4 راهکار ساده برای تعمیر تلویزیون ال جی و سونی در منزل

4 راهکار ساده برای تعمیر تلویزیون ال جی و سونی در منزل

هزینه های بالای ایاب و ذهاب و ارائه خدمات تعمیر تلویزیون ال جی باعث شده تا راهکارهای اساسی برای تعمیر تلویزیون در منزل را به شما ارائه دهیم تا با اجرای این راهکارها مشکلات اولیه ای که در تلویزیون ال جی ایجاد می شود را برطرف کنید. همان خانه را تعمیر کنید و برای رفع مشکل سخت افزار تلویزیون نیازی به مراجعه به مراکز و نمایندگی های مختلف ندارید.

با استفاده از این راهکارها می توانید نیاز به تعمیر تلویزیون ال جی خود را از بین ببرید یا حداقل با تست اولیه و عیب یابی و شناسایی تمامی مشکلات پیش آمده برای دستگاه، هزینه تعمیر تلویزیون ال جی از مراکز را کاهش دهید و راه های مختلف را تا حد زیادی کاهش دهید. هزینه های تعمیر مربوط به این تست اولیه و عیب یابی است.

تعمیر کنترل تلویزیون ال جی در منزل

کنترل تلویزیون ال جی شما به عنوان بخش مهمی از قطعات سخت افزاری مختلف تلویزیون شما ممکن است در برخی موارد بخشی از آن باشد یا به طور کامل از کار بیفتد و ممکن است تمام ویژگی های لازم تلویزیون شما را نداشته باشد.

هنگامی که در عملکرد تلویزیون ال جی خود با مشکل مواجه می شوید، ابتدا باید سعی کنید باتری های کنترلی را تست کنید و از قوی و مقاوم بودن آنها مطمئن شوید.

اگر باتری های تلویزیون شما مشکلی نداشت، می توانید از سالم بودن باتری و کنترل تلویزیون خود اطمینان حاصل کنید و سعی کنید سایر قطعات را تست کنید تا مجبور به تعمیر تلویزیون نباشید.

در برخی موارد، مشکلات سنسورهای تلویزیون ال جی باعث می شود تلویزیون ال جی به درستی با کنترلر ارتباط برقرار نکند و این ممکن است باعث مشکلات کنترلی شود و کنترل کننده تلویزیون ال جی با تلویزیون ارتباط برقرار نکند.

برای رفع تمامی ایرادات و اطمینان از آسیب دیدن سنسورهای تلویزیون، می توانید کنترل تلویزیون ال جی خود را با تلویزیون دیگری تست کنید تا مطمئن شوید که سنسورهای تلویزیون ایراد دارد و کنترل شما مشکلی ندارد.

زمانی که می توانید تست های اولیه و عیب یابی تلویزیون خود را از این طریق انجام دهید تا مطمئن شوید که بخشی از تلویزیون شما به طور کامل دچار مشکل شده است، این امر نیز می تواند نقش زیادی در هزینه تعمیر تلویزیون ال جی شما داشته باشد. برای تست و ارزیابی اولیه تلویزیون خود از مراکز مختلف مجبور نیستید هزینه های گزافی بپردازید.

تلویزیون ال جی را روشن و خاموش کنید

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است در تلویزیون های ال جی رخ دهد، خاموش شدن ناگهانی تلویزیون یا قطع و خاموش شدن تصویر نمایشگر است.

زمانی که با چنین مشکلی مواجه می شوید، ابتدا باید یک تست اولیه و عیب یابی بر روی صفحه نمایش دستگاه خود انجام دهید تا مطمئن شوید که مشکل از صفحه تلویزیون شما نیست.

برای اطمینان از این امر و جلوگیری از تعمیرات تلویزیون ال جی، باید مانیتور و تلویزیون خود را با کابل به مانیتور خارجی مانند لپ تاپ متصل کنید و از نمایش صحیح تصاویر بر روی لپ تاپ خود مطمئن شوید. مشکل صفحه نمایش وجود دارد، اما اگر صفحه نمایش شما مشکلی ندارد و تصاویر مورد نظر بر روی لپ تاپ مطابق با نمایشگر نمایش داده می شود، باید برای تست و عیب یابی به قسمت های دیگر تلویزیون خود بروید تا متوجه شوید چه قسمتی از سخت افزار تلویزیون شما معیوب است. .

در این حالت ابتدا باید کابل اتصال تلویزیون به برق را بررسی کنیم تا از عدم وجود وقفه و اتصال مطمئن شویم.

برای بررسی کابل تلویزیون خود، بهتر است کابل را روی تلویزیون ال جی دیگر و حتی دستگاه دیگری که کابل شما را پشتیبانی می کند تست کنید تا از سالم بودن کابل مطمئن شوید.

اگر کابل دستگاه شما مشکلی ندارد باید به سوکت اتصال تلویزیون ال جی به برق مراجعه کنید که باید توسط دستگاه های به روز و پیشرفته نیز بررسی شود، البته می توانید پشت آن را باز کنید. دستگاه را در خانه قرار دهید و مطمئن شوید که اتصالات روی سوکت تلویزیون ایمن هستند.

اگر هیچ یک از این مشکلات وجود نداشته باشد، قطعا قطعات سخت افزاری داخلی تلویزیون شما دچار مشکل می شود که نیاز به تایید افراد و تجهیزات فعلی و پیشرفته دارد و برای رفع آن نیاز به داشتن مراکز معتبری مانند. نمایندگی های رسمی و مجاز تعمیرات. تلویزیون ال جی یعنی به سایت tamirbamatv.com بروید.

تلویزیون ال جی روشن نمی شود

روشن نشدن تلویزیون ال جی نیز یکی از مشکلاتی است که بسیاری از افرادی که از تلویزیون ال جی استفاده می کنند در این مورد با آن مواجه هستند.

در این صورت می توانید تست های اولیه دستگاه خود را نیز انجام دهید تا مطمئن شوید که برخی از قطعات و مشکلات برای آن ها پیش آمده است.

تلویزیون ال جی ممکن است به دلیل تنظیمات نرم افزاری یا مشکلات سخت افزاری قسمت های مختلف مانند سنسورهای کنترلی یا تلویزیون یا دکمه فیزیکی پاور دستگاه روشن نشود.

یعنی برای تعیین دلیل روشن نشدن تلویزیون ال جی ابتدا باید تست اولیه و عیب یابی کامل قسمت های ذکر شده در بالا را انجام دهید.

اگر با تست و عیب یابی علت مشکل را پیدا نکردید، باید از طریق مراکز معتبر برای تعمیر تلویزیون خانگی اقدام کنید تا کارشناسان و متخصصان با ابزار و تجهیزات روز و روز در محیط کار و زندگی شما حضور داشته باشند.

تعمیر تلویزیون سونی در منزل

علاوه بر تلویزیون های ال جی، تلویزیون های سونی نیز بسیار محبوب هستند، مدل های LCD برای مدت طولانی و مدل های LED اخیرا در منازل و محل های مختلف استفاده می شود.

مشکلات مختلفی که برای تلویزیون های ال جی ذکر شد می تواند در تلویزیون های سونی رخ دهد. برای تعمیر تلویزیون سونی در منزل باید تمامی راهکارهای ذکر شده را برای تلویزیون ال جی در این مورد برای تست اولیه و عیب یابی اعمال کنید تا هزینه های گزافی برای تعمیر تلویزیون متحمل نشوید.

البته سایت ها و مراکز معتبری مانند تعمیرات با ما، کلیه خدمات در زمینه تعمیر انواع مدل های تلویزیون را با نازلترین قیمت و با گارانتی معتبر و تضمینی ارائه می دهند که می تواند کیفیت خدمات را نیز ارتقا دهد. مطمئن باش.

تمامی مدل های مختلف تلویزیون سونی و ال جی در این مرکز با کمک ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته تست شده و مشکل دار می باشد و در صورت بروز مشکل در هر یک از این قطعات ابتدا قطعه مورد نظر تعمیر می شود. اگر نمی توانید تعمیر تلویزیون با قطعات اصلی تعویض می شود. قطعات تعویض شده در این مرکز با گارانتی معتبر، رسمی و کتبی ارائه می شود.