• خانه
  • اخبار
  • یک ماراتن معروف موفق شد ماشین تسلا 3 را شکست دهد

یک ماراتن معروف موفق شد ماشین تسلا 3 را شکست دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
یک ماراتن معروف موفق شد ماشین تسلا 3 را شکست دهد

یک دونده معروف دوی ماراتن توانست در طی مسابقه ای با خودروی تسلا مدل 3 با شارژ کامل بر این خودرو غلبه کند.

به گزارش سرویس خبری فناوری و فناوری تکنا، رابی بلنجر، یکی از دو ماراتن معروف، در مسابقه ای مقابل تسلا مدل 3 پیروز شد. بلیزر در واقع تصمیم گرفت تا با یکی از پرفروش ترین خودروهای آمریکا رقابت کند. در این مسابقه باتری تسلا به طور کامل شارژ شد و مسافت 390 کیلومتر انتخاب شد. این مسابقه در جاده ای دورافتاده در خارج از شهر تگزاس به مدت 3 روز برگزار شد. بلیزر در این مسابقه موفق شد با فاصله حدود 30 متری بیشتر این خودروی الکتریکی را شکست دهد. تسلا همچنین مسافت مورد نظر را با سرعت متوسط ​​104.6 کیلومتر در ساعت طی کرد.

این دونده ماراتن پس از پایان مسابقه گفت: در نهایت پس از پیروزی در این مسابقه احساس موفقیت و آرامش می کنم. بنابراین می توان این تلاش را سخت ترین تلاشی دانست که تا به حال انجام داده ام.

در طول مسیر، بلینگر برای مدت کوتاهی توقف کرد تا بخوابد، غذا بخورد و حتی بشویید و فعالیت های اولیه را انجام دهد. اما در مجموع در آن سه شبانه روز فقط هشت ساعت و نیم را به فعالیت های خود اختصاص داد. او همچنین به دلیل رطوبت و گرمای طاقت فرسا از گرفتگی معده و مشکل در جذب کالری رنج می برد.

انگیزه اصلی بلیزر برای شروع مسابقات، یک برنامه شرکتی بود که در آن از ورزشکاران می خواست برای شکستن یک رکورد جدید تلاش کنند. او همچنین در یک بیانیه مطبوعاتی گفت که امیدوار است تلاش هایش الهام بخش دیگران باشد. تا بتوانند مناطق امن خود را ترک کنند و با مقاومت در برابر محدودیت های فیزیکی تغییرات مثبتی در سبک زندگی خود ایجاد کنند.