• خانه
  • اخبار
  • یک پهپاد بر فراز استادیوم، بازی Seahawks در سیاتل را یک روز پس از همان مشکل در بازی UW قطع کرد.

یک پهپاد بر فراز استادیوم، بازی Seahawks در سیاتل را یک روز پس از همان مشکل در بازی UW قطع کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
یک پهپاد بر فراز استادیوم، بازی Seahawks در سیاتل را یک روز پس از همان مشکل در بازی UW قطع کرد.

یک پهپاد بر فراز استادیوم، بازی Seahawks در سیاتل را یک روز پس از همان مشکل در بازی UW قطع کرد.
میدان لومن در سیاتل. (عکس از brooztechnology/Kurt Schlosser)

بازی فوتبال بین سیاتل سیهاوکس و آتلانتا فالکونز روز یکشنبه به دلیل مشاهده یک پهپاد در نزدیکی یا بالای میدان لومن به حالت تعلیق درآمد و به تعویق افتاد.

این دومین بار در آخر هفته بود که یک بازی توسط یک پهپاد بر فراز استادیوم سیاتل قطع شد. شنبه شب یک پهپاد سرکش در مسابقه بین دانشگاه واشنگتن و استنفورد در ورزشگاه هاسکی مشکلاتی ایجاد کرد.

تعطیلی یکشنبه در حالی بود که حدود 6:30 دقیقه به پایان کوارتر چهارم باقی مانده بود. داور ترا بلیک اعلام کرد که به دلیل “امنیت NFL” بازی را متوقف می کند و از بازیکنان هر دو تیم خواسته شد تا زمین را خالی کنند. تاخیر حدود 8 دقیقه طول کشید.

بازیکنان و مربیان را می‌توان دید که به آسمان نگاه می‌کردند، اما پهپاد هرگز در تلویزیون نشان داده نشد. بازی دوباره شروع شد و آتلانتا با نتیجه 27 بر 23 پیروز شد.

این پهپاد در استادیوم هاسکی در جریان کوارتر چهارم پیروزی 40-22 UW روز شنبه توسط دوربین ها شکار شد.

پترو پاپاداکیس، تحلیلگر فاکس، در یک لحظه در تاخیری که بیش از 10 دقیقه به طول انجامید، گفت: «احساس می‌کنم دارم به یک بشقاب پرنده نگاه می‌کنم، اگرچه اینطور نیست».

جنیفر هیل، خبرنگار فاکس اسپورت در طول پخش Seahawks گفت که دپارتمان ورزش واشنگتن مسئول پهپاد روز شنبه بود که “ارتباطش قطع شد و سرکش شد.”

اداره هوانوردی فدرال قوانین سختگیرانه ای علیه پرواز پهپادها در داخل یا اطراف استادیوم هایی با ظرفیت 30000 یا بیشتر دارد. استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین از یک ساعت قبل و یک ساعت پس از زمان برنامه ریزی شده رویدادهای NFL، MLB، NCAAF یا NASCAR ممنوع است.

رئیس امنیت NFL در اوایل این ماه به بلومبرگ گفت که چرا لیگ در مورد دستگاه ها نگران است.

کتی لانیر، افسر ارشد امنیتی گفت: «به صراحت بگویم، من نگران این بازیگر اب زیرکا هستم. او افزود که یک اپراتور مخرب می تواند “نتایج فاجعه بار” ایجاد کند.

نقض می تواند منجر به مجازات های مدنی تا 37377 دلار و پیگرد کیفری احتمالی شود.

هنگامی که اپراتورهای هواپیماهای بدون سرنشین مجوز دریافت می‌کنند و دستگاه‌ها به درستی کار می‌کنند، تصاویر هوایی می‌تواند به این شکل باشد…