• خانه
  • اخبار
  • یک توپ آتشین آسمان سیاتل را روشن می کند

یک توپ آتشین آسمان سیاتل را روشن می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
یک توپ آتشین آسمان سیاتل را روشن می کند

یک توپ آتشین آسمان سیاتل را روشن می کند
وب‌کم کوری کلارک فلاش شهاب را شکار کرد. (از کوری کلارک از طریق توییتر)

دیدن یک گلوله آتشین جالب است، اما گرفتن آن در ویدیو حتی جالب تر است. حداقل کوری کلارک، مهندس/عکاس سیاتل، این را می بیند.

تصادفاً وب‌کم کلارک به جهت درست اشاره می‌کرد تا فلاش گلوله آتشین را از میان ابرهای نازک در حوالی ساعت 11:00 شب دوشنبه شب به وقت اقیانوس آرام ضبط کند. کار روزانه او در ServiceNow بر قابلیت اطمینان سخت افزار متمرکز است، اما او همچنین یک عکاس متخصص در حیات وحش، مناظر و مناظر آسمان شب است.

سایر اهالی واشینگتن غربی این موارد را گزارش کرده اند:

شاید احمقانه ترین چیز در مورد مشاهدات این باشد که آسمان زمستانی معمولاً ابری شمال غرب اقیانوس آرام در واقع به اندازه کافی شفاف بود که گوی آتشین را دید.

چنین آتش بازی هایی هنگامی که تکه ای از زباله های فضایی از اتمسفر بالایی می لغزد و منفجر می شود، چشمک می زند. رواج فزاینده DVRهای امنیتی خانگی و وب‌کم‌ها این احتمال را افزایش داده است که گوی‌های آتشین رکورد دیجیتالی به جا بگذارند. برای مثال، در اکتبر گذشته، یک گلوله آتشین بزرگ در محدوده ای از قلمرو از اورگان تا بریتیش کلمبیا سروصدا ایجاد کرد.

اما در طرح بزرگ همه چیز، چنین رویدادهایی خیلی نادر نیستند: یک وب سایت وابسته به انجمن شهاب سنگ آمریکا به طور معمول روزانه ده ها گزارش گلوله آتشین را دریافت می کند – و اگر دوشنبه شب فلش را دیدید، می توانید گزارش خود را به سایت اضافه کنید. فهرست