• خانه
  • اخبار
  • یک هواپیمای هیدروژنی برای آماده شدن برای اولین پرواز خود در دریاچه موسی، آزمایش تاکسی را آغاز می کند

یک هواپیمای هیدروژنی برای آماده شدن برای اولین پرواز خود در دریاچه موسی، آزمایش تاکسی را آغاز می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
یک هواپیمای هیدروژنی برای آماده شدن برای اولین پرواز خود در دریاچه موسی، آزمایش تاکسی را آغاز می کند

یک هواپیمای هیدروژنی برای آماده شدن برای اولین پرواز خود در دریاچه موسی، آزمایش تاکسی را آغاز می کند
هواپیمای یونیورسال هیدروژن در دریاچه موزس، واشنگتن آزمایش می شود (عکس جهانی هیدروژن)

یونیورسال هیدروژن می گوید که هواپیمای آزمایشی هیدروژنی آن گواهینامه کلیدی را از رگولاتورها دریافت کرده و اولین آزمایش های تاکسی خود را در فرودگاه بین المللی گرانت کانتی در موزس لیک، واش انجام داده است.

این دو پیشرفت، شرکت مستقر در کالیفرنیا را به اولین پرواز هواپیمای اصلاح شده De Havilland Dash 8-300 خود که “Lightning McClean” نامیده می شود، نزدیکتر می کند. موتور سمت راست هواپیما با یک محرک سلول سوختی هیدروژنی جایگزین شده است که شامل یک موتور الکتریکی ساخته شده توسط Everett واقع در واشنگتن MagniX است.

AeroTEC مستقر در سیاتل کار مهندسی برای تبدیل را انجام می دهد، در حالی که Plug Power مستقر در نیویورک سلول های سوختی را تامین می کند. موتور پرت اند ویتنی در سمت چپ هواپیما به عنوان یدکی تست پرواز دست نخورده نگه داشته شد.

لایتنینگ مک کلین گواهینامه ویژه صلاحیت پرواز در رده آزمایشی را از اداره هوانوردی فدرال – که پیش نیاز آزمایش پرواز است – به دست آورد. یونیورسال هیدروژن جدول زمانی توسعه را ارائه نکرده است، اما اگر آزمایشات زمینی به خوبی انجام شود، اولین پرواز ممکن است در چند ماه آینده انجام شود.

الکس کرول، خلبان ارشد آزمایش، در ویدئویی که اولین آزمایش تاکسی را نشان می‌دهد، گفت: «وظیفه من این است که مطمئن شوم می‌توانیم اولین پرواز و آزمایش‌های پروازی آینده را به شیوه‌ای ایمن، کنترل‌شده و روشمند انجام دهیم. “من بسیار هیجان زده هستم که یکی از اولین کسانی هستم که با هواپیمای پیل سوختی هیدروژنی پرواز می کنم و بزرگترین هواپیمای مجهز به سلول سوختی هیدروژنی را هدایت می کنم.”

این شرکت هیدروژن را به عنوان سوخت هوانوردی ترجیحی خود هدف قرار داده است زیرا هنگامی که با اکسیژن در یک پیل سوختی ترکیب شود، این واکنش با آب به عنوان تنها گاز خروجی الکتریسیته تولید می کند.

فناوری کربن صفر برای مقابله با چالش تغییرات آب و هوایی که یک نگرانی جدی برای صنعت هوانوردی است، طراحی شده است. آژانس حفاظت از محیط زیست گفت که هواپیماهای تجاری و جت های تجاری بزرگ 3 درصد از کل انتشار گازهای گلخانه ای آمریکا را تشکیل می دهند.

هدف یونیورسال هیدروژن ایجاد یک سیستم انتقال هیدروژن مدولار است که نیاز به زیرساخت‌های جدید را کاهش می‌دهد، نشت را کاهش می‌دهد و مدیریت ایمن سوخت را ارتقا می‌دهد.

پل ارمنکو، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت یونیورسال هیدروژن، گفت: “ما به طور همزمان یک راه حل عملی و کوتاه مدت برای زیرساخت ها و تحویل هیدروژن و همچنین تبدیل هواپیماهای مسافربری موجود برای استفاده از این سوخت سبک وزن، ایمن و واقعاً بدون آلایندگی ارائه می دهیم.” ، در یک خبرنامه گفته شده است. نقاط عطف امروز گام‌های مهم و مهمی برای قرار دادن صنعت در مسیری برای انجام تعهداتش تحت توافقنامه پاریس هستند.

اگرچه هواپیمای آزمایشی یونیورسال هیدروژن Dash 8 است، اولین هدف برای تبدیل تجاری هواپیمای منطقه ای پرکاربرد ATR 72-600 خواهد بود که برای حمل 56 مسافر پیکربندی شده است. در برنامه فعلی این کیت تا سال 2025 تایید شده و در خدمت است.

این شرکت امروز اعلام کرد که یک قرارداد استراتژیک با ایر نیوزلند برای توسعه راه حل های سوخت پایدار برای این شرکت هواپیمایی به عنوان بخشی از برنامه Mission NextGen Aircraft امضا کرده است.

کری هانیفین، مدیر ارشد پایداری این شرکت در بیانیه‌ای رسانه‌ای گفت: «ما می‌خواهیم در آوردن هواپیماهای بدون آلایندگی به نیوزیلند پیشرو باشیم». “داشتن یونیورسال هیدروژن به عنوان یکی از شرکای بلندمدت ما، درک جمعی ما از فناوری هواپیماهای بدون آلایندگی را در حین توسعه گسترش می دهد و به آنها اطمینان می دهد که در حال توسعه محصولی هستند که مناسب ناوگان ما است.”

ایر نیوزلند با چندین شریک برای پیشبرد برنامه هواپیماهای بدون آلایندگی خود همکاری کرده است. برای مثال، در ماه دسامبر، این شرکت هواپیمایی نامه‌ای مبنی بر سفارش حداکثر 23 هواپیمای تمام الکتریکی از آرلینگتون، ایویشن مستقر در واشنگتن امضا کرد. Eviation نمونه اولیه هواپیمای Alice خود را در سپتامبر گذشته در اولین آزمایش پرواز خود در دریاچه Moses قرار داد.