• خانه
  • اخبار
  • یک شرکت در منطقه سیاتل که قصد دارد بیماری را با فایل‌های انرژی فرکانس رادیویی برای عرضه اولیه سهام درمان کند

یک شرکت در منطقه سیاتل که قصد دارد بیماری را با فایل‌های انرژی فرکانس رادیویی برای عرضه اولیه سهام درمان کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
یک شرکت در منطقه سیاتل که قصد دارد بیماری را با فایل‌های انرژی فرکانس رادیویی برای عرضه اولیه سهام درمان کند

یک شرکت در منطقه سیاتل که قصد دارد بیماری را با فایل‌های انرژی فرکانس رادیویی برای عرضه اولیه سهام درمان کند
کریس ریورا مدیرعامل ناتیویس (عکس را شبیه سازی کنید)

Emulate Therapeutics، یک شرکت 20 ساله در Bellevue، واشنگتن، که در حال توسعه فناوری انرژی فرکانس رادیویی برای درمان طیف وسیعی از بیماری‌ها است، روز سه‌شنبه برای افشای عمومی ثبت نام کرد.

این شرکت 7 نفره که قبلاً به نام Nativis شناخته می شد، برنامه هایی برای انواع تهاجمی تومورهای مغزی، مدیریت درد، PTSD، ADHD، اضطراب و افسردگی دارد.

طبق پرونده IPO، این شرکت می تواند “به طور خاص مسیرهای سیگنالینگ و متابولیک را در سطح مولکولی و ژنتیکی – بدون مواد شیمیایی، تشعشع یا دارو – تنظیم کند که از طریق یک سیستم درمانی غیرتهاجمی با استفاده آسان ارائه می شود.”

دستگاه درمانی پوشیدنی او توسط FDA تایید نشده است.

این پرونده نشان داد که شرکت تا 30 ژوئن درآمد کافی برای پوشش هزینه های عملیاتی جاری نداشته و در آن زمان 15000 دلار پول نقد داشته است. این شرکت برای دوره شش ماهه منتهی به 30 ژوئن زیان خالص 13.8 میلیون دلاری را گزارش کرد. Emulate در نیمه اول سال 2022 164000 دلار برای تحقیق و توسعه هزینه کرد و 7.6 میلیون دلار را در هزینه های عمومی و اداری به دست آورد.

با این پیشنهاد، ما به دنبال سرمایه کافی هستیم تا به ما اجازه دهد به گسترش فناوری و تجاری که در حال حاضر در حال انجام است ادامه دهیم.” ما معتقدیم که درآمد حاصل از این پیشنهاد برای تامین مالی طرح تجاری ما حداقل برای 12 ماه آینده کافی خواهد بود.”

مدیرعامل، رئیس و رئیس هیئت مدیره شرکت کریس ریورا است. او قبلاً مدیر عامل گروه تجاری واشینگتن بیوتکنولوژی و انجمن بیومدیکال، اکنون Life Science واشنگتن بود. او همچنین رئیس عملیات تجاری در Corixa بود و نقش عملیاتی مشابهی در Genzyme داشت. او قبلا Hyperion Therapeutics را تاسیس کرد که توسط Horizon Pharma در سال 2015 خریداری شد.

طبق پرونده IPO، Rivera در سال گذشته 882,073 دلار حقوق دریافت کرد.

این شرکت هیچ کارآزمایی بالینی مداومی را انجام نمی دهد، اما گفت که یک مطالعه «استفاده دلسوزانه» را برای افراد مبتلا به گلیومای متوسط ​​منتشر کرده است. تومورهای مغزی کودکان سالانه حدود 100 تا 300 کودک را در ایالات متحده تحت تاثیر قرار می دهند و اکثر بیماران کمتر از یک سال زنده می مانند. این شرکت همچنین یک مطالعه کوچک در بیماران مبتلا به تومور مغزی بسیار کشنده دیگر، گلیوبلاستوما مولتی فرم انجام داد و هیچ عارضه جانبی جدی گزارش نکرد.

طبق وب سایت این شرکت، فناوری آن “یک میدان مغناطیسی نوسانی باند پهن و چند فرکانس با فرکانس های 0 کیلوهرتز تا تقریبا 22 کیلوهرتز تولید می کند که از ضبط مولکول های انتخاب شده با استفاده از سیستم بازجویی مغناطیسی اختصاصی آن (MIDS) به دست می آید.”

این فناوری همچنین در انتشارات سال 2018 که نتایج یک مطالعه گلیوبلاستوما را با استفاده از هدبند این شرکت توصیف می‌کرد، شرح داده شد: «سیگنال‌های مولکولی از مولکول‌های حل‌شده با استفاده از یک دستگاه تداخل کوانتومی ابررسانا DC به دست می‌آیند که به یک گرادیومتر مشتق دوم که در یک محیط مغناطیسی بسیار محافظ کار می‌کند، به دست می‌آید. .

دانشمندان خارجی از این شرکت انتقاد کردند. درک لو، محقق قدیمی و نویسنده وبلاگ In The Pipeline در علوم پایه مجله، قبلا به brooztechnology گفته بود که تحقیقات این شرکت او و سایرین در جامعه علمی را متقاعد نمی کند.

میدان های مغناطیسی می توانند بر مغز تأثیر بگذارند و برخی از پزشکان از تکنیکی به نام تحریک مغناطیسی ترانس کرانیال برای شرایطی مانند افسردگی استفاده می کنند. اما Emulate ادعاهای اضافی می کند.

توسعه یک داروی هدفمند مولکولی می تواند صدها میلیون دلار و سال ها آزمایش بالینی طول بکشد، اما این شرکت می گوید رویکرد آن می تواند مولکول های خاصی را هدف قرار دهد. این شرکت می گوید در مطالعات پیش بالینی به طور “انتخابی” مولکول EGFR (گیرنده فاکتور رشد اپیدرمی)، یک هدف دارویی رایج را هدف قرار داده است.

در یک پست وبلاگی در سال 2017، لو گفت: “مبنای علمی این شرکت باعث می شود مردم چشمان خود را گرد کنند یا از خنده منفجر شوند.”

Emulate چهار شرکت تابعه را در سال گذشته راه اندازی کرده است که شرایط مختلف سلامتی را هدف قرار داده است، از جمله یکی که هدف آن توسعه درمان برای حیوانات است. او همچنین یک شرکت متمرکز بر مصرف‌کننده به نام Hapbee Technologies را راه‌اندازی کرد که یک دستگاه پوشیدنی ۲۹۹ دلاری را می‌فروشد که ادعا می‌کند خواب، تمرکز و آرامش را بهبود می‌بخشد. Emulate 25 درصد از سهام Hapbee را دارد که به صورت عمومی در بورس اوراق بهادار تورنتو معامله می شود. ریورا رئیس هابی است.

بزرگترین سهامدار Emulate، نانسی اسکینر نوردهف، یک بشردوست 90 ساله از منطقه سیاتل است که 12.2 درصد از سهام را در اختیار دارد. سایر سهامداران عبارتند از Butters Family Revocable Trust، John and Tamera Kingman و Bennett M. (Mike) Butters، معاون سابق رئیس Signal Technology.

Emulate قبلا گفته بود که بیش از 60 میلیون دلار از سرمایه گذاران خصوصی جمع آوری کرده است.

این شرکت با دستگاه Optune رقابت می کند که سازنده Novocure می گوید با استفاده از میدان های الکتریکی تقسیم سلولی را مختل می کند.

Emulate Therapeutics در این پرونده گفت که غرامت کل پرداخت نشده حدود 6.3 میلیون دلار مربوط به کارمندان و بنیانگذاران سابق است. ما برای جزئیات بیشتر در مورد کسب و کارش با این شرکت تماس گرفته‌ایم و پس از شنیدن پاسخ به‌روزرسانی خواهیم شد.