مکالمه خصوصی یا کد اینترنتی رایگان دوشنبه سوری همراه اول اردیبهشت 1401

مکالمه خصوصی یا کد اینترنتی رایگان دوشنبه سوری همراه اول اردیبهشت 1401

طبق روال ماه های گذشته طرح سوری همراه اول دوشنبه ادامه دارد. در این طرح که در آخرین دوشنبه های هر ماه انجام می شود، بین نیم تا 100 گیگابایت اینترنت تقریبا به مدت نیم روز در اختیار کاربران قرار می گیرد. همچنین امکان ارائه بسته رایگان برای مکالمه به جای اینترنت وجود دارد. امروز دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 دوشنبه سوری بود که در ماه می رسید. اگر اینترنت رایگان دوشنبه سوری را به همراه اولی از اردیبهشت 1401 می خواهید، باید در اسرع وقت کد آن را وارد کنید، زیرا تعداد هدایا محدود است.

اینترنت رایگان دوشنبه سوری از اول فروردین 1401

این بسته اینترنتی یا تماس تلفنی رایگان اولین بار در برنامه است.دوشننبا سوریاین اپراتور موبایل است. با شماره گیری کد زیر در خط همراه اول خود می توانید بسته هدیه اینترنتی دریافت کنید:

* 100 * 64 * 1 #

ابتدا اینترنت موبایل رایگان

پس از چند ثانیه فشار دادن دکمه تماس، پیامی شبیه به زیر مشاهده خواهید کرد:

✨ درخواست شما ارسال شد. نتیجه بررسی می شود و از طریق پیامک به شما اطلاع داده می شود.

تا چند دقیقه دیگر پیامکی برای شما ارسال می شود که شامل شرایط بسته رایگان دوشنبه سوری شما می باشد.

برای اخبار مشابه در کانال تلگرام ترنجی اشتراک در.

مهلت استفاده از این بسته تا چه زمانی است؟

همانطور که در بالا خواندید، مهلت استفاده است بسته تقریباً 1 روزه است. البته اگر از 5 تا 17 ساعت (17 ساعت) یا 1 روز (!) حساب کنید، در غیر این صورت عنوان “نیم روز” برای او مناسب تر است.

این را نیز در نظر داشته باشید مدت زمان استفاده از بسته در پیامک برای تایید به شما گفته می شود. برای برخی از کاربران سه شنبه، برای برخی چهارشنبه و حتی پنجشنبه است. بنابراین در نظر داشته باشید که به محض دریافت پیامک تایید، روی آنتن جایی که بسته فعال شده است نروید.

اولین بسته دوشنبه سوری چیست؟

هدایایی برای بسته های داده دوشنبه سووری اکتبر 500 مگابایت تا 100 گیگابایت یک روز رایگان (از ساعت 5 صبح تا 5 بعد از ظهر) به صورت تصادفی بین مشترکین توزیع می شود. مثلا همین ماه نیم گیگ هدیه گرفتم

همچنین یک هدیه دیگر با اولین، بسته های رایگان برای تماس های آنلاین و درست شد این از 10 تا 100 دقیقه است.

کد کنترل فعال سازی اینترنت رایگان همراه اول + کد غیر فعال سازی

با گوگل و سایر سایت هایی که با اینترنت موبایل باز نمی شوند مشکل را حل کنید

آیا این بسته را فعال کردید؟ ابتدا چند گیگابایت اینترنت موبایل رایگان دریافت کنید برنامه ریزی برای دوشنبه سوریه، اردیبهشت 1401 اخذ شده؟

اخلاق انسان را می توان با کمک تراشه های خاص در مغز تغییر داد

محققان بر این باورند که خلق و خوی انسان ممکن است پس از استفاده از تراشه ها و الکترودهای ویژه در مغز تغییر کند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و فناوری نیوز، دانشمندان با نصب تراشه ای در مغز انسان ها سعی در تغییر اخلاقیات انسان ها دارند و به عنوان مثال از آنها انسان های بهتری می سازند. با این روش تراشه های قرار داده شده در مغز قادر خواهند بود با ایجاد جریان الکتریکی در نورون های مغز هر روز به مدت حدودا 10 دقیقه حال و هوای فرد را تغییر دهند.

به گفته محققان، رفتار انسان نتیجه بخش‌های مختلف مغز است که اگر توسط جریان الکتریکی یا مغناطیسی کنترل شود، می‌تواند تغییر کند. بیش از دو دهه است که متخصصان مغز و اعصاب سعی در دستکاری این ساختار مغز دارند. این فرآیند که جانبی شدن مغز نامیده می شود، با تغییر در فعالیت هر قسمت، با هدف تغییر طرز تفکر، احساس و رفتار افراد انجام می شود. به گفته جیمز جی. هیوز، استادیار دانشگاه ماساچوست، در طول قرن ها تلاش کرده است که خلق و خوی افراد را تنها با استفاده از داروهای شیمیایی تغییر دهد. اما این داروها با عوارض جانبی خود می توانند سلامت انسان را به خطر بیندازند.

هیوز می گوید که از طریق جریان های الکتریکی یا امواج مغناطیسی می توان عملکرد بخشی از مغز را به صورت خارجی تغییر داد. این روش ترانس کرانیال نامیده می شود. روش های دیگر مانند استفاده از تراشه های مغزی و برقراری ارتباط با کامپیوتر است. با قرار دادن الکترود در همان قسمت عصب این ناحیه تحریک می شود. به این ترتیب می توان افکار خشونت آمیز را در این قسمت از مغز کنترل کرد.

ایلان ماسک از حملات سایبری هدفمند روسیه علیه ماهواره های استارلینک خبر داده است

مدیرعامل اسپیس ایکس اعلام کرد که پس از ارائه خدمات سرویس استارلینک به مردم اوکراین، ماهواره های این سرویس به دلیل حملات سایبری هدفمند روسیه دچار اختلال شدند.

پس از دسترسی مردم اوکراین به خدمات سرویس استارلینک، روس ها تصمیم گرفتند حملات سایبری را علیه ماهواره های سرویس استارلینک انجام دهند. بنابراین اکنون کار این ماهواره ها مختل شده است.

بر اساس گزارش های اخیر، فشار زیادی بر روی ماهواره های استارلینک وارد شده است که به گفته ایلان ماسک، به دلیل حملات سایبری متعدد روسیه علیه این سرویس است. ایلان ماسک در توییت اخیر خود گفت: «سرویس استارلینک در حال حاضر با حملات هکرهای روسی مخالف است، اما تلاش‌های آن‌ها برای ایجاد نویز احتمالاً افزایش می‌یابد.

گزارش های منتشر شده نشان می دهد که روس ها علاوه بر خدمات استارلینک، به اتصال اینترنتی در نقاط مختلف اروپا و آمریکا نیز روی آورده اند. به گزارش رویترز، از زمان حمله روسیه به اوکراین، این کشور حملات سایبری مختلفی را علیه سیستم های اینترنتی ماهواره ای انجام داده است که طی آن ده ها هزار مودم برای جلوگیری از دسترسی به اینترنت دستکاری شده اند. البته ایلان ماسک قول داده است که این ارتباط به صورت نامحدود و بدون محدودیت در اختیار مشتریان قرار می گیرد و حتی در صورت مختل شدن زیرساخت های ارتباطی نوری یا سلولی استارلینک به فعالیت خود ادامه می دهد.

کاهش 20 درصدی ارزش سهام اپل و از دست دادن جایگاه ارزشمندترین شرکت جهان

اپل مدت هاست که به عنوان با ارزش ترین برند سهام عمومی جهان شناخته می شود. اما از ابتدای سال جدید تاکنون این شرکت با افت 20 درصدی ارزش سهام مواجه شده است. بدین ترتیب این شرکت جایگاه خود را به عنوان با ارزش ترین شرکت جهان از دست داد. حالا این عنوان به آرامکو عربستان می رسد.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، ارقام FactSet نشان می دهد که ارزش بازار آرامکو در عربستان سعودی از روز چهارشنبه به 2.43 تریلیون دلار رسیده است و آن را به با ارزش ترین برند جهان تبدیل می کند. اپل نیز در همان روز شاهد کاهش 5 درصدی بود که آن را به دومین برند ارزشمند تبدیل کرد.

تحلیلگران بر این باورند که ترس از وضعیت اقتصادی فعلی باعث شده است که بسیاری از سرمایه گذاران سهام خود را در صنعت فناوری بفروشند و در شرکت های انرژی سرمایه گذاری کنند. از سوی دیگر، آرامکو از ابتدای سال 2022 با افزایش 27 درصدی ارزش سهام مواجه شده است. پیش از این آرامکو از افزایش دو برابری سود سالانه خود به دلیل افزایش قیمت نفت خبر داده بود.

تور هلیکوپتری استانبول

استانبول یکی از مهم ترین کلان شهرهای جهان است. و مدام مورد بازدید قرار می گیرد. این شهر به دلیل ساختارهای تاریخی، زیبایی های طبیعی و موقعیت جغرافیایی، همواره شهری پر گردشگر به شمار می رفته است. در مدت اقامتش در تور ترکیه می توانید بناهای تاریخی را ببینید و معماری عثمانی را از نزدیک ببینید. استانبول شهری است که در طول تاریخ به دلیل موقعیت جغرافیایی خود سعی در فتح دولت های بسیاری داشته است.

ده ها فعالیت می تواند در استانبول انجام شود. وقتی صحبت از استانبول می شود، یکی از هیجان انگیزترین فعالیت ها در چنین شهری خیره کننده، تور هلیکوپتری استانبول است. در هر لحظه و هر لحظه که در آسمان هستید می توانید از بالا به شهر نگاه کنید و لحظاتی فراموش نشدنی را در کنار عزیزان خود داشته باشید. با تور هلیکوپتری استانبول، تنگه بسفر و محبوب ترین سازه های تاریخی آن را در بالا مشاهده خواهید کرد.

در تور هلیکوپتر چه می بینید؟

با تور هلیکوپتری استانبول لذتی بی نظیر را در آسمان تجربه خواهید کرد و منظره باشکوه استانبول را از منظری متفاوت به شما نشان خواهد داد. اس تور استانبول می توانید تمام زیبایی های استانبول را ببینید. تور هلیکوپتر ممکن است در نگاه اول بسیار کوتاه به نظر برسد، اما هر ثانیه در آسمان برای شما بسیار طولانی تر است.

از زیبایی های باشکوه ایاصوفیه، مسجد سلیمانیه، کاخ توپکاپی، پل های گالاتا، کلیساها، مساجد، اسکله لوتی، فاچانه، مینیاتورک و سواحل بی نظیر شاخ طلایی در شبه جزیره تاریخی لذت ببرید. قلعه آناتولی، کاخ بیلربی، بسفر، پله های سلطان مهمت فاتح، برج دکتر، پادگان سلیمی، ایستگاه حیدر پاشا در سمت آناتولی، منظره پانورامایی بی نظیری را با تمام شکوه و عظمت خود در برابر چشمان شما به نمایش می گذارد. در سمت اروپایی، برج گالاتا، باغ دولما، کاخ های چیراگان، مسجد اورتاکوی، قلعه روملی، مراکز خریدی که می توانید از آسمان ببینید.

مراسم هلیکوپتر

یک پرواز عاشقانه با هلیکوپتر برای زوج ها بر فراز استانبول و شهر باستانی کنستانتین یک تجربه فراموش نشدنی خواهد بود. همچنین برای خانواده ها، این سرگرمی می تواند نمایی پانوراما از شهر، شبه جزیره تاریخی، تنگه بسفر، قاره های آسیا و اروپا را به شما نشان دهد. یکی از هیجان انگیزترین کارهایی که در سال های اخیر انجام می شود این است که زوج هایی که قصد ازدواج دارند با هلیکوپتر به سالن عروسی خود بیایند.

آنها به جای اینکه در ترافیک ماشین عروس سفر کنند، هلیکوپتر کرایه می کنند و با هلیکوپتر در استانبول پیشنهاد ازدواج می دهند و در محل برگزاری عروسی فرود می آیند. علاوه بر این، پرواز برای کودکان می تواند یک تجربه فوق العاده باشد. تور هلیکوپتر در استانبول هدیه جذابی است که برای تولد به کودکان داده می شود، خاطره خوبی برای کودکان خواهد بود که تا آخر عمر فراموش نخواهند کرد.

تور هلیکوپتر در استانبول یکی از گزینه هایی است که نه تنها کودکان بلکه علاقه مندان به آدرنالین و طرفداران استانبول را نیز به وجد خواهد آورد. ایجاد چنین سورپرایزی برای آنها در روزهای خاص بهترین هدیه ای است که در زندگی دریافت می کنند. خدمات اجاره هلیکوپتر در استانبول خدمات بسیار جذابی است. با هلیکوپتر می توانید لحظات خوشی را در کنار عزیزانتان سپری کنید و از بالا شهر را تماشا کنید.

قیمت تورهای هلیکوپتر در استانبول

تورهای هلیکوپتر در استانبول خدماتی است که توسط شرکت های مسافرتی و هواپیمایی ارائه می شود. برای دیدن استانبول از هوا و کشف زیبایی های غنی تاریخی و فرهنگی آن از منظری متفاوت می توانید هلیکوپتر اجاره کنید. شاخ طلایی، شبه جزیره تاریخی، بخش های آناتولی و اروپایی تنگه بسفر را می توانید با تور هلیکوپتری در استانبول ببینید. تور استاندارد هلیکوپتر استانبول با هلیکوپتر هفت نفره می باشد. دو ردیف صندلی سه نفره و یک صندلی خلبانی وجود دارد. قیمت بلیط بسته به اینکه صندلی جلو، عقب، صندلی پنجره یا صندلی وسط باشد متفاوت است.

امکان اجاره هلیکوپتر برای گروه های 7 نفره وجود دارد. با این حال، اگر می خواهید به یک یا دو تور هلیکوپتر ملحق شوید، می توانید همان هلیکوپتر را با سایر مسافران به اشتراک بگذارید. تورهای هلیکوپتر استانبول از 15 تا 45 می باشد حتی اگر یک نفر باشید می توانید با خرید بلیط در تورهای هلیکوپتر شرکت کنید.

هزینه تور 15 دقیقه ای هلیکوپتر

اگر می خواهید از هلیکوپتر سواری لذت ببرید رزرو هتل در استانبول خب باید بگوییم که قیمت تور هلیکوپتر در استانبول از 200 یورو به مدت 15 دقیقه شروع شده و بسته به موقعیت صندلی هلیکوپتر تا 5500 یورو افزایش می یابد. قیمت تور هلیکوپتر برای ردیف های میانی 200 یورو، کناره های شیشه ای 500 یورو و برای خلبانان 550 یورو می باشد.

هزینه تور 25 دقیقه ای هلیکوپتر

در این تور فروش به صورت مکان انجام نمی شود، برای انجام این تور باید کل هلیکوپتر را اجاره کنید و یک تور ویژه به شما اختصاص داده می شود. هزینه تور 25 دقیقه ای با هلیکوپتر استانبول 1250 یورو است که می توانید از تنگه بسفر، کشور آسیایی، شبه جزیره تاریخی و شاخ طلایی دیدن کنید. حداکثر 6 مسافر می توانند شرکت کنند. شما می توانید 25 دقیقه را به تنهایی یا با خانواده خود در آسمان بگذرانید و مکان هایی را که می توانید از آنها بازدید کنید، بگردید. علاوه بر این، تنها یک بلیط برای شرکت در تورهای هلیکوپتری کافی خواهد بود.

هزینه تور 45 دقیقه ای هلیکوپتر

برای ساخت این تور باید کل هلیکوپتر را اجاره کنید، قیمت تور هلیکوپتر 45 دقیقه ای 2000 یورو است. در این تور می توانید از بسفر، کشور آسیایی، شبه جزیره تاریخی، شاخ طلایی و دریای سیاه دیدن کنید. 45 دقیقه زمان زیادی است، این سرویس مورد علاقه اکثر افرادی است که می خواهند برای مدت طولانی از آسمان لذت ببرند یا عزیزان خود را غافلگیر کنند و عروسی در آسمان برگزار کنند. تصور کنید بهشت ​​را برای پیشنهاد ازدواج به کسی که دوستش دارید انتخاب کنید. شما می توانید بدون اینکه جایی باشید یک پیشنهاد ازدواج عاشقانه و غیرمنتظره در بالای استانبول بدهید.

شرایط اجاره هلیکوپتر

اجاره مستقیم هلیکوپتر بدون رزرو امکان پذیر نیست، دلایل زیادی برای این امر وجود دارد. ابتدا با استخدام هلیکوپتر از خلبانان مجرب و آموزش دیده خدمات دریافت خواهید کرد. با رزرو مستقیم تور هلیکوپتری ایمن و لذت بخش، می توانید خود را برای پرواز در تاریخ های مشخص شده آماده کنید. لازم به ذکر است در صورت مساعد بودن شرایط آب و هوایی می توان تور هلیکوپتری انجام داد. از آنجایی که گاهی اوقات هوا برای پرواز مناسب نیست، پرواز انجام نمی شود.

اخرین حرف

استانبول یکی از قدیمی ترین و نمادین ترین شهرهای جهان است که از نظر تاریخ و فرهنگ غنی است، زیرا پایتخت امپراطوری های مختلف بوده است.گردش با هلیکوپتر بر فراز استانبول یکی از جذاب ترین کارهایی است که می توانید انجام دهید. تور هلیکوپتری استانبول هیجان بی پایانی را به شما ارائه می دهد. حس پرواز با هلیکوپتر بسیار متفاوت است و واقعا می توان طعم هیجان انگیز پرواز را چشید.

به جای تماشای ترافیک یا ازدحام جمعیتی که برای رسیدن به یک جاذبه توریستی در استانبول خیابان ها را پر می کنند، می توانید بدون این تور آنها را از بالا ببینید. در تور هلیکوپتر در استانبول می توانید از شبه جزیره تاریخی، کاخ توپکاپی، ایاصوفیه، مسجد آبی، بازار بزرگ، مسجد سلیمانیه، شاخ طلایی، برج گالاتا، میدان تقسیم، پارک گزی، باغ دولما، خیابان دولما دیدن کنید. آنتوان، استادیوم بشیکتاش وودافون، برج دختر، اسکودار و کادیکوی، کاخ بیلربی، پل بسفر، پارک یلدیز، آرنا گالاتاسرای و … دیداری از بهشت.

در طول پرواز یک راهنمای حرفه ای همراه شما خواهد بود که به شما توضیحاتی در مورد ساختمان ها و مناطقی که در طول تور هلیکوپتر خواهید دید ارائه می دهد. سیستم رزرواسیون سفر علاوه بر کرایه ها به راحتی به شما کمک می کند بلیط ترکیه از قیمت پروازسلام متفاوت به عنوان بلیط استانبول و بلیط آنتالیا و همچنین تورهای لحظه آخری از امکانات با خبر شوید پروازها و کرایه ها از این بهره ببرید. شما در اسرع وقت در تاریخ مورد نظر و مناسب ترین قیمت به انواع قیمت ها دسترسی خواهید داشت قیمت بلیط تهران-استانبول پیدا خواهید کرد. بهترین قیمت برای پروازهای داخلی و خارجی، خرید بلیط های هواپیمایی منشور و رزرو بلیط هواپیما چارتر و سیستم کلیه خطوط هوایی با سیستم Trip (www.trip.irسریع و آسان تجربه کنید.

منبع:مسافرت رفتن|www.trip.ir

بهترین پاور بانک برای آیفون

پاور بانک مناسب برای آیفون است که از نظر شدت جریان خروجی با گوشی سازگار است. به علاوه ظرفیت پاوربانک و تجهیزات دارای سیم لایتنینگ یا تبدیل آن، امکان شارژ بی سیم و …. نیز مهم هستند. در این مقاله پس از بررسی و مقایسه محبوب ترین و پرفروش ترین پاوربانک های آیفون، چهار مدل پاوربانک که بالاترین امتیاز را کسب کردند را به شما معرفی می کنیم. بنابراین اگر به دنبال بهترین پاور بانک برای آیفون خود هستید، حتما این چهار مدل را بررسی کنید.

1- پاوربانک بزوس Q pow BS-P1001L

بیسوس این مدل از پاوربانک های خود را به کابل مناسب شارژر آیفون یا کابل لایتنینگ مجهز کرده است تا کاربرانی که آیفون دارند بتوانند به راحتی گوشی خود را در هر جایی شارژ کنند. ظرفیت این پاوربانک برابر با 10000 میلی آمپر ساعت و با بدنه ای از ABS + PC در برابر ضربه، افتادن و خط و خش بسیار مقاوم است. طراحی این پاوربانک با وجود گوشه های منحنی از جذابیت خاصی برخوردار است. روکش ماتی که روی سطح آن اعمال می شود، علاوه بر زیبایی بیشتر از رسوب اثر انگشت یا گرد و غبار بر روی آن جلوگیری می کند.

قابلیت های پاوربانک بیسوس Q pow BS-P1001L با وزن 203 گرم و در ابعاد 25*67*105 میلی متر عبارتند از:

 • قابلیت شارژ سریع موبایل و سایر دستگاه ها
 • مجهز به کابل برای اتصال به لایتنینگ
 • یک نشانگر LED برای نشان دادن شارژ باتری وجود دارد
 • مقاوم در برابر ضربه و سقوط
 • شدت جریان ورودی برابر با 2 آمپر
 • شدت جریان خروجی برابر با 1، 2 و 3 آمپر
 • حداکثر توان خروجی 15W / 3A
 • دو پورت خروجی USB مجهز به فناوری QC 3.0 وجود دارد
 • دارای پورت دو طرفه Type_C مجهز به فناوری شارژ سریع PD 3.0 است
 • مجهز به پورت ورودی لایتنینگ
 • مجهز به تراشه هوشمند برای تنظیم خودکار ولتاژ و جریان متناسب با دستگاه متصل
 • قابلیت جلوگیری از اضافه بار یا اتصال کوتاه به گوشی
 • امکان قطع ورودی پس از اتمام باتری برای حفاظت کامل
 • قابلیت اتصال چند دستگاه به طور همزمان

2- مدل پاوربانک سریع شیائومی PB1022ZM

پاور بانک شیائومی PB1022ZM یکی دیگر از شارژرهای همراه است که به عنوان پاور بانک اپل نیز استفاده می شود. این پاوربانک با ظرفیت 10000 آمپر و سایز کوچک انتخاب بسیاری از کاربران آیفون می باشد. ویژگی های این پاوربانک عبارتند از:

 • دارای پورت ورودی Micro-USB با جریان و ولتاژ 5V-2A 9V-2A
 • ورودی/خروجی USB Type_C با جریان و ولتاژ 5V-3A 9V-2.5A وجود دارد
 • قابلیت شارژ سه دستگاه به طور همزمان
 • حمل آسان، وزن 200 گرم و ابعاد 90 * 63.9 * 24.4 میلی متر
 • امکان ایجاد هندزفری، دستبند و ساعت هوشمند با شارژ کم جریان
 • ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعتی دارد
 • مجهز به تراشه هوشمند برای محافظت از دستگاه در برابر دما، اتصال کوتاه، ریست و غیره.
 • از شارژ مجدد دستگاه ها محافظت کنید
 • یک نشانگر دیجیتال LED برای نشان دادن سطح باتری وجود دارد
 • مدت زمان لازم برای شارژ حدود 3.5 ساعت است
 • مجهز به باتری لیتیوم پلیمری
 • قابلیت شارژ سریع دستگاه های تلفن همراه

3- مدل پاوربانک سامسونگ EB-P3300

کیفیت محصولات سامسونگ بر همگان ثابت شده است. پاوربانک EB-P3300 این شرکت نیز یکی از محبوب ترین شارژرهای موبایلی است که مصرف کنندگان برای شارژ آیفون خود به آن مراجعه می کنند. 25 وات قدرت در کنار ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعتی، آیفون را به سرعت به طور کامل شارژ می کند.

طراحی ساده اما؛ بدنه های بسیار شیک و مقاوم با روکش فلزی از دیگر دلایل فروش بالای این محصول است. از دیگر ویژگی های پاوربانک سامسونگ EB-P3300 می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت و توان 25 وات
 • وزن 240 گرم
 • ابعاد 13.8 × 142 × 72 میلی متر
 • دو پورت خروجی USB با توان 18 وات وجود دارد
 • دارای پورت خروجی Type_C با توان 25 وات و مجهز به تکنولوژی 0
 • امکان استفاده از پورت Type C به عنوان ورودی برای شارژ پاوربانک
 • قابلیت شارژ دو دستگاه به طور همزمان
 • از فناوری شارژ سریع یا شارژ سریع پشتیبانی می کند
 • مجهز به چهار چراغ LED برای نشان دادن میزان شارژ باتری

برچسب: پاور بانک سامسونگ EB-P3300

4- مدل شارژر بی سیم بزوس PPMT-02

جدیدترین مدلی که به عنوان پاوربانک اپل معرفی خواهیم کرد، ویژگی بسیار جذابی دارد. پاوربانک Beissus PPMT-02 می تواند آیفون 12 شما را به صورت بی سیم و بدون نیاز به اتصال کابلی به طور کامل شارژ کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آیفون 12 خود را روی آن قرار دهید. البته این پاوربانک برای شارژ کابلی سایر مدل های آیفون نیز طراحی شده است که سایزهای 5.4، 6.1 یا 6.7 اینچی دارند و فرورفتگی های سطح آن به گونه ای طراحی شده است که دوربین این گوشی ها به درستی در آن قرار می گیرد. آنها در زیر به مشخصات فنی این مدل از پاوربانک بیسوس می پردازیم:

 • حمل آسان با وجود وزن 316 گرم و ابعاد 9 × 71.3 × 146.4 میلی متر
 • طراحی منحصر به فرد و چشم نواز
 • دارای بدنه ABS و پلی کربنات برای مقاومت در برابر ضربه، حرارت و خراش
 • مجهز به نمایشگر LED برای نمایش شارژ باتری
 • سازگار با آیفون 4، 6.1 و 6.7 اینچی آیفون
 • امکان شارژ بی سیم و مغناطیسی آیفون 12
 • توان 20 وات
 • یک بندر وجود داردنوع C با توان PD 20 وات و خروجی 5 ولت / 3 آمپر، 9 ولت / 2.22 آمپر، 12 ولت / 1.5 آمپر
 • مجهز به پورت یو اس بیبا توان 18 وات FCP / QC و خروجی 5 ولت / 3 آمپر، 9 ولت / 2 آمپر، 12 ولت / 1.5 آمپر
 • امکان تکمیل 60 درصد شارژ باتری تنها در 30 دقیقه با فناوری شارژ سریع QC و PD
 • دارای باتری لیتیوم پلیمری با ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت
 • از طریق کابل Type_C شارژ می شود

جدیدترین آیفون ها مجهز به فناوری های شارژ سریع، شارژ مغناطیسی، بی سیم و … هستند و در انتخاب و خرید پاوربانک مناسب برای این مدل گوشی باید به این ویژگی ها توجه کرد. شایان ذکر است که پاوربانک آیفون لزوماً کابل لایتنینگ ندارد، البته وجود این کابل کار را بسیار راحت می کند.

در آخر برای خرید پاور بانک های مناسب آیفون حتما به مراکز و فروشگاه های اینترنتی معتبر مراجعه کنید.

منبع

https://www.cnet.com/tech/mobile/best-power-bank-for-iphone/

https://janebi.com/mag/choose-best-powerbank

Mobile Phones

بررسی دلایل افزایش قیمت سخت افزار در سال 1401

پروفیل ها و سخت افزارهای فولادی از جمله کالاهای حیاتی در صنعت و زندگی روزمره ما هستند. اکنون که در اولین ماه های سال 1401 و بهترین فصل سال برای شروع پروژه های عمرانی قرار داریم، نگاه به هزینه های جاری سخت افزار و شناسایی عوامل موثر در تغییر آن نقش بسیار مهمی در سود و زیان پروژه ها خواهد داشت. در ادامه به بررسی دقیق عوامل موثر بر قیمت تیرآهن، میلگرد و پروفیل می پردازیم و شرایط بازار سخت افزار در سال 1401 را بررسی می کنیم.

قیمت سخت افزار در بهار 1401

«قیمت یراق آلات در بازار آزاد تهران از 18 هزار جلد گذشت» یکی از تکان دهنده ترین عناوین خبری ماه گذشته بود که رکورد جدیدی را در بازار سخت افزار به ثبت رساند. بررسی بازار آزاد تهران نشان می دهد که اگرچه کمتر از یک ماه از آغاز سال 1401 می گذرد، اما شاهد خرید و فروش یراق آلات 16 بعدی با قیمت 18 تا 18 هزار و 800 تن و شمش فولادی 15 هزار تن در هر کیلوگرم هستیم. . حالا موضوع اصلی دلیل اصلی افزایش است قیمت آهن (https://ahanportal.com/) این چیست و آیا این روند ادامه خواهد داشت؟

دلایل افزایش قیمت در بازار سخت افزار

افزایش قیمت آهن در بازار ممکن است دلایل متعددی منشا داخلی و بین المللی داشته باشد. از مهمترین دلایلی که در سال 1401 نقش تعیین کننده ای خواهد داشت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

افزایش تقاضا در تابستان

آغاز بهار و فصل گرما همواره با راه اندازی پروژه های جدید ساختمانی و افزایش تقاضا برای پروفیل های فولادی و آهنی همراه بوده است. با افزایش تقاضا، قیمت ها نیز طبق معمول افزایش می یابد. اما این افزایش بی سابقه فقط به دلیل افزایش تقاضا نیست. بر اساس بودجه سال 1401، تعداد پروژه های عمرانی کشور نیز افزایش می یابد. بنابراین تقاضا بیشتر از حد معمول خواهد بود. این امر می تواند تاثیر بسزایی در بازار آهن و فولاد داشته باشد و هزینه تیرآهن و میلگردهای آرماتور را افزایش دهد.

امکان قطع برق صنعتی

تابستان 1400 مملو از قطعی برق در صنعت و حتی خانه ها بود. با توجه به گرم شدن سریع هوا در اولین ماه سال و اخبار شنیده شده از سوی برخی فعالان صنفی، به نظر می رسد امسال از اردیبهشت ماه تا 4 ماه دیگر شاهد آغاز قطعی برق صنعتی باشیم. خبر احتمال قطع برق شرکت های بلوک فولادی در هفته های آینده کافی بود تا قیمت بلوک و پروفیل فولادی در هفته دوم سال افزایش یابد.

با نزدیک شدن به فصل تابستان، افزایش دما و کاهش بارندگی، احتمال قطعی و تعطیلی خطوط تولید، قیمت آهن آلات و فولاد افزایش چشمگیری خواهد داشت. این بدان معناست که قیمت پروفیل، تیرآهن و بلوک در ماه های آینده همچنان افزایش خواهد یافت.

افزایش قیمت بنزین

گاز به عنوان سوخت مورد نیاز برای ادامه کار کوره ها در کارخانه های فولاد و سنگ آهن، در هفته های اخیر 10 تا 20 درصد افزایش یافته است. این می تواند تاثیر قابل توجهی بر هزینه های تولید داشته باشد و میلگردها و بلوک های تقویت کننده را با قیمتی بالاتر از درب کارخانه روانه بازار کند.

افزایش قیمت انرژی در جهان

قبل از سال نو، جنگی بین روسیه و اوکراین رخ داد که تا به امروز ادامه دارد. در حالی که بخش قابل توجهی از انرژی جهان توسط اوکراین تامین می شود، آغاز جنگ شاهد خروج کامل آن از بازار انرژی بوده است. از سوی دیگر 45 میلیون تن سنگ آهن مورد نیاز جهان از اوکراین تامین می شود. بنابراین ادامه جنگ می تواند قیمت آهن و فولاد را در سراسر جهان افزایش دهد.

مطالعات نشان می دهد که حتی اگر جنگ بین روسیه و اوکراین در ماه آینده متوقف شود، باز هم نمی توان انتظار داشت قیمت یراق آلاتشمش و سایر محصولات فولادی در بازارهای جهانی رو به کاهش است. زیرا شرکت های اوکراینی بین 6 ماه تا 1 سال زمان نیاز دارند تا دوباره فعال شوند و به حالت عادی برگردند.

به گفته کارشناسان آهن پورتال:

«با توجه به گسترش پروژه های مقاوم سازی سازه و استفاده از آرماتور در پروژه های مختلف، کیفیت و قیمت آرماتورها از اهمیت ویژه ای برخوردار بود. اطلاعات کامل قیمت روز آرماتور و زمان مناسب خرید آن نقش مهمی در کاهش هزینه ساخت هر سازه خواهد داشت. تغییرات قیمت میلگردهای تقویت کننده امروزی به نوسانات میلگردهای آهنی، نرخ ارز و حمل و نقل بستگی دارد. پرمصرف ترین میلگردهای تولیدی میلگردهای 14، 16 و 18 هستند که در ساختمان سازی کاربرد فراوانی دارند.

قیمت دلار آزاد نصف است

یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت پروفیل، تیرآهن و میلگرد آرماتور در بازار هزینه تولید می باشد. با این حال، بخش بسیار قابل توجهی از هزینه های تولید صرف مواد اولیه از بازارهای جهانی می شود. با وجود تحریم های اعمال شده بر صنایع فعال در ایران، تولید مواد اولیه بسیار دشوار و گران است. زیرا ارزش پول ایران در برابر دلار و یورو بسیار پایین است و واردات مواد اولیه در چنین شرایطی، شرکت ها متحمل هزینه های زیادی می شوند. تغییر نرخ ارز و کاهش ارزش ریال می تواند این شرایط را سخت تر کند. بنابراین قیمت نیم دلار تاثیر مستقیمی بر بازار سخت افزار خواهد داشت.

تورم

نرخ تورم یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت تیرآهن، میلگردهای آرماتور و پروفیل است. در واقع هر چه تورم بیشتر باشد، هزینه پروفیل و سخت افزار فولادی نیز بیشتر می شود.

قیمت نفت

برای مطالعه بازار سخت افزار، خریداران همیشه نمودار قیمت نفت را دنبال می کنند. زیرا حدود 15 درصد از قیمت محصولات فولادی و آهنی به قیمت این سوخت ارزشمند بستگی دارد.

نیازهای صنایع مرتبط

از تلفن های همراه، لوازم آشپزخانه، تلویزیون و ماشین گرفته تا ساختمان ها، همه آنها بر روی سخت افزار ساخته شده اند. بنابراین، صنایع متعددی وجود دارند که برای راه اندازی و روشنایی خطوط تولید خود به کالاهای فولادی و آهنی نیاز دارند. با افزایش نیاز این صنایع، تقاضای بازار افزایش یافته و قیمت نیز افزایش می یابد. به عنوان مثال صنایع خودروسازی و ساختمانی دو صنعت مهم و پرکاربرد هستند که مصرف سخت افزار دارند و می توانند تاثیر بسزایی در قیمت آرماتور، تیرآهن و پروفیل در بازار داشته باشند.

به گفته کارشناسان آهن پورتال:

«عوامل مختلفی در افزایش قیمت محصولات فولادی در سال 1401 مؤثر بوده است. وی افزود: در بین همه عوامل موجود، بارزترین اثر تورم، افزایش قیمت ارز و توسعه بازارهای جهانی فولاد بر افزایش قیمت فولاد است.

روند قیمت های سخت افزار در سال 1401

با توجه به عوامل موثر بر قیمت و شرایط موجود به نظر می رسد قیمت سخت افزار، در ماه های آینده به روند صعودی خود ادامه خواهد داد. در حال حاضر قیمت انرژی مورد نیاز صنایع در حال افزایش است و به نظر نمی رسد تورم و نرخ ارز در آینده نزدیک کاهش یابد. تیم مذاکره کننده ایرانی در وین تاکنون هیچ اقدامی برای کاهش تحریم ها انجام نداده است. به همین دلیل است که بررسی ها نشان می دهد که پیش بینی روند نزولی قیمت پروفیل، تیرآهن، بلوک و میلگرد بسیار امیدوارکننده و دور از واقعیت است. در این میان، تغییرات در شرایط و رویدادهای سیاسی و بین المللی ممکن است باعث نوساناتی در این بازار شود. اما کاهش قابل توجهی در بازار سخت افزار پیش بینی نمی شود.

نتایجی که اظهار شده

پیش بینی بازار سخت افزار معمولا بر اساس دو روش تحلیل تکنیکال و بنیادی است. این دو تحلیل روندهای فعلی بازار و اخبار مربوط به عوامل موثر بر قیمت ها را در نظر می گیرند. بنابراین دقت آنها بالاست و نتایجی نزدیک به واقعیت می گیرند. لازم به ذکر است که هر چه پیش‌بینی نزدیک‌تر باشد، دقت کمتری خواهد داشت. یعنی در حالی که پیش‌بینی‌های بلندمدت به واقعیت نزدیک‌تر خواهند بود. بنابراین سیگنال های دقیق تری برای خرید و فروش به شما می دهند.

منبع: https://ahanportal.com/blog/10290/

با بلیط تهران بوشهر بهاری متفاوت را تجربه کنید

بسیاری از علاقه مندان به سفر، فصل بهار را فرصت مناسبی برای سفر و دیدن مناظر می دانند. از آنجایی که ایران پهناور مناطق دیدنی زیادی دارد، می توانید به هر منطقه ای سفر کنید و لذت ببرید. یکی از جذاب ترین، زیباترین و پرطرفدارترین مناطق سفر، جنوب کشور و شهر بوشهر و با خرید بلیط هواپیما تهران به بوشهر می توانید یکی از بهترین سفرهای خود را انجام دهید. اگر قصد دارید در روزهای زیبای بهاری به جنوب کشور سفر کنید، در انتهای مطلب با ما همراه باشید.

جاذبه های گردشگری بوشهر را بشناسید

بوشهر این یکی از زیباترین شهرهای جنوب کشور است که جاذبه های گردشگری متنوعی دارد اما بسیاری از مردم آشنایی چندانی با آن ندارند. دیدنی های بوشهر می توانند خاطرات یک سفر فراموش نشدنی را برای شما رقم بزنند. برخی از مهمترین آنها جاذبه های گردشگری بوشهر موارد زیر را ارائه دهید:

گنبد نمکی یشک، دژ برازجان، عمارت ملک بوشهر، بازار قدیمی بوشهر، قبرستان سیراف، عمارت کازرونی، موزه ریزعلی دلوار، قلعه هرموج و عمارت گلشن تنها بخشی از جاذبه ها و ارزش های بوشهر هستند. خرید بلیط بوشهر آن را داشته باشید.

چگونه بلیط هواپیما تهران به بوشهر را بخریم؟

اگر قصد دارید سفر به بوشهر توصیه می شود از مکان های گردشگری معروف بازدید کنید. از این طریق می توانید بلیط خود را سریع و ارزان تهیه کنید. همچنین از حمایت تیم پشتیبانی تمام وقت در طول سفر لذت ببرید.

امروزه سایت های زیادی وجود دارند که انواع مختلفی را ارائه می دهند بلیط های هواپیمایی اما بهتر است برای جلوگیری از مشکلات احتمالی بلیط هواپیما خود را از سایت های معتبر و معتبر تهیه کنید. از این رو وقتی رزرو بلیط تهران بوشهرسایتی را انتخاب کنید که بهترین قیمت را به شما ارائه دهد.

خرید اینترنتی بلیط تهران به بوشهر

می توانید یک بلیط مطمئن و مقرون به صرفه را به صورت آنلاین خریداری کنید. اس خرید اینترنتی بلیط تهران-بوشهر شما به لیست کامل پروازها با قیمت آنلاین دسترسی خواهید داشت. به راحتی می توانید قیمت بلیط هواپیما را مشاهده کنید بلیط هواپیما ارزان جستجو و رزرو کنید.

بدین ترتیب بلیط چارتر بوشهر و بلیط های لحظه آخری همچنین می توانید آن را در کمترین زمان ممکن تهیه کنید. بنابراین به جای ساعت ها وقت گذاشتن و بازدید از آژانس های مسافرتی مختلف، می توانید خودتان، هر زمان و هر کجا که هستید، این کار را انجام دهید. خرید بلیط هواپیما کردی

با بلیط چارتر تهران – بوشهر ارزان سفر کنید

شما به راحتی می توانید نثر منشور را در مسیرهای محبوب جستجو کنید. بلیط چارتر تهران بوشهر این یکی از شلوغ ترین پروازهای داخلی است که می توانید برای تجربه یک سفر ارزان رزرو کنید. به خرید بلیط هواپیما چارتر تهران به بوشهر فقط بلیطت رو بگیر سایت معتبر نشانه گذاری جستجو کردن. با یک مرور ساده بلیط چارتر می توانید آن را در این سایت مشاهده کنید. بلیط های چارتر معمولا ارزان تر از بلیط های معمولی هستند، اما همیشه اینطور نیست.

ولی قیمت بلیط چارتر زمانی که افراد کمتری مایل به سفر باشند ارزان تر است.

بلیط خود را از معتبرترین خطوط هوایی تهیه کنید

خطوط هوایی متعددی از تهران به بوشهر پرواز دارند که برخی از بهترین آنها عبارتند از: هواپیمایی آتا، ایران ایر، قشم، تابان، آسمان، زاگرس.

اس خرید پرواز تهران به مقصد بوشهر شما می توانید از سایت های معتبر به تمامی ایرلاین های ارائه دهنده این بلیط دسترسی داشته باشید. یکی از راه هایی که می تواند باشد رزرو سریع بلیط بوشهر برای کمک، ارائه دهنده خطوط هوایی را در سیستم فیلتر انتخاب کنید. در میان خطوط هوایی، آنهایی که جدید یا کوچکتر هستند، بلیط های خود را ارزان تر ارائه می دهند. بنابراین هنگام نگاه کردن مراقب باشید.

بلیط بوشهر بهترین گزینه برای سفر به نوروز است

اگر قصد سفری سخاوتمندانه به بوشهر در فصل بهار با بهترین قیمت را دارید، سایت نشانه گذاری ممکن است گزینه خوبی باشد. علامت ممنوعیت به عنوان سایت خرید اینترنتی بلیط هواپیما با استفاده از خدمات روز و نیروی انسانی متخصص بهترین قیمت ها را ارائه می دهد.

این سایت مسیر هوایی تهران به بوشهر را با همکاری چند شرکت هواپیمایی پوشش می دهد و امکان پذیر است خرید بلیط ارزان بوشهر برای همه مسافران فراهم می کند. پس بسهwww.tikban.com بازدید کنید و تا فصل زیبای بهار به پایان نرسید ارزان ترین بلیط هواپیما تهران بوشهر خرید می کند.

خرید کوپن پرفکت مانی با تحویل فوری به ارز

در اینجا همه چیز در مورد خرید کوپن پرفکت مانی و تمام جزئیاتی که در کوپن های الکترونیکی پرفکت مانی به دنبال آن هستید را خواهیم آموخت. قبل از اینکه وارد برنامه ها و ویژگی های شگفت انگیز شویم، بیایید بفهمیم Perfect Money چیست. پرفکت مانی یک سرویس مالی پیشرو است که به همه کاربران خود اجازه می دهد تا به سرعت، آسان و ایمن پرداخت کنند و به طور یکپارچه پول را از طریق اینترنت انتقال دهند. این فرصت های باورنکردنی را برای همه کاربران اینترنت و صاحبان مشاغل آنلاین ثروتمند باز کرده است. با ما بمان.

استفاده و ویژگی های خرید کوپن پرفکت مانی چیست؟

ابتدا اجازه دهید نحوه استفاده از کوپن ها را با جزئیات بیشتری توضیح دهیم. علاوه بر استفاده از کوپن، می توانید به صورت آنلاین از سایت های خارجی خرید کرده و از مزایا و خدمات بهره مند شوید. همچنین می توانید از آنها برای شارژ کردن حساب پرفکت مانی خود استفاده کنید. نکته دیگر اینکه کوپن ها به هر تعداد قابل خرید و فروش هستند. از سوی دیگر، هر کاربر علاوه بر خرید کوپن و شارژ مجدد حساب خود، می تواند کوپن دلخواه خود را در حساب کاربری خود ایجاد کند.

یکی دیگر از کاربردهای کوپن این است که دیگر برای انتقال پول خود مشکلی ندارید. شما می توانید به راحتی در صرافی های معتبر وجه نقد خود را به کوپن تبدیل کنید و با مراجعه به صرافی های آنلاین، کوپن خود را در هر جایی که هستید بازخرید کنید.

یکی از ویژگی های مهم کوپن ها یکبار مصرف بودن هر کدام است. این بدان معناست که نمی توانید کارت کوپن را چندین بار شارژ کنید. اما کوپن ها تاریخ انقضا ندارند. و می توانید آنها را تا زمانی که نیاز دارید ذخیره کنید.

علاوه بر امکان خرید و فروش کوپن پرفکت مانی، هر کاربر پرفکت مانی می تواند به تعداد دلخواه کوپن در حساب خود ایجاد کند یا کوپن های خریداری شده را در آن وارد کرده و حساب پرفکت مانی خود را پر کند. پس اگر حساب پرفکت مانی دارید و می خواهید یک یا چند کوپن برای خود بسازید و از آنها استفاده کنید، به وب سایت خدمات ارزی درگاه و صرافی لری مراجعه کنید. مزیت این کوپن ها نسبت به سیستم سنتی این است که به زمان فعال سازی بسیار کوتاه تری نیاز دارند و همچنین بازخرید آنها از این نوع کوپن بسیار آسان تر است.

خرید کوپن پرفکت مانی مزایا و کاربردهای زیادی دارد که کاربران زیادی را به خود جذب کرده است. این کوپن ها تجهیزات بسیار سریع و ایمنی را در اختیار ما قرار می دهند که در دنیای امروز به آن نیاز خواهیم داشت. اما ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که کوپن پرفکت مانی را از کجا بخریم؟ مجموعه ارز پی با ارائه این خدمات مهم تحول بزرگی در مجموعه خود ایجاد کرده است. شما عزیزان می توانید با مراجعه به این سایت و تماس با کارشناسان آن، کوپن پرفکت مانی خود را خریداری کنید.

4 راهکار ساده برای تعمیر تلویزیون ال جی و سونی در منزل

هزینه های بالای ایاب و ذهاب و ارائه خدمات تعمیر تلویزیون ال جی باعث شده تا راهکارهای اساسی برای تعمیر تلویزیون در منزل را به شما ارائه دهیم تا با اجرای این راهکارها مشکلات اولیه ای که در تلویزیون ال جی ایجاد می شود را برطرف کنید. همان خانه را تعمیر کنید و برای رفع مشکل سخت افزار تلویزیون نیازی به مراجعه به مراکز و نمایندگی های مختلف ندارید.

با استفاده از این راهکارها می توانید نیاز به تعمیر تلویزیون ال جی خود را از بین ببرید یا حداقل با تست اولیه و عیب یابی و شناسایی تمامی مشکلات پیش آمده برای دستگاه، هزینه تعمیر تلویزیون ال جی از مراکز را کاهش دهید و راه های مختلف را تا حد زیادی کاهش دهید. هزینه های تعمیر مربوط به این تست اولیه و عیب یابی است.

تعمیر کنترل تلویزیون ال جی در منزل

کنترل تلویزیون ال جی شما به عنوان بخش مهمی از قطعات سخت افزاری مختلف تلویزیون شما ممکن است در برخی موارد بخشی از آن باشد یا به طور کامل از کار بیفتد و ممکن است تمام ویژگی های لازم تلویزیون شما را نداشته باشد.

هنگامی که در عملکرد تلویزیون ال جی خود با مشکل مواجه می شوید، ابتدا باید سعی کنید باتری های کنترلی را تست کنید و از قوی و مقاوم بودن آنها مطمئن شوید.

اگر باتری های تلویزیون شما مشکلی نداشت، می توانید از سالم بودن باتری و کنترل تلویزیون خود اطمینان حاصل کنید و سعی کنید سایر قطعات را تست کنید تا مجبور به تعمیر تلویزیون نباشید.

در برخی موارد، مشکلات سنسورهای تلویزیون ال جی باعث می شود تلویزیون ال جی به درستی با کنترلر ارتباط برقرار نکند و این ممکن است باعث مشکلات کنترلی شود و کنترل کننده تلویزیون ال جی با تلویزیون ارتباط برقرار نکند.

برای رفع تمامی ایرادات و اطمینان از آسیب دیدن سنسورهای تلویزیون، می توانید کنترل تلویزیون ال جی خود را با تلویزیون دیگری تست کنید تا مطمئن شوید که سنسورهای تلویزیون ایراد دارد و کنترل شما مشکلی ندارد.

زمانی که می توانید تست های اولیه و عیب یابی تلویزیون خود را از این طریق انجام دهید تا مطمئن شوید که بخشی از تلویزیون شما به طور کامل دچار مشکل شده است، این امر نیز می تواند نقش زیادی در هزینه تعمیر تلویزیون ال جی شما داشته باشد. برای تست و ارزیابی اولیه تلویزیون خود از مراکز مختلف مجبور نیستید هزینه های گزافی بپردازید.

تلویزیون ال جی را روشن و خاموش کنید

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است در تلویزیون های ال جی رخ دهد، خاموش شدن ناگهانی تلویزیون یا قطع و خاموش شدن تصویر نمایشگر است.

زمانی که با چنین مشکلی مواجه می شوید، ابتدا باید یک تست اولیه و عیب یابی بر روی صفحه نمایش دستگاه خود انجام دهید تا مطمئن شوید که مشکل از صفحه تلویزیون شما نیست.

برای اطمینان از این امر و جلوگیری از تعمیرات تلویزیون ال جی، باید مانیتور و تلویزیون خود را با کابل به مانیتور خارجی مانند لپ تاپ متصل کنید و از نمایش صحیح تصاویر بر روی لپ تاپ خود مطمئن شوید. مشکل صفحه نمایش وجود دارد، اما اگر صفحه نمایش شما مشکلی ندارد و تصاویر مورد نظر بر روی لپ تاپ مطابق با نمایشگر نمایش داده می شود، باید برای تست و عیب یابی به قسمت های دیگر تلویزیون خود بروید تا متوجه شوید چه قسمتی از سخت افزار تلویزیون شما معیوب است. .

در این حالت ابتدا باید کابل اتصال تلویزیون به برق را بررسی کنیم تا از عدم وجود وقفه و اتصال مطمئن شویم.

برای بررسی کابل تلویزیون خود، بهتر است کابل را روی تلویزیون ال جی دیگر و حتی دستگاه دیگری که کابل شما را پشتیبانی می کند تست کنید تا از سالم بودن کابل مطمئن شوید.

اگر کابل دستگاه شما مشکلی ندارد باید به سوکت اتصال تلویزیون ال جی به برق مراجعه کنید که باید توسط دستگاه های به روز و پیشرفته نیز بررسی شود، البته می توانید پشت آن را باز کنید. دستگاه را در خانه قرار دهید و مطمئن شوید که اتصالات روی سوکت تلویزیون ایمن هستند.

اگر هیچ یک از این مشکلات وجود نداشته باشد، قطعا قطعات سخت افزاری داخلی تلویزیون شما دچار مشکل می شود که نیاز به تایید افراد و تجهیزات فعلی و پیشرفته دارد و برای رفع آن نیاز به داشتن مراکز معتبری مانند. نمایندگی های رسمی و مجاز تعمیرات. تلویزیون ال جی یعنی به سایت tamirbamatv.com بروید.

تلویزیون ال جی روشن نمی شود

روشن نشدن تلویزیون ال جی نیز یکی از مشکلاتی است که بسیاری از افرادی که از تلویزیون ال جی استفاده می کنند در این مورد با آن مواجه هستند.

در این صورت می توانید تست های اولیه دستگاه خود را نیز انجام دهید تا مطمئن شوید که برخی از قطعات و مشکلات برای آن ها پیش آمده است.

تلویزیون ال جی ممکن است به دلیل تنظیمات نرم افزاری یا مشکلات سخت افزاری قسمت های مختلف مانند سنسورهای کنترلی یا تلویزیون یا دکمه فیزیکی پاور دستگاه روشن نشود.

یعنی برای تعیین دلیل روشن نشدن تلویزیون ال جی ابتدا باید تست اولیه و عیب یابی کامل قسمت های ذکر شده در بالا را انجام دهید.

اگر با تست و عیب یابی علت مشکل را پیدا نکردید، باید از طریق مراکز معتبر برای تعمیر تلویزیون خانگی اقدام کنید تا کارشناسان و متخصصان با ابزار و تجهیزات روز و روز در محیط کار و زندگی شما حضور داشته باشند.

تعمیر تلویزیون سونی در منزل

علاوه بر تلویزیون های ال جی، تلویزیون های سونی نیز بسیار محبوب هستند، مدل های LCD برای مدت طولانی و مدل های LED اخیرا در منازل و محل های مختلف استفاده می شود.

مشکلات مختلفی که برای تلویزیون های ال جی ذکر شد می تواند در تلویزیون های سونی رخ دهد. برای تعمیر تلویزیون سونی در منزل باید تمامی راهکارهای ذکر شده را برای تلویزیون ال جی در این مورد برای تست اولیه و عیب یابی اعمال کنید تا هزینه های گزافی برای تعمیر تلویزیون متحمل نشوید.

البته سایت ها و مراکز معتبری مانند تعمیرات با ما، کلیه خدمات در زمینه تعمیر انواع مدل های تلویزیون را با نازلترین قیمت و با گارانتی معتبر و تضمینی ارائه می دهند که می تواند کیفیت خدمات را نیز ارتقا دهد. مطمئن باش.

تمامی مدل های مختلف تلویزیون سونی و ال جی در این مرکز با کمک ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته تست شده و مشکل دار می باشد و در صورت بروز مشکل در هر یک از این قطعات ابتدا قطعه مورد نظر تعمیر می شود. اگر نمی توانید تعمیر تلویزیون با قطعات اصلی تعویض می شود. قطعات تعویض شده در این مرکز با گارانتی معتبر، رسمی و کتبی ارائه می شود.

شیائومی MIX Fold 2 باریک ترین و سبک ترین گوشی هوشمند تاشو خواهد بود

خبرچین معروف Ice Universe، شیائومی میکس فولد 2 را یکی از باریک ترین و سبک ترین گوشی های هوشمند تاشوی موجود در بازار می داند، بدون اینکه ارقام دقیقی را فاش کند. تعداد گوشی های هوشمند تاشو در بازار به طور مداوم در حال افزایش است و این روند ادامه خواهد داشت. بنابراین شیائومی نیز باید محصول جدید خود را با ویژگی های رقابتی معرفی کند. متأسفانه فرستنده دقیقاً وزن صدف و ضخامت آن را مشخص نکرده است. صحبت از نسل دوم خانواده Mixfold شیائومی است که در شایعات اخیر حضور پررنگی دارد.

انتظار می رود Mix Fold 2 دارای یک صفحه نمایش 8 اینچی انعطاف پذیر و یک صفحه نمایش خارجی 6.5 اینچی باشد. گفته می شود که هر دو مانیتور نرخ تازه سازی بالایی دارند. اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس نیز به عنوان پلتفرم سخت افزاری برای این گوشی هوشمند عمل خواهد کرد. این پردازنده برای اولین بار هفته آینده معرفی خواهد شد.

طبق آخرین اطلاعات، گوشی هوشمند فشرده جدید شیائومی، Mix Fold 2، همزمان با دوربین پیشرو این شرکت، شیائومی 12 اولترا عرضه خواهد شد. هر دو گوشی احتمالا ماه آینده و احتمالا در یک رویداد رونمایی خواهند شد.

Xiaomi Mix Fold 2: باریک ترین و سبک ترین گوشی هوشمند با پوسته

تا اینجا، این تنها چیزی است که در مورد Xiaomi Mix Fold 2 می دانیم. فراتر از این مشخصات، تنها می توان حدس زد که این گوشی هوشمند تا 16 گیگابایت رم LPDDR5، حداکثر 512 گیگابایت حافظه داخلی UFS 3.1، یک باتری با ظرفیت دریافت می کند. حداقل 4500 میلی آمپر ساعت و بسیاری از شارژرهای کابلی سریع. همچنین از دوربین های سه گانه عقب استفاده می کند.

یکی دیگر از چهره های شناخته شده در زمینه افشای اطلاعات، Digital Chat Station نیز فاش کرد که Xiaomi Mix Fold 2 از نظر طراحی شبیه به Xiaomi 12 Ultra است. بنابراین در پشت دستگاه یک ماژول مستطیلی بزرگ برای دوربین اصلی تعبیه شده است.

شیائومی تاشو 2 را مخلوط کنید شماره مدل 22061218C وجود دارد. همانطور که گفتیم صفحه نمایش اصلی این دستگاه تاشو حدود 8 اینچ است که کمی کمتر از آیپد مینی (8.3 اینچ) است. صفحه نمایش بیرونی نیز دارای قطر 6.5 اینچ خواهد بود.

Xiaomi Mix Fold 2 در مقایسه با نسل قبلی دارای صفحه نمایش تاشو بدون هیچ گونه چین و چروک خواهد بود. در عین حال، هر دو صفحه نمایش داخلی و خارجی نیز نرخ تازه سازی بالایی را حفظ می کنند. ولی گوشی هوشمند قبلی با پوسته شیائومی صفحه نمایش 60 هرتزی داشت.

منبع شیائومی می گوید احتمالا باید پردازنده پیشرو Qualcomm Snapdragon 8 Generation 1 Plus را به عنوان تراشه خود انتخاب کند. این تراشه مطابق با تکنولوژی و فرآیند ساخت TSMC 4 نانومتری خواهد بود. بنابراین وعده ها این است که انرژی کمتری نسبت به نسل اول اسنپدراگون 8 مصرف می کند.

اگر یادت باشه، شیائومی میکس فولد یک تراشه خود به نام Surging C1 و یک لنز مایع ارائه شده است. بنابراین انتظار چنین نوآوری های جدید، بزرگ و کوچک، در Xiaomi MIX Fold 2 غیر منطقی نیست.

آیا منتظر ارائه این دستگاه تاشو هستید؟ آیا فکر می‌کنید این بار شیائومی می‌تواند رقبای تاشو خود را بدون در نظر گرفتن قیمت، در همه زمینه‌ها به چالش بکشد؟

پایان آی پاد: نگاهی به پخش کننده موسیقی نمادین اپل از نسل اول تا امروز

اپل در اوایل این هفته رسما اعلام کرد که آیپاد تاچ را برای آن تولید خواهد کرد همیشه متوقف می شودو از آنجایی که این دستگاه آخرین نسل از سری محبوب iPod است. این تصمیم به معنای پایان گجت موسیقی اپل است که نمادی از محصولات این شرکت و همچنین صنعت موسیقی است.

پایان آی پاد اپل

برای بزرگداشت گجت در حال تغییر صنعت موسیقی و فناوری، به این نتیجه رسیدیم که نگاهی به برخی از نمادین‌ترین آیپادهای 21 سال گذشته جالب است. نگاه کن بیایید پرتاب کنیم.

پایان آی پاد اپل

آی پاد اصلی (2001)

آی پاد اصلی که در اکتبر 2001 معرفی شد، یک ابزار بازاریابی بود که 1000 آهنگ را در جیب شما قرار می داد. این محصول بعداً به یکی از نمادین ترین و شناخته شده ترین محصولات اپل تبدیل شد و یکی از دستگاه هایی بود که مسئول رشد سریع اپل به سمت موفقیت فعلی بود.

آی پاد اصلی (نسل اول) اپل

آی پاد اصلی یک هارد دیسک با 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی و چرخ اسکرول چرخان فیزیکی ارائه می کرد و در نهایت فقط آی پاد با این طراحی باقی ماند. این گجت همچنین دارای یک پورت FireWire برای اتصال به مک بود و به قیمت 399 دلار فروخته شد. اپل آی پاد اصلی را در یک مدل نسل دوم تقریباً یکسان در سال 2002 معرفی کرد که دارای صفحه نمایش لمسی خازنی با دکمه کلیک در اطراف آن بود و مدل سوم با چرخ لمسی دقیق تر با دکمه هایی در بالا. نسل سوم آی‌پاد همچنین دارای یک کانکتور اتصال اضافی است.

آی پاد نسل سوم

با معرفی نسل چهارم در سال 2004، اپل چرخ کلیک را معرفی کرد. ماکت چرخ لمسی معروف که قبلا دکمه هایی داشت. مدل نسل چهارم قابل توجه است زیرا اپل سال ها به استفاده از چرخ کلیک ادامه داده است.

آی پاد نسل چهارم با چرخ کلیک

آی پاد در سال 2004 با نمایشگر رنگی خود از نسل چهارم پیروی کرد و در سال 2005 اپل نمایشگر جدید خود را به تمام مدل های آی پاد رنگی گسترش داد. هر دو عضو یک خانواده نسل چهارم بودند.

آی پاد نسل پنجم با نمایشگر رنگی

اپل در سال 2005 قابلیت های ویدئویی را با آی پاد نسل پنجم اضافه کرد و همچنین اولین آی پاد بود که به رنگ مشکی عرضه شد (به جز نسخه سیاه و قرمز ویژه iPod U2).

آی پاد U2

سپس اپل آی پاد کلاسیک را معرفی کرد و چندین نسخه در سال های 2007، 2008 و 2009 منتشر کرد که همه از نظر طراحی مشابه بودند. آی پاد کلاسیک 2009 آخرین نمونه اولیه اپل بود که با هارد دیسک 160 گیگابایتی، چرخ محکم و صفحه نمایش رنگی در دسترس بود و تا زمان توقف تولید در سال 2014 دوام آورد.

آی پاد کلاسیک

آی پاد مینی (2004)

اولین iPod mini اپل در سال 2004 معرفی شد و بسیار کوچکتر از iPod استاندارد بود. همچنین در چندین رنگ سرگرم کننده از جمله زرد، آبی، صورتی و طلایی عرضه می شود و دارای یک کلیک استاندارد است.

آی پاد مینی

آی پاد مینی دوام زیادی نداشت و در حالی که نسخه نسل دوم آن در سال 2005 منتشر شد، تولید به نفع آی پاد نانو متوقف شد.

آی پاد نانو (2005)

آی‌پاد نانو که جایگزین آی‌پاد مینی شد، یکی از جالب‌ترین آی‌پادهای اپل بود، زیرا در طول این سال‌ها شاهد تکرارهای زیادی در طراحی خود بوده است.

نسل اول آیپاد نانو

اپل با یک آی پاد باریک و رنگی با چرخ کلیک، نمایشگر رنگی و فلش مموری شروع کرد که به شرکت اجازه داد تا اندازه گجت موسیقی خود را کاهش دهد. نانو در سال 2006 با نسل دوم جایگزین شد که دارای لبه‌های گردتر، شکل کوچک‌تر و رنگ‌های آلومینیومی روشن‌تر بود.

نسل دوم آیپاد نانو

برای نسل سوم iPod Nano که در سال 2007 عرضه شد، اپل مسیر کاملاً متفاوتی را در پیش گرفت و این دستگاه در زبان عامیانه به عنوان iPod Nano “ضخیم” شناخته شد. زیرا بدنه عریض تری با صفحه نمایش عریض تری داشت و در چندین گزینه رنگی موجود بود.

آی پاد چاق

نانو ضخیم تنها یک سال دوام آورد تا اینکه با نسل چهارم نانو آی پاد جایگزین شد که دوباره نازک بود. این صفحه نمایش بلندتر، طراحی قسمت جلویی خمیده و یک شتاب سنج برای ویژگی Shake داشت که به شما امکان می دهد iPod خود را تکان دهید تا آهنگ ها را به صورت تصادفی پخش کنید.

نسل چهارم آیپاد نانو

نسل پنجم آیپاد نانو اپل در سال 2009 مشابه مدل نسل چهارم بود، اما صفحه نمایش بلندتری داشت و دوربین و میکروفون به آن اضافه شد. همچنین در رنگ‌های روشن‌تر موجود است، اما اپل طیف گسترده‌ای از گزینه‌های رنگی را حفظ کرده است.

نسل پنجم آیپاد نانو

در سال 2010، نانو با نسخه ششم خود که تنها یک صفحه نمایش در بدنه مربع داشت، دستخوش تغییرات اساسی در طراحی شد. این دستگاه اکنون به جای چرخ کلیک از یک صفحه نمایش چندلمسی استفاده می کند و کاربران در آن زمان یک بند را به مدل وصل می کردند که نتیجه آن چیزی بسیار شبیه به ساعت فعلی اپل است.

آیپاد نانو نسل ششم

در سال 2012، اپل نسل هفتم آی پاد نانو خود را دوباره طراحی کرد و آن را به شکل مستطیل بازگرداند، اما صفحه نمایش چند لمسی را در جای خود رها کرد. نانو این دوره مانند یک آی پاد لمسی کوچکتر با دکمه Home و پشتیبانی از چندین برنامه به نظر می رسید. نسل هفتم آیپاد نانو در سال 2015 رنگ های جدیدی دریافت کرد و سپس در سال 2017 تولید آن برای همیشه متوقف شد.

آی پاد نانو نسل هفتم

IPod Shuffle (2005)

اولین Shuffle iPod اپل در سال 2005 و قبل از نسل دوم iPod Mini که شباهت زیادی به کنترل از راه دور Apple TV داشت، معرفی شد. این اولین آی پاد اپل بود که صفحه نمایشی داشت که چیزی جز یک پد کنترلی برای کوچک نگه داشتن آن نداشت و فلش مموری آن دو برابر شد.

نسل اول iPod Shuffle

نسل دوم آی پاد شافل در سال 2006 با طراحی مجدد قابل توجهی روبرو شد و اپل آن را به اندازه اصلی خود به نصف کاهش داد و همچنین یک گیره کمربند نیز به آن رسید. در آن زمان، آی‌پاد به‌عنوان کوچک‌ترین پخش‌کننده MP3 جهان معرفی می‌شد، و حتی یک ایستگاه اتصال کوچک iPod shuffle برای شارژ از طریق جک هدفون وجود داشت. این دستگاه در رنگ نقره ای نیز موجود بود، اما اپل در نهایت رنگ های دیگری مانند صورتی، آبی، سبز و نارنجی را معرفی کرد.

نسل دوم iPod Shuffle

Shuffle iPod در سال 2009 بازطراحی شد و اپل یک ویژگی صوتی را اضافه کرد که به آن اجازه می داد نام آهنگ ها و آلبوم ها را با صدای بلند با استفاده از تبدیل متن به گفتار تلفظ کند. این مدلی است که اپل کنترل های دستگاه را از آن حذف کرده و به جای آن از هدفون هایی با کنترل از راه دور مرتبط با پخش استفاده می کند.

نسل سوم iPod Shuffle

در سال 2010، اپل نسل چهارم iPod shuffle را معرفی کرد و به این نتیجه رسید که کنترل دستگاه ایده بدی است. نسل چهارم آخرین مدل Shuffle iPod بود که رنگ های روشن، شاسی کمتر و کنترل پنل داشت.

نسل چهارم و آخرین iPod Shuffle

iPod Shuffle هیچ به روز رسانی طراحی دیگری دریافت نکرد، اگرچه اپل رنگ های جدیدی را در سال 2015 معرفی کرد. این محصول در نهایت در سال 2017 متوقف شد.

آی پاد تاچ (2007)

اولین آی پاد تاچ در سال 2007 همراه با نسل اول آیفون معرفی شد و جایگزین مقرون به صرفه تری برای گوشی بود که فاقد قابلیت های اتصال سلولی، سیم کارت و تماس بود. این گوشی بسیار شبیه به آیفون با صفحه نمایش 3.5 اینچی چند لمسی بود و از WiFi، ادغام سافاری و برنامه هایی مانند YouTube، Mail، Maps و Weather پشتیبانی می کرد.

نسل اول آیپاد تاچ

نسل دوم و سوم آی‌پاد تاچ طراحی مشابهی داشتند، اما زمانی که آیفون 4 در سال 2010 عرضه شد، اپل نیز آی‌پاد تاچ را دوباره طراحی کرد تا ظاهری مشابه داشته باشد. طراحی مجدد شامل دوربین جلو FaceTime، دوربین عقب و پشتیبانی از iMessage است، علاوه بر این که در رنگ‌های سیاه و سفید در دسترس است.

نسل چهارم آی پاد تاچ

اپل در سال 2012 آیپاد تاچ را دوباره طراحی کرد و نسل پنجم این مدل اکنون دارای صفحه نمایش بزرگتر و بدنه نازکتر با رنگهای روشن است. این گجت با تراشه A5 همراه با آیفون 5 با شعار کامپیوتر جیبی عرضه شد.

آی پاد تاچ نسل پنجم

طراحی این محصول نسبت به نسل پنجم آی‌پاد تاچ تغییری نکرده است، اما اپل یک مدل نسل ششم را در سال 2017 و یک مدل نسل هفتم را در سال 2019 معرفی کرد که هر دو دارای تراشه‌های ارتقا یافته بودند. پس از عرضه نسل هفتم آی‌پاد تاچ در سال 2019، این دستگاه به مدت سه سال بدون تغییر باقی ماند تا اینکه در اوایل این هفته تولید آن متوقف شد.

آخرین نسل اپل آی پاد تاچ

ساخت iPod Touch را متوقف کنید و به خانواده Apple iPod برای همیشه پایان دهید

اپل در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که تصمیم گرفته است برای همیشه به زندگی خانواده آی‌پاد پایان دهد، زیرا قابلیت‌های این محصول از قبل در سایر دستگاه‌های اپل، از آیفون و آی‌پد گرفته تا مک، اپل تی‌وی، هوم پد و اپ‌واچ تعبیه شده است.

پایان آی پاد

تقریباً هر دستگاه مدرن اپل از سرویس Apple Music که این شرکت در سال 2015 معرفی کرد و همچنین دستگاه های اندروید و سایر موارد پشتیبانی می کند. اپل تایید کرده است که نسل هفتم آی‌پاد تاچ را تا پایان عرضه به فروش خواهد رساند، اما اکنون این مدل به‌طور کامل در ایالات متحده به فروش می‌رسد.

آی پاد; میراث گرانبهای استیو جابز

در نهایت، نظر شما در مورد پایان آی پاد اپل چیست؟ آیا تا به حال از مدل های این ویجت برای پخش موسیقی محبوب استفاده کرده اید و با آن خاطره دارید؟

عمر باتری برندهای سونی اکسپریا 10 پیشرفت چشمگیری را نشان می دهد

وقتی چهار روز پیش سونی را خواندیم Xperia 10 Mark 4 با معرفی رسمی باتری اسنپدراگون 695 و 5000 میلی آمپر ساعتی، پس البته احتمالاً احساس کردیم که یک گوشی معمولی دیگر معرفی شده است. از آنجایی که تست باتری این گوشی مشخص است، باید بگویم که عملکرد بسیار جذابی در اینجا وجود دارد. عمر باتری برندهای سونی اکسپریا 10 پیشرفت چشمگیری را نشان می دهد.

عمر باتری Xperia 10 4

Sony Xperia 10 IV چهارمین نسل از سری 10 سونی است که در دسترس خواهد بود. این دستگاه از نظر مشخصات باتری یک دستگاه کاملا معمولی است. تراشه محبوب اسنپدراگون 695 و باتری 5000 میلی آمپری این روزها غیر معمول نیستند و دستگاه های زیادی به آن مجهز هستند.

اما امسال ژاپنی ها تصمیم گرفتند به جای نسل قبلی 4500 میلی آمپر ساعتی و نسل قبلی 3600 میلی آمپر ساعتی، باتری 5000 میلی آمپری معمولی تری را معرفی کنند.

این مشخصات تا صفحه نمایش 6 اینچی OLED 60 هرتز قرار دارد و خروجی زیر را در قسمت باتری ارائه می دهد:

عمر باتری Xperia 10 4

عمر باتری Xperia 10 brand 4 را با رقبا مقایسه کنید

همانطور که می بینید، از نظر پخش ویدئو، حدود 26.5 ساعت پخش ویدئو در مقایسه با رقبایی مانند گلکسی A53، رکورد بسیار جذابی است. در هنگام وبگردی بیش از 15.5 ساعت دوام خواهد داشت که از همه رقبا جلوتر است و زمان مکالمه تقریباً مشابه رقبا است.

به لطف مصرف بهینه باتری در حالت آماده به کار، امتیاز کلی 137 ساعت ثبت شده است که Xperia 10 IV را به گزینه ای مناسب برای کاربران با اولویت عمر باتری تبدیل می کند.

سرعت بارگیری برندهای Xperia 10 4

هر چقدر هم که این سونی میان رده از نظر عمر باتری جذاب است، در مورد شارژدهی حرفی برای گفتن ندارد. می توان گفت تا 18 وات شارژ می کند اما سونی شارژرهای 30 واتی را با برند خود می فروشد. ناگفته نماند که این دستگاه در جعبه خود شارژر ندارد.

سرعت بارگیری برندهای Xperia 10 4

Sony Xperia 10 IV می تواند در 30 دقیقه اول شارژ به 28 درصد برسد و شارژ کامل 2 ساعت و نیم طول می کشد. به عنوان مثال، اگر آن را با دستگاهی مانند Redmi Note 11 Pro Plus و شارژر 120 آن مقایسه کنیم، چیزی برای گفتن ندارد.

نظر شما در مورد عملکرد این اکسپریا میان رده سونی 2022 چیست؟ جذاب به نظر می رسد.

پنل تاشو 360 درجه ال جی به شما ایده خوبی از گوشی های تاشو آینده می دهد.

ال جی اخیرا فاش کرده است که تیم تحقیق و توسعه آنها با موفقیت یک پنل تاشو 360 درجه ساخته است که می تواند از صفر تا 360 درجه تا شود و باز شود. اگرچه ال‌جی سال گذشته رسما از تجارت گوشی‌های هوشمند کناره‌گیری کرد، این شرکت همچنان در صنعت تامین لوازم الکترونیکی، به‌ویژه در بخش خرده‌فروشی نمایشگر LED خود بسیار محبوب است.

پنل تاشو 360 درجه ال جی

امسال در SID 2022 Display Week، ال جی به عنوان یک عضو ثابت برای تولید نمایشگر برای این رویداد دعوت شد و در طول این رویداد، این شرکت دستاوردهای جالبی را به نمایش گذاشت.

در طول این رویداد، LG Display یک صفحه نمایش لمسی قدیمی تاشو با اندازه 8.03 اینچ در صورت باز شدن افقی معرفی کرد. با این حال، چیزی که این صفحه نمایش را منحصر به فرد می کند این است که پنل را می توان به داخل یا خارج تا کرد. در واقع می توان آن را در هر زاویه ای از 0 تا 360 درجه تا کرد.

از نظر دوام، به نظر می رسد ال جی از فناوری UTG (شیشه بسیار نازک) برای این نمایشگر قدیمی تاشو استفاده می کند. نمایشگر خارجی نیز با مواد ضد اثر انگشت پوشانده شده است تا دستگاه همیشه شیک به نظر برسد. ال جی همچنین ادعا می کند که این نمایشگر تاشو در حالت عادی تا 200000 برابر تخمین زده می شود. از دیگر جزئیات فنی این نمایشگر می توان به رزولوشن 2480 در 2200 پیکسل اشاره کرد که امکان رزولوشن 413 PPI را فراهم می کند. همچنین پوشش 109.9 درصدی طیف رنگ DCI-P3 نوید ارائه رنگ های نسبتا کامل و دقیق را می دهد. ال جی پانل تاشو 360 درجه خود را به حداکثر روشنایی 430 نیت در شرایط عادی تنظیم کرده است. اما می تواند در شرایط چالش برانگیز به حداکثر روشنایی 600 نیت برسد.

کدام دستگاه ها از پنل تاشو 360 درجه ال جی استفاده می کنند؟

به نظر می رسد در حال حاضر هیچ استفاده عملی از این عامل شکل وجود ندارد. دستگاه تاشو شیائومی با نمایشگر تاشو 360 درجه داریم که احتمال وجودش ضعیف به نظر می رسد. در هر صورت، این طراحی مطمئنا امیدوارکننده به نظر می رسد. باید از مهندسان ال‌جی برای توسعه و ساخت این نمایشگر برای غلبه بر محدودیت‌های طراحی صفحه‌نمایش تاشو قدردانی شود.

منبع او می‌گوید اجرای دیگری در طول این رویداد انجام شد، اما پنل قدیمی تاشو یک ال‌جی 17 اینچی است. اما این بار پنل 360 درجه جمع نمی شود. در عوض، احتمالاً با توجه به اندازه آن، همان زاویه معمولی 180 درجه را به سمت داخل به دنیای لپ تاپ ها اضافه می کند. این نمایشگر با 17 اینچ باورنکردنی، نمونه اولیه بسیار چشمگیری از صفحه نمایش ال جی بود. این طرح معمولاً یک طراحی تاشو است، مانند آنچه در Samsung Galaxy Z Fold 3 یا Oppo Find N می‌بینید. تنها تفاوت این است که به نظر نمی‌رسد این پنل برای گوشی‌های هوشمند باشد.

نظر شما در مورد دستاوردهای جدید ال جی چیست؟ به نظر شما گوشی های تاشو در تولید 360 درجه کاربردی ترند؟

هفته مرور: داستان های برتر GeekWire برای هفته 8 می 2022

با آخرین فناوری ها و اخبار منتشر شده در هفته گذشته همراه باشید. در اینجا محبوب ترین داستان ها در brooztechnology برای هفته 8 می 2022 آمده است.

با عضویت در خبرنامه ایمیل هفتگی brooztechnology، برای دریافت این به‌روزرسانی‌ها هر یکشنبه در صندوق ورودی خود ثبت‌نام کنید.

محبوب ترین داستان ها در brooztechnology

آنها به دنور رفتند، اما راسل ویلسون و سیارا دومین فروشگاه مد را در منطقه سیاتل باز کردند.

راسل ویلسون، مدافع سابق Seahawks و سیارا خواننده و ترانه سرا به دنور رفتند، جایی که ویلسون اکنون برای Broncos بازی می کند، اما این زوج به گسترش منطقه سیاتل در فروشگاه مد خود، The House of LR&C ادامه دادند. … ادامه مطلب

جف بزوس گریان را تماشا کنید که پدر مهاجرش را جشن می گیرد: “الگوی بهتری وجود ندارد”

جف بزوس هرگز خجالت نمی کشد که عشق خود را به والدینش در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارد، و از آنها برای الهام بخشیدن و حمایتی که در زندگی او کرده اند تشکر می کند. … ادامه مطلب

جاناتان برشتاین، 1976-2022: مهندس، سرمایه گذار و کارآفرین یک حل کننده طبیعی مشکلات بود.

جاناتان برستاین، یکی از بنیانگذاران استارت‌آپ فناوری صدای Jargon و تأثیر ماندگار بر شرکت‌های فناوری سیاتل از جمله مایکروسافت، آمازون، زیلو و ریمیتلی، یک مهندس، سرمایه‌گذار و کارآفرین بصری و همدل بود که توانایی ایجاد راه‌حل‌های خلاقانه برای مشکلات را داشت. … ادامه مطلب

تست کووید بیل گیتس مثبت شد، گفت که علائم خفیفی دارد و از اینکه واکسینه شده خوشحال است.

بیل گیتس روز سه‌شنبه، بیش از دو سال پس از یک بیماری همه‌گیر که در آن بنیان‌گذار مایکروسافت خود را وقف درک بهتر و مبارزه کرد، فاش کرد که آزمایش کووید-19 مثبت شده است. … ادامه مطلب

گزارش پلیس جزئیات دستگیری مدیر عامل سیگن به دلیل خشونت خانگی در خانه اش در نزدیکی سیاتل را شرح می دهد

بر اساس سوابق پلیس به دست آمده توسط brooztechnology، مدیر عامل سیگن، کلی سیگال، در ساعات اولیه روز 23 آوریل در خانه اش دستگیر شد و به یک جنایت درجه چهارم مرتبط با خشونت خانگی متهم شد. … ادامه مطلب

در اینجا آمار مربوط به کسری آموزش در ایالت واشنگتن است که رهبران فناوری در سیاتل را “ترسناک” کرده است.

سیاتل و واشنگتن وقتی صحبت از اقتصاد نوآورانه به میان می‌آید، چیزهایی برای چشم انتظاری دارند، از جمله اشتغال نامتناسب در فناوری و سرمایه‌گذاری در تحقیق و توسعه در مقایسه با بسیاری از ایالت‌های دیگر. … ادامه مطلب

مدیرعامل سیگن به دلیل اتهامات مربوط به خشونت خانگی مرخصی خود را ترک کرد، سهام 8 درصد سقوط کرد

کلی سیگال، مدیر عامل، رئیس و رئیس غول بیوتکنولوژی سیگن مستقر در بوتل، در حالی که این شرکت در حال بررسی اتهامات خشونت خانگی است، در مرخصی است. … ادامه مطلب

حرکات فنی: جیمز فیلیپس، رهبر دیرینه مایکروسافت، استرایپ را ترک می کند. و بیشتر

– جیمز فیلیپس، تنها یک ماه پس از پیوستن به شرکت، از ریاست خدمات مالی در استرایپ استعفا داد. … ادامه مطلب

بیل گیتس در حال کمک به افتتاح یک کارخانه واکسن جدید در منطقه سیاتل است

بیل گیتس بعدازظهر دوشنبه به قطع نوار کارخانه واکسن جدید در سیاتل که توسط Inventprise، یک شرکت بیوتکنولوژی با حمایت مالی از بنیاد بیل و ملیندا گیتس، ساخته شد، کمک کرد. … ادامه مطلب

جوایز brooztechnology 2022 فاش شد: انجمن برندگان بزرگ در فناوری اقیانوس آرام NW را جشن می‌گیرد

انجمن. گفتن و شنیدن آن لذت بخش بود، و حتی بهتر بود که آن را در عمل در سیاتل در روز پنجشنبه، زمانی که جامعه فناوری برای اولین بار در سه سال گذشته برای جوایز brooztechnology به صورت حضوری گرد هم آمدند. … ادامه مطلب