• خانه
 • اخبار
 • 8 + 1 ایده آسان برای تغییر دکوراسیون منزل با کمترین قیمت

8 + 1 ایده آسان برای تغییر دکوراسیون منزل با کمترین قیمت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
8 + 1 ایده آسان برای تغییر دکوراسیون منزل با کمترین قیمت

کسانی که بیشتر روز خود را در خانه با رایانه شخصی می گذرانند، بیشتر با محیط خانه سروکار دارند. زیبایی محیط خانه باعث ایجاد انگیزه در افراد می شود و برای کسانی که دائما در خانه هستند این محیط باید بتواند آینه ای از محیط بیرونی باشد. در واقع با استفاده از عناصر طبیعی، محیط خانه آرامش بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد. در اینجا چند ایده ساده و مقرون به صرفه برای دکوراسیون منزل و بازسازی فضا وجود دارد تا محیط خانه شما دلپذیرتر شود.

 1. رنگ

اجازه دهید شخصیت شما از طریق رنگ هایی که برای تزئین خانه خود انتخاب می کنید منعکس شود. اگر نمی دانید ترکیب رنگ مورد علاقه شما چگونه خواهد بود، کافی است یک جستجوی سریع در گوگل انجام دهید و چند گزینه برای انتخاب پالت رنگی مورد نظر خود خواهید دید. پس از انتخاب رنگ ها، نقاشی ساختمان یا خانه را به یک هنرمند بسپارید تا رنگ های مورد علاقه شما به بهترین وجه روی دیوار نقاشی شود. به رنگ آمیزی سقف و انتخاب رنگ آن بیشتر دقت کنید. رنگ انتخابی شما برای سقف بهتر است از بین رنگ های روشن انتخاب شود. استفاده از رنگ های تیره سقف خانه شما را کج و خانه شما را دلگیر می کند.

 1. پارکینگ و پله

اگر تصمیم به تغییر دکوراسیون دارید به فکر پله ها و پارکینگ باشید. اولین قسمتی که مهمانان می بینند راه پله و پارکینگ است. رنگ آمیزی پله ها و پارکینگ ساختمان یکی از نکات اصلی و مهمی است که در تغییر دکوراسیون باید به آن توجه داشته باشید. اولویت را به رنگ نرده پله با بهترین رنگ و تعمیر چراغ های سوخته بدهید.

 1. آینه

یکی از مواردی که دکوراسیون منزل را زیباتر می کند آینه است. برای بزرگتر نشان دادن خانه های کوچک، افزودن آینه های بزرگ بسیار موثر است. این واقعا می تواند خانه شما را شاداب کند. اگر یک آینه بزرگ با قاب منحصر به فرد پیدا کنید، نه تنها فضای بیشتری به شما می دهد، بلکه به زیبایی خانه شما نیز می افزاید. آینه ها را در معرض نور قرار دهید تا نور به همه جا پراکنده شود و فضا باز و گسترده شود.

 1. 8 + 1 ایده آسان برای تغییر دکوراسیون منزل با کمترین قیمت

  ایده های دکوراسیون منزل

  چیدمان مبلمان

سریع ترین و ساده ترین راه برای ایجاد دکوراسیون جدید، تغییر چیدمان مبل ها است. هنگام قرار دادن مبلمان از فضای خود نهایت استفاده را ببرید. چیدمانی ایجاد کنید که خانه شما بزرگتر به نظر برسد. قوانین شستشو با فن را رعایت کنید و مبل ها را در جایی قرار دهید که مانع تبادل انرژی نشود. سعی کنید پنجره ها را مسدود نکنید و از پرده های بلند برای پنجره ها استفاده کنید.

 1. بالش و پرده را تعویض کنید

برای تعویض روکش بالش و پرده پارچه های جدید تهیه کنید. زیاد خرج نخواهید کرد. اطمینان حاصل کنید که رنگ انتخاب شده برای بالش و پرده با مبلمان و فرش مطابقت دارد. با تغییر پارچه می توانید ظاهر خانه را تغییر دهید. پوشش بالش ها، فرش ها و پرده های خود را تغییر دهید تا به فضای خود ظاهری جدید و تازه ببخشید. دکوراسیون منزل برای اتاق نشیمن شما نیاز به لایه های مختلف پارچه دارد.

 1. روشنایی

نورپردازی می تواند خانه شما را چشمگیرتر کند. شما به نور طبیعی زیادی نیاز دارید، پس در انتخاب خانه بسیار مراقب باشید تا خانه تاریک و بدون پنجره نباشد. برای تبدیل خانه به محیطی دنج در شب کافی است به قسمت های مختلف یک فانوس یا شمع اضافه کنید. هالوژن ها لامپ های سقفی کوچکی برای روشنایی کاربردی هستند و انرژی زیادی مصرف نمی کنند. به جای یک هالوژن از چند هالوژن استفاده کنید.

 1. کتابخانه جدید

یک تغییر مثبت، بازسازی یا خرید یک کتابخانه جدید است. در هر صورت پول زیادی نخواهید داشت اما این تغییر خانه شما را مدرن و زیبا می کند. کتابخانه های تزئینی را امتحان کنید و رنگ کتابخانه را با پذیرایی مبلمان ترکیب کنید. می توانید چند عنصر تزئینی جدید تهیه کنید و به یاد داشته باشید که استفاده زیاد از لوازم تزئینی زیبایی خانه را از بین می برد.

 1. 8 + 1 ایده آسان برای تغییر دکوراسیون منزل با کمترین قیمت

  گیاه آپارتمانی و دکوراسیون

  گیاهان سبز

ساده ترین، آسان ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای افزودن زیبایی به خانه، افزودن گیاهان سبز است. گیاهان به خانه شما حس زندگی بیشتری می دهند. همانطور که گفتیم افزودن عناصر طبیعی می تواند حس زندگی بیشتری به فضای نشیمن بدهد. انواع مختلفی از گیاهان آپارتمانی وجود دارد که می توانید از آنها برای زیباسازی منزل خود استفاده کنید که در این مقاله به آنها اشاره شده است. گل اطلسی گیاهی با تنوع بسیار زیاد است. این گیاه خزنده را در مقابل نور و در کنار آینه قرار دهید. اگر به گیاهان شیک و خاص علاقه دارید، سانسور را برای گوشه خانه خود انتخاب کنید.

 1. نقاشی های هنری

با توجه به رنگ فضای منزل خود می توانید از آثار هنری مختلف استفاده کنید. نقاشی های مینیمالیستی عالی هستند. برای تزیین فضا می توانید با استفاده از پالت رنگی خانه با نقاش مشورت کنید و کار خاصی را سفارش دهید. نقاشی های انتزاعی یکی از محبوب ترین هنرهای امروزی است.

می توانید از سبک های مختلف دکوراسیون استفاده کنید و عناصر زیبا را با هم ترکیب کنید. سعی کنید از کاشی، کاغذ دیواری و تزیینات خاص استفاده کنید و بالاتر از همه ببینید تا دکوراسیونی زیبا داشته باشید. دیدن مهمترین منبع الهام شما خواهد بود.

نویسنده: سراقبالی

8 + 1 ایده آسان برای تغییر دکوراسیون منزل با کمترین قیمت