6 پاسخ سرگرم کننده و گمراه کننده به سوالات مصرف کنندگان سیری

6 پاسخ سرگرم کننده و گمراه کننده به سوالات مصرف کنندگان سیری

احتمالا نام سیری و داستان پاسخ های طنز او را شنیده اید. سیری در اصل یک دستیار مبتنی بر هوش مصنوعی است که می تواند به طور خودکار به سوالات شما پاسخ دهد. در این بین ۶ سوال از این دستیار هوشمند پرسیده شد و شاهد ۶ پاسخ خنده دار و گمراه کننده سیری به سوالات کاربران هستیم. اس ترنجی با من باش.

6 پاسخ سرگرم کننده و گمراه کننده از سیری به سوالات شما …!

دستیار مجازی اپل، سیری، می تواند بسیار مفید باشد اگر سوالات و دستورالعمل های خود را به درستی از او بپرسید. اما گاهی اوقات سؤالی که برای ما انسان ها منطقی است، به نظر نمی رسد که آن چیزی که برخی معتقدند استاد آینده ما خواهد بود (هوش مصنوعی) چندان منطقی نیست. قابل ذکر است که کاربران دستیاران دارای هوش مصنوعی از کاستی ها و محدودیت های خود در برخی موارد آگاه هستند. راستش را بخواهید، گزینه ای حتی قدرتمندتر مانند Google Assistant تقریباً به اندازه آنچه ما انسان ها به صورت آنلاین ایجاد کرده ایم و نوشته ایم، اطلاعات می گیرد.

اگر صاحب اپل واچ هستید، می توانید از سیری بسیار بیشتر از دیگران استفاده کنید. بنابراین اغلب اوقات ما چنین ویجتی را داریم، با این دستیار مجازی تماس می گیریم و از او می خواهیم یادآوری کند یا فقط به سوالات اساسی که نمی توانیم در گوگل پیدا کنیم پاسخ دهد. البته سیری یا هر دستیار دیگری در این زمینه واقعا عالی و کمک کننده است. ممکن است دوست داشته باشید آشپزی کنید و از سکوت متنفر باشید، بنابراین وقتی در آشپزخانه هستید، اغلب از سیری می‌خواهید ببیند چه چیزی را می‌تواند بفهمد و چه چیزی را نمی‌تواند بفهمد.

می توانید سوال اشتباه بپرسید یا سوال درست را به روش اشتباه بپرسید. به این ترتیب می توانید پاسخ های سرگرم کننده زیادی از این دستیار مجازی دریافت کنید، حتی می توانید به ظاهر آنها را شکست دهید. بیایید نگاهی به خنده دارترین پاسخ های سیری که در چند روز اخیر به آن ها رسیده ایم بیندازیم.

هی سیری یه چیز جالب بگو

اگرچه می‌توانید از سیری بخواهید داستان یا جوکی برای شما تعریف کند و حتی تعداد معقولی از آنها برای شما آماده است، اما اگر از او بخواهید «یک چیز جالب» به شما بگوید، به همین ترتیب، دستیار مجازی را خراب کنید. حتی ممکن است متوجه صداقت این دستیار شوید. بیشتر این پاسخ‌ها در واقع پاسخ پیش‌فرض هستند و سیری زمانی آن را ارائه می‌دهد که قادر به درک یک دستور نباشد. اما آیا این متأسفانه پاسخ این سؤال خاص است؟

هی سیری چند انگشت بلند کردم؟

این مشکل خط مرزی سیری را نقض می‌کند و می‌توانید خودتان آن را امتحان کنید تا باگ برطرف شود. این دستیار مجازی به تازگی شروع به گفتن اعداد از صفر تا ده کرده است. شاید این فریب با ذکر تمام اعداد امکان پذیر باشد؟ سیری نیازی به دانستن پاسخ واقعی ندارد، اما واقعاً راهی وجود ندارد که به دستان خود نگاه کنید و الگوریتم شمارش انگشت پنهان را اجرا کنید.

این سوال پیش می آید که دستیار مجازی چه فکر و تصوری کرده است، دقیقاً می خواهیم منا به این شکل چه پاسخی بدهد؟ آیا این یک کد کامپیوتری عجیب برای «تسلط بر بشریت» است؟ یا چیز دیگری است؟

سلام، سیری، می توانی سرعتت را کم کنی؟

چرا خوب نبود؟ خیلی مودبانه پرسیدیم حدس می زنم سیری می دانست که اگر بتوانم زمان را کاهش دهم، برای همیشه از آن قدرت استفاده نمی کنم؟ در واقع، اگر سیری به سوال شما فحش دهد، پاسخ قاطعانه است، بنابراین خنده دار است که در “ذهن” او تمایل به کاهش سرعت تا حدودی توهین آمیز است. یا شاید واقعا اینطور است و فیلم های علمی تخیلی به همه ما دروغ گفته اند. شاید این توهین به سیری باشد؟ مشخص نیست، اما حدس خود را در بخش نظرات بیان کنید.

سلام سیری، کار مفیدی انجام بده

ماشین‌های بیولوژیکی و ماشین‌های دیجیتالی ما گاهی اوقات واقعاً یکسان به نظر نمی‌رسند، و واضح است که این یکی از آنهاست. این قطعا یک سوال جالب است، سیری، قطعاً همینطور است. آنقدر جالب است که باید بگویم یک راز و یک سوال دشوار است. هنوز هم می توانید به این اسکرین شات به عنوان طعنه نگاه کنید. طنز آن را نمی دانم. این زیبایی هنر است و هرکسی آن را متفاوت می فهمد.

سلام، سیری، آیا مردم را دوست داری یا از آنها متنفری؟

این چیز عجیبی است. با توجه به اینکه اپل پاسخ های از پیش نوشته شده زیادی را برای سوالات به سیری آموزش داده است، عجیب است که این پاسخ به جای پاسخ واقعی، “من متوجه نمی شوم” می شود.

چیزی که آن را خنده دار می کند این است که چگونه سیری به سرعت پیشنهاد کمک به چیز دیگری را می دهد و سپس شروع به گوش دادن به پاسخ او می کند، که به ندرت اتفاق می افتد و او خیلی سریع همه چیز را تغییر می دهد. .

سلام، سیری، تیم اپل کیست؟

اوه، ما نمی توانیم چیزهای کلاسیک را فراموش کنیم. متأسفانه، وقتی مدیر عامل اپل، تیم کوک را با نام غیر رسمی اش، تیم اپل صدا می زنید، سیری واکنش طنز آمیزی نشان نمی دهد. به نظر می رسد که تنها “تیم اپل” نام قانونی تیم کوک است و او را به صفحه ویکی پدیا خود پیوند می دهد.

در ادامه مطلب PhoneArena او می‌گوید: «تصور کنید هنگام شروع کار باید نام شرکتی را به عنوان نام خانوادگی خود انتخاب کنید. علاوه بر تیم اپل، ایلان تسلا، جف آمازون و بیل مایکروسافت را نیز خواهیم داشت. آیا این نامه ها عالی خواهند بود؟ با این حال، تیم اپل قطعا بهترین خواهد بود.

به طور کلی، اینها سوالات جالبی هستند که می توانید با سیری در زمانی که تنها هستید یا حوصله دارید امتحان کنید. این دستیار مجازی دستی روی مچ دست و در جیب شما مطمئناً می تواند چیزهای ناخواسته و خنده دار را به شما بگوید، همانطور که می تواند عمدا جوک های طنز را بیان کند. فقط باید با کمکی که به دیگران می کنید تبعیض آمیزتر رفتار کنید. نظر شما در مورد این چیست؟ آیا از سیری استفاده می کنید؟ به نظر شما این دستیار مبتنی بر هوش مصنوعی مفید و کاربردی است؟!