منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • یک دستبند سلامتی با صفحه نمایش خمیده را می توان در جدیدترین پتنت های شیائومی مشاهده کرد

یک دستبند سلامتی با صفحه نمایش خمیده را می توان در جدیدترین پتنت های شیائومی مشاهده کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آتومو، سازنده دانه قهوه مستقر در سیاتل، 40 میلیون دلار جمع آوری می کند تا شروع به فروش آنلاین نوشیدنی های پایدار خود کند.

از آنجایی که بازار دستبندهای سلامتی کم کم به اشباع می رسد، ارتقاء مورد انتظار بعدی اضافه شدن صفحه نمایش های بیشتر خواهد بود. همانند گوشی‌های هوشمند، نسل بعدی دستگاه‌های تاشو Samsung Galaxy Z Fold 3 و Oppo Find N و همچنین دستگاه‌های موبایلی مانند Oppo X 2021 و دستگاه‌های مفهومی TCL با نمایشگرهای انعطاف‌پذیر بودند.

بنابراین، مانند دستبندهای سلامت، به نظر می رسد شیائومی معتقد است که نمایشگرهای انعطاف پذیر آینده دستبندهای سلامت نیز هستند. این شرکت می خواهد با استفاده از نمایشگرهای انعطاف پذیر، طرح جدیدی برای دستبندهای سلامت هوشمند خود ایجاد کند.

این خبر از یکی از پایگاه های اطلاعات ثبت اختراع چین آمده است. شیائومی اخیراً نماد طراحی دستبند سلامتی خود را که شامل صفحه نمایش انعطاف پذیر با غلتک است، ثبت کرده است. طراحی دستگاه به شرح زیر است، بنابراین حرف A به قسمتی که صفحه نمایش انعطاف پذیر در آن نصب شده است اشاره دارد. این پتنت شامل نماهایی از دستبند سلامت شیائومی از زوایای مختلف است.

دستبند سلامتی با صفحه نمایش خمیده در آخرین پتنت شیائومی

دستبند سلامتی با صفحه نمایش خمیده در آخرین پتنت شیائومی

به نقل از منبعبا توجه به لیست پتنت ها، طرح پتنت «دستبند هوشمند» نامیده می شود و عملکرد آن در دسته گجت های پوشیدنی طبقه بندی می شود. این پتنت نشان می دهد که طراحی منحصر به فرد بند این دستبند هوشمند بر روی شکل و ارگونومی تمرکز دارد.

کاربران عزیز ترنجی، احتمالاً باید بدانید که شیائومی اولین سازنده ای نیست که نمایشگر انعطاف پذیر را برای پوشیدنی ها آزمایش می کند، زیرا در سال 2020 برند Nubia ساعت خود را با صفحه نمایش انعطاف پذیر معرفی کرد.

Zubia Nubia Alpha یک تلفن همراه است که دور مچ دست می‌پیچد

ساعت Nubia دارای یک صفحه نمایش 4.01 اینچی AMOLED فوق العاده انعطاف پذیر است که می تواند دور مچ دست پیچیده شود. این کیس از آلیاژ آلومینیوم سبک ساخته شده که با فرآیند تزریق نانو تولید می شود و در کنار آن از سرامیک های پزشکی استفاده شده است. در نهایت، طراحی کلی سبک وزن آن را سبک تر می کند.

البته این اولین بار نیست که شیائومی به این طراحی نزدیک می شود. که در اخبار Mi Band X ساعت Amazfit X را به خاطر دارید؟ اگرچه این ساعت به نمایشگر 360 درجه مجهز نیست، اما از صفحه نمایش خمیده استفاده می کند.

نظر شما در مورد پتنت دستبند سلامت شیائومی با نمایشگر منحنی چیست؟