• خانه
  • اخبار
  • یک برنامه تلویزیونی جدید از MGM به نام “Ring Nation” از تصاویر دوربین های نظارتی Ring استفاده می کند.

یک برنامه تلویزیونی جدید از MGM به نام “Ring Nation” از تصاویر دوربین های نظارتی Ring استفاده می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
یک برنامه تلویزیونی جدید از MGM به نام "Ring Nation" از تصاویر دوربین های نظارتی Ring استفاده می کند.

یک برنامه تلویزیونی جدید از MGM به نام "Ring Nation" از تصاویر دوربین های نظارتی Ring استفاده می کند.
(عکس حلقه)

[Samson Amore is a reporter for dot.LA]

آخرین کار کمدین واندا سایکس، ویدیو را از شبکه خانه هوشمند شما به یک برنامه تلویزیونی تبدیل می کند.

برنده Primetime Emmy و ستاره نتفلیکس “The Upshaws” میزبان نمایشی به نام “Ring Nation” خواهد بود. این فیلم که توسط Big Fish Entertainment و MGM and Ring متعلق به آمازون تولید شده است، از فیلم های زنگ در و دوربین های خانه های هوشمند در سراسر کشور استفاده خواهد کرد.

مطمئناً، به نظر می رسد یک چرخش وحشتناک در نمایش های دوربین مخفی مانند You’ve Got Shots! یا Punk’d که برای دهه ها مخاطبان را مجذوب خود کرده اند – اما این یک مورد هم افزایی شرکتی است.

آمازون در سال 2018 بیش از 1 میلیارد دلار برای خرید Ring پرداخت و در ماه مارس نزدیک به 8.5 میلیارد دلار برای خرید MGM که مالک Big Fish Entertainment است، پرداخت کرد. بنابراین آمازون همه آنها را با هم ترکیب کرد، به این امید که فناوری دوربین مسئول برخی از لحظات ویروسی آنلاین (افرادی که دزدی بسته‌ها، پیشنهاد ازدواج، ملاقات‌های نظامی یا شوخی‌هایی را که توسط دوربین ضبط می‌شود متوقف می‌کنند) به یک برنامه تلویزیونی تبدیل شود.

Engadget اخیراً نمایش آینده را «چه اتفاقی می‌افتد وقتی «خنده‌دارترین ویدیوهای خانگی آمریکا» با Black Mirror روبرو می‌شود، نامیده است، که توصیف بسیار مناسبی است.

«Ring Nation» توسط جیمی سیمینوف، مدیر اجرایی Ring، تهیه‌کننده اجرایی خواهد شد. او احتمالاً به کنترل تصویر شرکت در برنامه ادامه خواهد داد، به ویژه با توجه به واکنش شدید اخیر در مورد رابطه رینگ با مجریان قانون و تمایل او به اشتراک گذاری تصاویر کاربران با پلیس بدون دریافت دستور دادگاه.

رینگ از این رویه دفاع کرد و در ژوئن به dot.LA گفت که «قانون به شرکت‌هایی مانند Ring اجازه می‌دهد تا اطلاعاتی را در اختیار مقامات دولتی قرار دهند، اگر شرکت معتقد است که یک موقعیت اضطراری خطر مرگ یا آسیب جسمی جدی به کسی را شامل می‌شود، مانند آدم‌ربایی یا اقدام به قتل. ، نیازمند افشای بدون تاخیر است… رینگ این استاندارد قانونی را صادقانه اعمال می کند.”

رینگ بلافاصله به درخواستی برای اظهار نظر در مورد اولین اعتبار سیمینوف در هالیوود – یا نحوه برخورد با دریافت فیلم های زنگ در از سوی کاربران، از جمله پرداخت غرامت به مردم برای استفاده از فیلم دوربین آنها، پاسخ نداد. Deadline ابتدا این خبر را گزارش کرد و خاطرنشان کرد که این نمایش “ویدیوهای ویروسی به اشتراک گذاشته شده توسط مردم از زنگ های ویدئویی در و دوربین خانه های هوشمند خود را نشان می دهد.”

علاوه بر سیمینوف، تهیه کنندگان اجرایی «ملت حلقه» شامل مارک برنت، بری پوزنیک، کارنی باگدیکیان، دن سزارئو، لوسیلا داگوستینو، برت کالورت و جوردانا استار هستند.