• خانه
  • اخبار
  • 3 پارامتر خرید کان با قیمت مناسب در دلشاد موزیک

3 پارامتر خرید کان با قیمت مناسب در دلشاد موزیک

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
3 پارامتر خرید کان با قیمت مناسب در دلشاد موزیک

او بسیار خوشحال است یکی از جدیدترین سازهای کوبه ای متعلق به اسپانیاست که قدمت چندانی ندارد. کن این ساز را از کولی های اسپانیایی که این ساز را اجرا می کردند اختراع کرد فلامنکو و گیتار آنها با نشستن روی جعبه های میوه شروع کردند.

اسپانیایی ها به آن جعبه، جعبه و جعبه می گویند. این ساز کوبه ای جعبه مانند است و نوازنده با نشستن روی آن و وارد کردن ضربات دست خود به شیرهای جلو، بالا و پایین صدا تولید می کند. صدای کن بسیار زیبا و قابل تنظیم است. راحتی و سودآوری قیمت بلال این ابزار به محبوب ترین ابزار برای مبتدیان تبدیل شده است. در این مقاله از سایت می توانید موسیقی پخش کنید آماده شده است، ما در مورد انواع مختلف کن صحبت خواهیم کرد، اجزای کان و عوامل موثر بر قیمت کان را توضیح دهید.

کان چیست و آیا از اجزا تشکیل شده است؟

خخن یک ساز کوبه ای جدید به شکل جعبه که اکنون در آمریکا، اسپانیا و فیلیپین بسیار محبوب است. استفاده از این ابزار در دوره برده داری در پرو گسترش یافت و در سال 1850 محبوبیت زیادی پیدا کرد. در قرن نوزدهم ساختار کن تغییر کرد و پس از پایان دوران برده داری استفاده از آن در بین سفیدپوستان بسیار رایج شد. کیفیت هر یک از این قطعات تاثیر مستقیمی بر قیمت کان دارد. صفحه درپوش یا صفحه جلویی کاهنا قسمتی است که به وسیله صفحه به سازه اصلی ابزار متصل می شود. این صفحه مستطیل شکل از سه لایه چوب ساخته شده و نوازنده با ضربه زدن به آن صدا تولید می کند. ارتفاع آن معمولا 50 سانتی متر است البته این ابزار در سایزهای کوچکتر نیز تولید می شود.

قیمت بلال کوچکترها ارزانتر از بزرگتر هستند. ارتفاع عصا بر کیفیت صدای آن تأثیر می گذارد. سوراخی که در پشت صفحه پلاگ به قطر چهار سانتی متر ایجاد می شود، سوراخ تشدید نامیده می شود. وظیفه اصلی این سوراخ حذف صدا از سیم های داخل آن است قاب نصب می شوند. در داخل دوشاخه، فنرهایی درست پشت قسمتی که نوازنده با دستش ضربه می زند، نصب می شود و در خانه های نور سیم های حرفه ای با فنر جایگزین می شوند. در کنار ابزار کاهان دارای اهرمی است که موقعیت فنرها را در پشت صفحه پلاگین حرکت داده و آن را به حرکت در می آورد. با تغییر تنظیمات اهرم تنظیم می توان نوع صدای خروجی را تغییر داد خخن تغییر کرد.

آشنایی با انواع کوزه های موجود در بازار

از نظر ساختاری دو نوع کان در بازار وجود دارد. نوع اول ساختمان های ثابت آنها نامی دارند که دارای فنر یا سیم گیتار است. که در ساختمان های ثابت امکان تنظیم فنرها وجود ندارد. بنابراین صدایی که تولید می کنند یکسان است. البته بسیاری از برندهای معروف ساختمان های ثابت باکیفیت را به بازار معرفی کرده اند. ما همه حق داریم و فنر و سیم گیتار در آن را می توان با استفاده از اهرم کوک موجود تنظیم کرد. وقتی فنر شل شود، صدای آن تغییر می کند. معمولا قیمت یک سکه تنظیم شده گران تر از یک سکه ثابت است.

3 پارامتر خرید کان با قیمت مناسب در دلشاد موزیک

عوامل موثر بر قیمت کان چیست؟?

معمولا همه قبل از خرید چیزی به قیمت آن توجه می کنند. قیمت کوئن به عوامل مختلفی بستگی دارد. البته به خاطر داشته باشید که قیمت بالای ابزار همیشه دلیل بر کیفیت آن نیست. اگر شما به عنوان یک خریدار اطلاعات کافی در مورد انواع کچان و عوامل موثر قیمت کان برای مبتدیان یا ساختمان حرفه ای برای خرید مشکلی نخواهید داشت و بر اساس دانش خود به راحتی مناسب ترین ابزار را انتخاب خواهید کرد. به عنوان مثال، برای خریداران متوسط کش Persis این گزینه بسیار خوبی است. چوب استفاده شده در ساخت کان مقرون به صرفه است.

خانه های دارای ساختمان امیدوف و پانل های سه لایه توس و گردو به دلیل کیفیت بالاتر به قیمت بالاتری به فروش می رسند. نوع لبه و جنس پایه، برند سازنده، سایز و سایز حلزون از دیگر عوامل موثر بر قیمت حلزون می باشد. هنگام خرید کان، به دنبال مدل هایی باشید که بر پایه لاستیک یا پلاستیک هستند. لبه ها نیز باید خمیده باشند. برندهای باکیفیت و پرفروش در بازار محصولات خود را با قیمت بالاتری عرضه می کنند. خانه‌های بزرگ‌تر گران‌تر هستند و صدایی که تولید می‌کنند عمیق‌تر است.

یک فروشگاه معتبر پیدا کنید که قیمت بلال نسبت به فروشگاه های دیگر ارزان تر خواهد بود و در هزینه شما صرفه جویی می کند. هرگز نباید فکر کنید که یک محصول به دلیل کیفیت بالا بسیار گران است.

در خرید کان به چه نکاتی توجه کنم؟

3 پارامتر خرید کان با قیمت مناسب در دلشاد موزیک

هنگام خرید این ساز کوبه ای قیمت بلال شما باید به دنبال یک محصول بادوام باشید. همانطور که نوازنده باید خخن بنشین، باید ساز بخری که مقاومت کافی در برابر وزن نوازنده داشته باشد. اندازه و ابعاد کوزه باید با توجه به فیزیک نوازنده انتخاب شود. این ابزار ساده طیف وسیعی دارد و برندهای زیادی آن را تولید می کنند. به همین دلیل شما در انتخاب آزاد هستید و می توانید به راحتی محصول مورد نظر خود را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید.

کشان ارزان را با قیمت مناسب از فروشگاه موسیقی دلشاد خریداری کنید

به خرید انواع کابینت بادوام با بهترین قیمت ها می توانید به سایت فروشگاه های اینترنتی مانند دیجی کالا، سازکالا یا موسیقی شاد توسط URL https://delshadmusic.com/ دیدن فروشگاه موسیقی دلشاد وی به عنوان اولین فروشنده آلات موسیقی از سال 1325 فعالیت خود را آغاز کرد و انواع سازهای ایرانی و خارجی را به همراه لوازم آن با قیمت مناسب به فروش رساند. قیمت کان سولو، قیمت قوطی پرسیس و کان پادوک در فروشگاه اینترنتی موسیقی دلشاد ارزان است. در این سایت کتاب های آموزش کان برای مبتدیان نیز به فروش می رسد. افراد مبتدی می توانند با خواندن این کتاب به راحتی مهارت های ضربت کاچن خود را بهبود بخشند. فروشگاه موسیقی دلشاد آلات موسیقی را به تمامی شهرهای ایران و حتی مشتریان خارج از کشور صادر می کند.