کنم.”

در سال‌های اخیر، سیاتل گرفتار تنش‌هایی بین رهبری شهر و شرکت‌های محلی – به‌ویژه شرکت‌های فناوری مانند آمازون – بوده است که شغل‌های مطلوب و پردرآمد ایجاد می‌کنند، اما نابرابری درآمد را نیز افزایش می‌دهند.

هارل، که در ژانویه به قدرت رسید، گفت که رویکرد متفاوتی نسبت به مقامات منتخب قبلی دارد و به طور شخصی و به طور منظم با رهبران شرکت، از جمله مدیر عامل آمازون، اندی جاسی، تعامل دارد.

آمازون در سال‌های اخیر روابط سختی با شهر خود داشته است و ظاهرا هارل در تلاش است تا این رابطه را بهبود بخشد. رابطه اش با جاسی؟ هارل گفت: «بسیار خوب» و افزود که کارفرمایان متوجه می‌شوند که او چه تلاشی انجام می‌دهد و مسیر همکاری را می‌بینند.

شهردار خواستار مشارکت بیشتر تجارت و صنعت فناوری در زندگی مدنی شد.

او گفت: “فرصت های زیادی برای مشارکت همه شما وجود دارد و من فقط یک تماس تلفنی برای تسهیل این مشارکت فاصله دارم.”

بروس هارل شهردار سیاتل (عکس از brooztechnology/Dan DeLong)

بازسازی رابطه فناوری می تواند به تقویت پایه مالیاتی شهر برای تأمین مالی عملیات آن کمک کند.

پیشنهاد بودجه سال 2023-2024 هارل که هفته گذشته منتشر شد، گفت که بخش فناوری “همچنان نیروی محرکه رشد اقتصاد منطقه است”، به طور خاص به مقر آمازون و مایکروسافت در منطقه و همچنین دفاتر مهندسی اپل اشاره کرد. گوگل (الفبا) و فیس بوک (متا).

شهردار باید سریعاً برای تغییر نظرات ظاهراً ناخوشایند رهبران فناوری در مورد شهر زمرد عمل کند.

این پیشنهاد خاطرنشان می‌کند: «اینکه آیا شهر سیاتل کانون رشد منطقه‌ای برای بخش فناوری باقی می‌ماند یا خیر، نقطه‌ای از عدم قطعیت در آینده است». “چند نفر از کارفرمایان بزرگ منطقه در حال انجام سرمایه گذاری های سرمایه ای در تاسیسات اداری در سایر نقاط منطقه هستند و این می تواند تغییری در جایی که رشد در سال های آینده متمرکز خواهد شد.”

فرصت های زیادی برای مشارکت همه شما وجود دارد و من فقط یک تماس تلفنی برای تسهیل این مشارکت فاصله دارم.»

آمازون یکی از نمونه های این روند است. پس از یک سری درگیری‌های سیاسی برجسته بر سر تلاش‌های شهر برای افزایش مالیات شرکت‌ها برای تامین مالی خدمات انسانی، غول فناوری رشد خود را در منطقه سیاتل به نزدیکی Bellevue، واشنگتن منتقل کرد، در حالی که این شرکت یک دفتر مرکزی دوم به نام HQ2 می‌سازد. ، در آرلینگتون، ویرجینیا.

جاسی در اجلاس brooztechnology سال گذشته گفت:[W]من فکر نمی کنم HQ1 دیگر سیاتل باشد. ما واقعاً به آن به عنوان Puget Sound فکر می کنیم.

اما اثرات مداوم این بیماری همه گیر مسائل را پیچیده کرده است. در ماه ژوئیه، آمازون اعلام کرد که قصد دارد کار بر روی چندین برج را در آنجا متوقف کند و دلیل آن عدم اطمینان مداوم در مورد تأثیر کار از راه دور و ترکیبی بر طراحی دفتر است.

بودجه هارل نیز این واقعیت‌ها را منعکس می‌کند و می‌گوید که مدل کار از خانه «به نظر می‌رسد که الگوهای اشتغال حداقل برای برخی از صنایع به طور دائمی تغییر کرده است.

این بودجه افزود: «تردد نیروی کار کمتر منجر به تقاضای کمتر در طول روز برای رستوران‌ها، خرده‌فروشان و سایر مشاغل مرکز شهر می‌شود». در عین حال، کارمندان کم‌بازده که در شهر کار می‌کنند، رشد فعالیت‌های اقتصادی مشمول مالیات را که از جریان‌های درآمدی مانند مالیات مشاغل و مشاغل و مالیات حقوق و دستمزد Jumpstart حمایت می‌کند، کاهش می‌دهد یا حداقل کند می‌کند.»

شهردار مشتاق است تا شور و نشاط سابق مرکز شهر را احیا کند، و اذعان کرد که ابتدا باید آن را ایمن کند «هر کجا که می روی». این به معنای استخدام و آموزش افسران پلیس بیشتر و قرار دادن سفیران شهر در خیابان ها برای کمک به افراد نیازمند است.

هارل گفت: “من نمی توانم به مردم بگویم که به مرکز شهر بیایند، مگر اینکه چیزی وجود داشته باشد که آنها را به آنجا برساند.”

با وجود چالش ها، هارل همچنان در مورد شهری که در آن بزرگ شد، فوتبال برای دانشگاه واشنگتن هاسکی بازی کرد و مدرک حقوق گرفت، هیجان زده است. هارل گفت که او فقط باید افراد بیشتری را جذب کند.

او گفت: «از انرژی موجود در این اتاق می توانم بفهمم که موجو اینجاست. ما باید به طور جمعی آن را باور کنیم.»

آمازون قصد دارد 150000 کارگر را برای کمک به تعطیلات عجله در شبکه تحقق استخدام کند

(عکس از brooztechnology/Kurt Schlosser)

آمازون در حال آماده شدن برای فصل خرید تعطیلات است و قصد دارد 150000 کارگر در سراسر شبکه عملیاتی خود استخدام کند.

آمازون گفت که نقش های تمام وقت، نیمه وقت و فصلی در ایالات متحده شامل کار در بسته بندی، چیدن، مرتب سازی و حمل و نقل خواهد بود. رشد سالانه استخدام مطابق با دستورالعمل 2021 شرکت است.

این اقدام اندکی پس از آن صورت گرفت که آمازون اعلام کرد سال آینده یک میلیارد دلار اضافی برای افزایش میانگین دستمزد اولیه برای کارگران خط مقدم به 19 دلار در ساعت هزینه خواهد کرد. آمازون همچنین جوایز ورود از 1000 دلار تا 3000 دلار را در مکان های انتخابی ارائه می دهد.

(گرافیک توسط brooztechnology)

آمازون روی مخارج تعطیلات شرط بندی می کند، حتی در شرایطی که ترس از تورم و رکود اقتصادی تردیدهایی را در مورد اینکه آیا آمریکایی ها در حال خرید هستند یا خیر. این شرکت اولین فروش اولیه دسترسی زودهنگام خود را در تاریخ 11 تا 12 اکتبر به عنوان یک رویداد انحصاری برای اعضای Prime برگزار می کند. هدف از این فروش، تکرار اثر رویداد سالانه پرایم روز تابستانی آمازون برای افزایش فروش در زمان استراحت در تقویم خرده‌فروشی است.

در تغییر جدید دیگری، آمازون می‌گوید که فهرست ۱۰۰ محصول برتر را همراه با فروش اولیه دسترسی زودهنگام منتشر می‌کند که آن را «برخی از محبوب‌ترین و قابل هدیه‌ترین کالاهای فصل» توصیف می‌کند.

آمازون حدود 1.5 میلیون نفر را استخدام می کند و بعد از والمارت دومین کارفرمای خصوصی بزرگ در ایالات متحده است. این شرکت چندین ایالت را فهرست کرده است که بیشترین تعداد مشاغل جدید در آنها خواهد بود: کالیفرنیا، آیداهو، ایلینوی، آیووا، میشیگان، میسوری، اورگان، تگزاس، تنسی، یوتا و واشنگتن.

بلومبرگ گزارش داد که علیرغم تلاش‌های آمازون، بازرگانان شخص ثالث آن که بیش از نیمی از فروش آنلاین این شرکت را تشکیل می‌دهند، برای یک فصل تعطیلات تیره آماده می‌شوند.

فناوری‌های کشاورزی منبع باز مایکروسافت، کاشت بذر برای کشاورزی پایدار مبتنی بر داده‌ها

اندرو نلسون، مهندس نرم‌افزار و کشاورز شرق واشنگتن در حال آزمایش فناوری‌های تحقیقاتی مایکروسافت، از جمله ابزارهایی برای استفاده بهتر از داده‌های هواپیماهای بدون سرنشین است. (عکس از دن دلانگ برای مایکروسافت)

مایکروسافت ریسرچ کد زیربنایی را برای یک سری از فناوری‌های کشاورزی تحت مجوزهای منبع باز منتشر می‌کند و دانشمندان خاک، دانشمندان گیاهان و سایر کارشناسان را تشویق می‌کند تا راه‌حل‌های فنی برای مزارع پایدار ایجاد کنند.

این اقدام در حالی صورت می‌گیرد که کشاورزان آمریکایی با عملکرد پایین دست و پنجه نرم می‌کنند که بخشی از آن به دلیل تأثیرات تغییرات آب و هوا و آب و هوای شدید در بسیاری از مناطق این کشور است.

مایکروسافت فناوری‌های «FarmVibes.AI» را در GitHub ارائه می‌کند:

  • Async Fusion از تصاویر پهپاد و ماهواره در ترکیب با حسگرهای زمینی برای ارائه اطلاعات خاک استفاده می‌کند و به کشاورزان کمک می‌کند تا تعیین کنند که بذرها را در چه عمقی بکارند و چه مقدار کود باید اعمال کنند.
  • SpaceEye ابرها را از تصاویر ماهواره ای برای تجزیه و تحلیل شرایط میدانی حذف می کند.
  • DeepMC از داده های حسگر و پیش بینی ایستگاه های هواشناسی برای پیش بینی دما و سرعت باد استفاده می کند.
  • یک ابزار “چه می‌شد اگر” برای کمک به کشاورزان طراحی شده است تا بفهمند چگونه شیوه‌های مختلف کشاورزی بر ترسیب کربن خاک تأثیر می‌گذارد و آنها را قادر می‌سازد درآمد بیشتری از بازارهای کربن کسب کنند.

Ranveer Chandra، مدیر عامل Microsoft Research for Industry Group در یک نشست خبری گفت: «ما می‌خواهیم با ارائه جدیدترین فناوری‌ها به متخصصان این حوزه، نوآوری را در فضای پیرامون داده‌ها و هوش مصنوعی هدایت کنیم». از طریق آنها، ما واقعاً قادر خواهیم بود دموکراتیزه کردن کشاورزی مبتنی بر داده را پیش ببریم.»

مایکروسافت این فناوری را با اندرو نلسون، کشاورز و مهندس نرم افزار شرقی واشنگتن که در دانشگاه واشنگتن علوم کامپیوتر و تجارت خوانده بود، آزمایش کرد.

او همچنین از این نظر غیرعادی است که توانست پس از حدود 15 سال تلاش برای دریافت فیبر نوری، اتصال فیبر نوری به مزرعه خود را ایمن کند. نلسون با اعتراف به اینکه “بسیار خوش شانس” است، گفت: “برای اطمینان از اینکه می توانم تک تک کارهایی را که انجام می دهیم ثابت کنم، اتصالات زیادی در مزرعه خود دارم.”

یکی از فناوری‌هایی که مایکروسافت در آینده منتشر می‌کند به حل مشکل دیگران کمک می‌کند: FarmVibes.Connect از طیف استفاده‌نشده استفاده می‌کند که به عنوان «فضاهای سفید» تلویزیون نیز شناخته می‌شود تا اتصال اینترنت را در مناطق روستایی فراهم کند.

ادموند مسروبیان، مدیر ارشد فناوری نوردستروم، از غول خرده فروشی مستقر در سیاتل کناره گیری می کند

ادموند مسروبیان. (عکس از نوردستروم)

ادموند مسروبیان، مدیر ارشد فناوری و اطلاعات نوردستروم، در 14 اکتبر بر اساس یک پرونده جدید نظارتی استعفا می دهد.

مسروبیان در سال 2018 به Nordstrom ملحق شد. او قبلاً به عنوان مدیر ارشد فناوری در غول مسافرتی Expedia Group، RealNetworks پیشگام استریم و خواربارفروش Tesco خدمت می کرد.

مسروبیان در 30 سپتامبر به شرکت اطلاع داد که در حال کناره گیری است. ما در مورد جایگزینی او با نوردستروم تماس گرفته‌ایم و پس از شنیدن خبر به‌روزرسانی خواهیم شد.

مسروبیان، دانشمند کامپیوتر و عضو هیئت مدیره شرکت تبلیغاتی فرانسوی Criteo، وظیفه داشت به Nordstrom در تقویت استراتژی دیجیتال و تلاش‌های تعامل با مشتری کمک کند. در گزارش درآمد سه ماهه دوم خود، شرکت مستقر در سیاتل اعلام کرد که فروش دیجیتال 38 درصد از کل فروش را در سه ماهه به خود اختصاص داده است و 6.3 درصد نسبت به دوره قبل افزایش داشته است.

اریک نوردستروم، مدیر عامل شرکت، طی تماس با درآمد سه ماهه دوم گفت که نوردستروم شاهد رشد خدمات دیجیتالی مانند تابلوهای سبک مجازی و قرار ملاقات های طراحی آنلاین است. او گفت که مشتریان Digital Style 5 برابر بیشتر از میانگین مشتریان Nordstrom خرج می کنند.

نوردستروم پیش‌بینی درآمد سال 2022 خود را در ماه آگوست کاهش داد و دلیل آن کاهش ترافیک و تقاضای مشتریان، عمدتاً در Nordstrom Rack بود. سایر خرده فروشان نیز در حال تعدیل انتظارات مالی خود در بحبوحه تورم بالاتر و هزینه کمتر مصرف کننده هستند.

نوردستروم روز چهارشنبه در اطلاعیه ای به کارمندان گفت: Mesrobian در حال رهبری یک تحول گام به گام در فناوری، داده ها و قابلیت های محصول ما است. واضح است که ما امروز در مکان بسیار بهتری نسبت به قبل از آمدن او هستیم. او نقشی کلیدی در ایجاد معماری، زیرساخت و انعطاف‌پذیری لازم برای تبدیل شدن به یک شرکت دیجیتالی دارد.» این شرکت به دنبال جایگزینی است.

حرکت های فنی: معاون سابق Zillow به Discord می پیوندد. Bigleaf Networks مدیر عاملی را منصوب کرد

آنی رین.

– آنی رین، معاون سابق استخدام در گروه Zillow، اکنون معاون استخدام استعدادها در Discord است.

رین در سال 2005 به عنوان یکی از ده کارمند اول به Zillow پیوست و تیم استخدام را ایجاد کرد. او در اوایل سال جاری از سمت خود کنار رفت و رز فرنچ هریس جایگزین او شد.

قبل از Zillow، Rihn به عنوان یک استخدام شرکتی در T-Mobile و Washington Mutual کار می کرد. او همچنین بنیانگذار Voray Community، یک شبکه اجتماعی برای حرفه ای ها است.

Discord مستقر در سانفرانسیسکو، یک پلتفرم ارتباطی محبوب بین گیمرها، سال گذشته در حال مذاکره با مایکروسافت و سایرین برای خرید بود.

رین در لینکدین نوشت: «کمک به مردم برای یافتن جامعه در حرفه‌شان همیشه یکی از اشتیاق من بوده است. “اکنون می توانم همان انرژی را در پشت ماموریت Discord برای ایجاد فضایی برای همه افراد به منظور یافتن جامعه خود به صورت آنلاین ترجمه کنم – و من تا اینجا آن را دوست دارم!”

گرگ دیویس مدیرعامل جدید شبکه بیگلیف استیک شرکت مستقر در پورتلند، اورگان که به کسب‌وکارهای کوچک و متوسط ​​کمک می‌کند تا با نرم‌افزار ابری در ارتباط باشند و از قطع برق جلوگیری کنند.

دیویس در دو سال گذشته در هیئت مدیره شرکت خدمت کرده است و قبلاً به عنوان مدیر ارشد اجرایی در شرکت نرم افزار مهمان نوازی HungerRush خدمت کرده است. او همچنین قبلاً به عنوان معاون اجرایی فروش در شرکت امنیتی Alert Logic فعالیت می کرد.

دیویس جانشین مدیر عامل سابق جوئل مولکی می شود که از زمان تأسیس بیگلیف در سال 2012 رهبری آن را بر عهده داشته است. مولکی به عنوان عضو هیئت مدیره در شرکت باقی می ماند.

چگونه ممکن است فناوری و لجستیک آمازون می تواند مراقبت های بهداشتی را مختل کند و باعث اضطراب شود

One Medical مراقبت های بهداشتی مبتنی بر فناوری را ارائه می دهد. (یک تصویر پزشکی)

از آنجایی که آمازون گام‌های بزرگ‌تری در مراقبت‌های بهداشتی برداشته و دستگاه کارآمدی خود را به سمت دارو می‌چرخاند، برخی کارشناسان می‌گویند این صنعت می‌تواند به‌طور قابل توجهی تغییر کند.

درک استریت، کهنه کار فناوری سلامت و مدیر عامل استارت آپ نرم افزار سلامت مستقر در سیاتل DexCare، می گوید: «این آغاز صعود آمازون به بالای کوه است.

این کوه مطمئناً شیب دار است. آمازون در حال حاضر سال‌ها سرمایه‌گذاری هنگفتی را در بخش مراقبت‌های بهداشتی و با نتایج متفاوتی انجام داده است. سال گذشته، این شرکت سرمایه گذاری مشترک Haven خود را با Berkshire Hathaway و JP Morgan Chase خاتمه داد. اخیراً اعلام کرده است که قصد دارد اولین سرویس مجازی خود، Amazon Care را تعطیل کند.

اما آمازون در تابستان امسال با اعلام خرید 3.9 میلیارد دلاری گروه مراقبت های اولیه One Medical، علاقه خود را به مراقبت های بهداشتی ادامه داد. این معامله که سومین خرید بزرگ آمازون تا به امروز خواهد بود، هنوز توسط رگولاتورها در حال بررسی است.

با توجه به اندازه، پیچیدگی و پتانسیل فناوری برای تغییر بیشتر بازار مراقبت‌های بهداشتی، این بخش به عنوان یکی از محتمل‌ترین صنایعی که آمازون می‌تواند ستون چهارم کسب‌وکار خود را در کنار سه مورد موجود خود بیابد: خدمات وب آمازون، آمازون پرایم، ظهور کرده است. و بازار آمازون

ما با رهبران صنعت مراقبت های بهداشتی صحبت کردیم تا درباره اینکه چگونه غول فناوری می تواند از فناوری و داده های خود برای ایجاد اختلال در بازار دیگری استفاده کند، بیشتر بدانیم.

آمازون طیف گسترده‌ای از پیشنهادات را دارد که می‌تواند آن‌ها را بسازد و مقیاس‌بندی کند

آمازون در حال حاضر از طریق خدمات وب آمازون برای سلامت با شرکت های مراقبت های بهداشتی شریک می شود و از همه چیز، از امور مالی و عملیات گرفته تا تحقیقات پزشکی و تعاملات بیمار و پزشک پشتیبانی می کند. AWS ابزارهایی را برای استخراج داده‌های مراقبت‌های بهداشتی، جمع‌آوری درآمد، قدرت مراقبت مجازی و موارد دیگر فراهم می‌کند.

مدیر عامل دکس کر درک استریت. (عکس از DexCare)

استریت گفت که این شرکت احتمالاً هر یک از این تلاش‌ها را گسترش می‌دهد، آنها را مقیاس‌بندی می‌کند و به دستگاه‌هایی مانند نوار سلامت Halo View، بازار تجارت الکترونیک Amazon.com و داروخانه آنلاین متصل می‌کند.

خرید برنامه ریزی شده آمازون از One Medical – که سومین خرید بزرگ آن تا به حال خواهد بود – مشابه نحوه تصاحب اینستاگرام توسط فیس بوک (اکنون متا) در سال 2012 به مبلغ 1 میلیارد دلار است. استریت که استارت آپ آن از گروه دیجیتال منشعب شد. Providence Innovations.

استریت در مورد تفکر فیس بوک می گوید: “ما می توانیم این چیز کوچک را برداریم و آن را در موتور خود قرار دهیم و شگفت انگیز خواهد بود.” “و من فکر می کنم این همان است. اگر آمازون هستید، در این مقیاس فکر می کنید.

تخصص لجستیک آمازون می تواند برای مراقبت های بهداشتی مفید باشد

این صنعت با ناکارآمدی، تاخیر در مراقبت، پیگیری های متعدد تست، سیستم های داده های پراکنده و مشکلات زنجیره تامین مواجه است. کارشناسان می گویند آمازون می تواند با چندین سیستم بهداشتی همکاری کند تا ناکارآمدی ها را از بین ببرد و به ارائه لوازم و خدمات کمک کند.

Ken Mandle، MD، مدیر برنامه انفورماتیک سلامت محاسباتی در بیمارستان کودکان بوستون، گفت: «پلتفرم مدیریت زنجیره تأمین و تجارت الکترونیک مصرف‌کننده منحصر به فرد آمازون می‌تواند دارایی‌های بی‌نظیری برای فروش و تحویل کالا در جایی که مورد نیاز است باشد».

لی شوام، MD و معاون تجربه بیماران دیجیتال و مراقبت مجازی در Mass General Brigham، گفت که آمازون می تواند یک “ارائه دهنده واحد” باشد و راهی برای ایجاد درآمد قابل توجه “به روشی که بداند چگونه انجام دهد” بیابد.

علاوه بر این، آمازون ممکن است تمایز بین مراقبت در خانه و مراقبت در بیمارستان یا کلینیک را بیشتر محو کند. استریت که قبلاً یکی از بنیانگذاران C-SATS است، یک استارت آپ در سیاتل است که از فناوری برای طبقه بندی جراحان استفاده می کند، گفت: “این احتمالاً منجر به تشخیص های مربوط به ارائه مراقبت های ناهمزمان برای مناطق خاص خاص می شود که می توانید به مراقبت های 100 درصد مجازی منتقل کنید.” در سال 2018 توسط جانسون و جانسون خریداری شد.

استریت گفت که یک مثال می تواند مدیریت دیابت از طریق تشخیص خانگی باشد. او گفت: «آنها می توانند کل خطوط خدمات را مجازی کنند. در آینده، افراد ممکن است زمان کمتری را برای بهبودی پس از بیماری و جراحی در بیمارستان و زمان بیشتری را در خانه بگذرانند.

سیستم های بهداشتی می توانند از تخصص داده آمازون بهره مند شوند

آمازون این پتانسیل را دارد که به سیستم های بهداشتی کمک کند تا داده های خود را مدیریت کنند، نتایج بیمار را درک کنند و بازخورد بلادرنگ را به پزشکان ارائه دهند. آمازون با داده‌های کافی می‌تواند به تشخیص زودهنگام علائم بیماری، پیش‌بینی نتایج بیمار و حتی راهنمایی افراد به سمت مراقبت‌های پزشکی یا انتخاب‌های سالم‌تر مصرف‌کننده کمک کند.

ماندل گفت: «مراقبت‌های بهداشتی از عدم هماهنگی رنج می‌برد که منجر به اودیسه‌های تشخیصی طولانی، آزمایش‌های غیرضروری و تکراری و خطاهای پزشکی می‌شود.» “One Medical می تواند به AWS یکپارچه سازی داده های مراقبت های بهداشتی و راه حل های یادگیری ماشین نقشی در مدیریت سوابق پزشکی و ارائه پشتیبانی تصمیم به پزشکان و بیماران بدهد.”

کن مندل، پزشک بیمارستان کودکان بوستون، دکتر کن ماندل، مدیر برنامه انفورماتیک سلامت محاسباتی. (عکس کودکان بوستون)

آمازون در حال حاضر از طریق بازار خود به مجموعه داده های عظیمی در مورد عادات مصرف کننده دسترسی دارد. ماندل گفت، در حالی که داده های بهداشتی توسط مقررات فدرال حفظ حریم خصوصی محافظت می شود، این شرکت می تواند راهی برای ترکیب آن با داده های مصرف کننده پیدا کند، مانند ارائه مشوق ها یا تخفیف ها. همچنین می تواند مجموعه داده های خود را با خدمات متصل به خانه گسترش دهد.

نتیجه می تواند اطلاعات زیادی در مورد هر بیمار باشد.

«این داده‌هایی که به تیم‌های فناوری و علم داده آنها وارد می‌شود، آن‌ها را در جنبه‌های پیش‌بینی بسیار مؤثر می‌سازد. [health] معادله،” استریت گفت.

موانعی برای استفاده مؤثر از داده ها برای پیش بینی و تأثیرگذاری بر نتایج سلامت وجود دارد. داده‌های سلامت مصرف‌کننده، انبوهی است که اغلب در گروه‌های مختلف بهداشتی طبقه‌بندی می‌شود و با اصطلاحاتی احاطه شده است که معنا را مبهم می‌کند. تلاش‌های فنی قبلی برای بهبود مراقبت‌های بهداشتی از طریق داده‌ها شکست خورده است، مانند تلاش مصرف‌کننده Google، Google Health و IBM’s Watson Health.

اما آمازون ممکن است در نهایت با بهبود ابزارهای نرم افزاری و گسترش دسترسی آن به داده ها، بر برخی از این مشکلات غلبه کند. استریت گفت، در نهایت، این شرکت ممکن است حتی سیستم‌های پرونده پزشکی الکترونیکی را بهبود بخشد، که به طور گسترده به‌عنوان دست و پا گیر، زمان‌بر و از نظر فناوری غیرقابل انعطاف دیده می‌شوند.

گروه سلامت Halo View آمازون و ردیاب خواب Halo Rise. (تصاویر آمازون)

دلیلی برای نگرانی

آمازون باید بر نگرانی های مربوط به حفظ حریم خصوصی داده ها غلبه کند – چه از جانب تنظیم کننده ها و چه از طرف شرکای تجاری.

در همان روزی که آمازون قرارداد One Medical را اعلام کرد، سناتور امی کلوبوچار (D-Minn.) نامه ای به کمیسیون تجارت فدرال نوشت.

“من همچنین از FTC می خواهم که نقش داده ها، از جمله به عنوان یک مانع بالقوه برای ورود را در نظر بگیرد، با توجه به اینکه این تراکنش پیشنهادی می تواند منجر به انباشت داده های بهداشتی شخصی بسیار حساس در دستان یک شرکت از قبل داده های فشرده شود.” کلوبوچار، که ریاست کمیته فرعی قوه قضائیه سنا در زمینه سیاست رقابت، قانون ضد تراست و حقوق مصرف کننده را بر عهده دارد، نوشت.

قدردانی، افسر ارشد پزشکی شانتانو نوندی. (عکس جایزه)

شانتانو ناندی، مدیر ارشد پزشکی شرکت مراقبت های بهداشتی Accolade، گفت: آمازون همچنین باید مراقب باشد که چگونه داده ها را جمع آوری و استفاده می کند تا اعتماد بیماران و پزشکان را که یک عامل کلیدی در مراقبت های بهداشتی است، جلب کند. وی گفت: پزشکی با سرعت اعتماد حرکت می کند.

خرید وان مدیکال مشکلات بالقوه دیگری را برای آمازون به همراه دارد که به سمت مراقبت های بهداشتی عمیق تر حرکت می کند.

One Medical یک خدمات مراقبت اولیه است و بیماران را برای مراقبت های تخصصی به سایر ارائه دهندگان ارجاع می دهد.

اما مراکز پزشکی دانشگاهی مانند Mass General Brigham با ایجاد یک پایگاه بزرگ بیماران اولیه که به نوبه خود از مراقبت های تخصصی پشتیبانی می کند، حاشیه های خود را به دست می آورند. شم گفت که آمازون به طور بالقوه می تواند از داده های خود برای حذف ثروتمندترین و سالم ترین بیماران از مراقبت های اولیه استفاده کند و بیمارستان ها را به عنوان شبکه ایمن برای فقیرترین افراد قرار دهد.

شوام همچنین نگران است که آمازون مراقبت های تخصصی را از طریق One Medical اعمال کند. آمازون می‌تواند «اسلات‌ها» را با متخصصان رزرو کند و دسترسی سریع به بیماران خود را فراهم کند و دسترسی به بیماران خارج از سیستم خود را کاهش دهد.

ماس ژنرال بریگام پزشک لی شوام، معاون تجربه دیجیتال بیمار و مراقبت مجازی. (عکس مشترک دسته جمعی)

شوام گفت که در سناریوهای خاص، همه در درازمدت برنده می شوند: آمازون، گروه های بهداشتی موجود و بیماران. شوام گفت، برای مثال، در یک سیستم مراقبت بهداشتی تک پرداختی، آمازون با دولت قرارداد می بندد و بیمارستان ها سرپا می مانند – اگرچه این یک سناریوی محتمل نیست، و آمازون احتمالاً ادامه خواهد داشت.

شوام گفت: سیستم های بهداشتی باید از هم اکنون در مورد اینکه چگونه با ورود آمازون و سایر بازیگران بزرگ فناوری به مراقبت های بهداشتی سازگار می شوند فکر کنند. او می‌پرسد، “آیا راهی برای همکاری پیدا می‌کنیم و اساساً سیستم‌های سلامت دانشگاهی را به شبکه‌های مراقبت ثالثی که واقعاً نیاز دارند تبدیل می‌کنیم و اجازه می‌دهیم مراقبت‌های اولیه به چیزی روان‌تر تبدیل شود؟”

شوام گفت: “پیش بینی من این است که هیچ کس قرار نیست در اولین پاس آن را درست انجام دهد.” “اما آموخته های زیادی وجود خواهد داشت که ادامه خواهد داشت.”

دانشگاه سیاتل 1.5 میلیون دلار حمایت فدرال برای کمک به دانشجویان کم درآمد STEM دریافت می کند

مرکز علم و نوآوری جیم و جانت سینگال در دانشگاه سیاتل. (عکس از brooztechnology/Lisa Stifler)

دانشگاه سیاتل 1.5 میلیون دلار بودجه از بنیاد ملی علوم برای حمایت از دانش آموزان کم درآمد در برنامه های STEM (علم، فناوری، مهندسی، ریاضی) دریافت کرده است.

دلار NSF به دانشگاه این امکان را می دهد که برنامه جدیدی به نام دانش پژوهان ریاضیات و علوم دانشگاه سیاتل (SUMSS) ایجاد کند که به دانشجویان سالانه 10000 دلار کمک شهریه به مدت چهار سال ارائه می دهد. این برنامه همچنین برای بهبود استخدام، حفظ، نرخ فارغ التحصیلی، توسعه حرفه ای و کاریابی برای شرکت کنندگان SUMSS کار خواهد کرد.

هر پاییز از سال 2023 تا 2026، این دانشگاه گروه جدیدی متشکل از هشت دانشجوی سال اول را از دپارتمان‌های زیست‌شناسی، شیمی و ریاضیات و همچنین رشته‌های پیش‌علوم انتخاب می‌کند.

آمیت شوکلا، رئیس کالج علوم و مهندسی دانشگاه سیاتل، در بیانیه ای گفت: «این پروژه و اهداف آن به شدت با مأموریت ما همسو است و به رسمیت شناختن تلاش های تیم های شرکت کننده برای دستیابی به ارزش های سازمانی ما است.

سؤالات متداول GeekWire Summit: آنچه شما باید بدانید در صورت حضور حضوری یا آنلاین

brooztechnology Summit امسال به Block 41 باز می گردد، یک مکان سرپوشیده-باز در محله Belltown سیاتل. (عکس brooztechnology/کوین لیزوتا)

کمتر از یک روز تا بزرگترین رویداد سالمان، اجلاس brooztechnology 2022، پنجشنبه و جمعه در سیاتل فاصله داریم. اگر هنوز ثبت‌نام نکرده‌اید، بلیط‌های محدودی از اینجا یا زیر برای حضور حضوری یا آنلاین موجود است.

اگر قبلا ثبت نام کرده اید ممنون میشم تیم ما سخت کار می کند تا تجربه ای روشنگر، سرگرم کننده و رضایت بخش ایجاد کند، و کنفرانس امسال یکی از بهترین ها در تاریخ 11 ساله این رویداد است.

در اینجا جزئیات ضروری برای اطلاع از اینکه آیا شرکت خواهید کرد وجود دارد. (شرکت کنندگان ثبت نام شده نیز این اطلاعات را صبح امروز از طریق ایمیل دریافت کردند.)

زمان: درها از ساعت 8:30 صبح پنجشنبه 6 اکتبر باز می شوند. پس از ورود، از مهمانان دعوت می شود تا نشان خود را بررسی کنند و نشان خود را دریافت کنند. اولین جلسه اجلاس brooztechnology در ساعت 9 صبح آغاز می‌شود که شامل گفتگوی کنار آتش با بروس هارل، شهردار سیاتل است.

محل: واحد 41، خیابان بل 115، سیاتل، WA 98121. ورودی جلو در خیابان بل است. به دنبال لوگوی Block 41 و علامت brooztechnology Summit باشید.

توقفگاه خودرو: پارکینگ در خیابان در دسترس است، از جمله نقاط 2 و 4 ساعته در اطراف ساختمان و در شعاع 3 بلوکی که در ساعت 20:00 به پایان می رسد و می توان با برنامه PaybyPhone آن را کنترل کرد. علاوه بر این، 4 مکان پرداخت در یک دقیقه پیاده روی از محل وجود دارد (نقشه را ببینید).

دستور جلسه: برنامه کامل brooztechnology Summit را در سایت رویداد در اینجا در برگه “زمان بندی” ببینید یا اینجا را کلیک کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد ترکیب این پست اخیر را ببینید.

می خواهید به صورت مجازی تنظیم کنید؟ اجلاس brooztechnology از طریق پخش زنده برای شرکت کنندگان ثبت نام شده در دسترس خواهد بود و تمام جلسات در صورت تقاضا در عرض 24 ساعت در دسترس خواهند بود. بلیت حضور مجازی در اینجا یا در زیر موجود است. برای تماشای پخش زنده یک ایمیل با لینک و رمز عبور دریافت خواهید کرد.

تن پوش: گاه به گاه تجاری، به جز جمعه که لباس سیاتل مارینرز به شدت تشویق می شود!

رسانه های اجتماعی: هشتگ رسمی brooztechnology Summit 2022 #2022GWSummit در توییتر، فیسبوک، لینکدین و اینستاگرام خواهد بود.

پوشش brooztechnology: خبرنگاران brooztechnology این اقدام را در طول نشست brooztechnology شرح خواهند داد. بخش پوشش اختصاصی ما را دنبال کنید. نکته ای دارید یا می خواهید با یکی از خبرنگاران کنفرانس ما تماس بگیرید؟ به ما در tips@geekwire.com ایمیل بزنید.

سلامت و امنیت: brooztechnology به سلامت و ایمنی شرکت کنندگان در رویداد متعهد است و به پیروی از دستورالعمل های بهداشت عمومی محلی و دولت برای اطمینان از رفاه افرادی که در اجلاس brooztechnology 2022 شرکت می کنند، ادامه خواهد داد. ما از همه مهمانان می خواهیم که به طور کامل واکسینه شوند. ماسک و ضدعفونی کننده دست در محل موجود خواهد بود. ما همچنان به به روز رسانی خط مشی خود در رابطه با بهداشت عمومی محلی و دستورالعمل های دولتی در حین تکامل آنها ادامه خواهیم داد.

سوالات: با ما در events@geekwire.com تماس بگیرید.

ثبت نام در Eventbrite

مهندس سابق AWS از زندان اجتناب می کند و به دلیل هک گسترده Capital One به 5 سال مشروط محکوم می شود

(عکس از BigStock)

یک مهندس سابق خدمات وب آمازون که به هک کردن کپیتال وان و چندین شرکت دیگر اعتراف کرده بود، روز سه‌شنبه در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در سیاتل به مهلت خدمت و پنج سال حبس تعلیقی محکوم شد.

پیج تامپسون، 37 ساله، که با نام آنلاین “Erratic” شناخته می شود، قبلا توسط هیئت منصفه فدرال به دلیل کلاهبرداری از طریق سیم، پنج فقره دسترسی غیرمجاز به یک رایانه ایمن و آسیب رساندن به یک رایانه ایمن در دادگاهی در ماه ژوئن مجرم شناخته شده بود. طرح او برای دسترسی به اطلاعات شخصی بیش از 100 میلیون نفر در Capital One برای بانک 270 میلیون دلار هزینه داشت.

دادستانی از دادگاه حکم هفت سال حبس را خواست. اما بر اساس انتشار خبری دفتر دادستانی ایالات متحده در روز سه شنبه، رابرت اس. لسنیک، قاضی منطقه ای ایالات متحده، گفت که زمان زندان برای تامپسون به دلیل سلامت روانی و وضعیت تراجنسیتی او دشوار خواهد بود.

“در حالی که ما عوامل تخفیف را درک می کنیم، از تصمیم دادگاه بسیار ناامید هستیم. نیک براون، دادستان ایالات متحده در بیانیه ای گفت: عدالت به این شکل نیست. جنایات سایبری او برای میلیون ها نفر که به طور موجه نگران اطلاعات شخصی خود هستند، اضطراب ایجاد کرده است. این رفتار مستحق تحریم جدی تری است.»

به گفته دادستان هایی که به کلمات خود تامپسون در پیام های متنی و چت های آنلاین دسترسی داشتند، تامپسون از ابزار اسکن حساب AWS که خود ساخته بود برای جستجوی حساب های پیکربندی نادرست استفاده کرد. او سپس از این حساب‌های پیکربندی نادرست برای هک و دانلود داده‌های بیش از 30 نهاد از جمله Capital One استفاده کرد. او با برخی از دسترسی‌های غیرقانونی خود، نرم‌افزار استخراج ارزهای دیجیتال را روی سرورهای جدید قرار داد و درآمد حاصل از استخراج به کیف پول آنلاین او رفت.

تامپسون از سال 2015 تا 2016 به عنوان مهندس سیستم در آمازون کار کرد.

به گفته دادستان، او علاوه بر Capitol One، اطلاعات بیش از 30 شرکت، مدرسه و سازمان های دیگر را نیز به سرقت برده است. Capital One در نهایت 80 میلیون دلار جریمه و 190 میلیون دلار برای حل و فصل یک دعوی حقوقی مربوط به هک پرداخت کرد.

جلسه استماع اول دسامبر مبلغی را که تامپسون باید به قربانیانش بپردازد، مشخص خواهد کرد.