• خانه
  • اخبار
  • یک لایحه جدید گروهی را برای توصیه سیاست های فناوری بلاک چین در ایالت واشنگتن ایجاد می کند

یک لایحه جدید گروهی را برای توصیه سیاست های فناوری بلاک چین در ایالت واشنگتن ایجاد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
یک لایحه جدید گروهی را برای توصیه سیاست های فناوری بلاک چین در ایالت واشنگتن ایجاد می کند

یک لایحه جدید گروهی را برای توصیه سیاست های فناوری بلاک چین در ایالت واشنگتن ایجاد می کند
(تصویر بزرگ)

جی اینسلی، فرماندار واشنگتن، قانونی را برای ایجاد یک گروه کاری برای ارزیابی فناوری بلاک چین در این ایالت امضا کرده است.

این گروه سیاست‌هایی را توصیه می‌کند که «واشنگتن را به مکانی مناسب برای انجام تجارت تبدیل می‌کند» و «توسعه برنامه‌های بلاک چین و کل بخش را در واشنگتن تسهیل می‌کند».

این گروه همچنین تأثیر بر صنایع موجود را ارزیابی خواهد کرد، عدالت نژادی در این بخش را ارزیابی خواهد کرد و تقاضای برق و ملاحظات زیست محیطی فناوری را که از فرآیند انرژی بر «استخراج ارزهای دیجیتال» پشتیبانی می کند، ارزیابی خواهد کرد.

فناوری بلاک چین معمولاً به عنوان کتاب تراکنش استفاده می شود و کاربردهای مختلفی دارد. استخراج ارزهای دیجیتال به طور فزاینده ای در ایالت واشنگتن محبوب می شود.

استارت‌آپ‌های سیاتل در این بخش شامل شرکت ارزهای دیجیتال StormX، بازار حذف کربن Nori و ArcBlock هستند که یک سیستم بلاک چین برای ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز ارائه می‌دهند.

Techstars، یک شبکه جهانی که از کارآفرینان پشتیبانی می‌کند، برنامه شتاب‌دهی جدیدی را تابستان امسال از سیاتل برای حمایت از استارت‌آپ‌های بلاک چین راه‌اندازی کرد. خدمات وب آمازون و مایکروسافت آژور خدمات بلاک چین را ارائه می دهند و استارباکس از فناوری مصرف کننده برای کمک به مشتریان برای ردیابی زنجیره تامین قهوه خود استفاده می کند.

سناتور جمهوریخواه شارون براون که در خدمت کنویک و شهرهای همسایه است، گفت: «این قانون جدید اولین گام حیاتی در ایجاد محیطی است که از چشم اندازهای تجاری جدید استقبال می کند، به دنبال برنامه های کاربردی جدید است و می خواهد مدیریت زنجیره تامین بالقوه و فرصت های آموزشی STEM را شناسایی کند. در بیانیه ای که توسط انجمن صنعت فناوری مستقر در واشنگتن منتشر شد.

براون افزود: “ما پیام روشنی را ارسال می کنیم که واشنگتن آماده همکاری با بخش خصوصی برای بهبود این فناوری به نفع همه ساکنان، کارفرمایان و کارگران در واشنگتن است.”

براون از این لایحه حمایت کرد که به اتفاق آرا توسط مجلس نمایندگان و سنا تصویب شد و توسط شورای بلاک چین Cascadia، یک گروه صنعتی در WTIA حمایت شد.

Inslee این لایحه را هفته گذشته امضا کرد و توصیه های گروه باید تا پایان سال آینده ارائه شود.

«شورای بلاک چین Cascadia به تبدیل منطقه به یک مرکز جهانی برای توسعه بلاک چین اختصاص دارد. آری یو، رئیس شورا در بیانیه ای گفت: امروز یک گام بزرگ رو به جلو برای دستیابی به هدف ما است.

گروه جدید متشکل از قانونگذاران واشنگتن، مقامات دولتی، از جمله وزارت بازرگانی، و افراد منصوب شده توسط فرماندار از سازمان هایی از جمله شورای بلاک چین Cascadia، شرکت های بزرگ و کوچک، و یک قبیله به رسمیت شناخته شده فدرال خواهد بود.

سال گذشته، واشنگتن یک مرکز اطلاعات فین تک جدید راه اندازی کرد تا دستورالعمل ها و مقررات صدور مجوز را گرد هم آورد.