• خانه
  • اخبار
  • یک باگ عجیب در پیکسل 6 پرو صدای آلارم دستگاه را تغییر می دهد

یک باگ عجیب در پیکسل 6 پرو صدای آلارم دستگاه را تغییر می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
یک باگ عجیب در پیکسل 6 پرو صدای آلارم دستگاه را تغییر می دهد

اگر بگوییم گوگل با سری پیکسل 6 خود یک باگ رکورد در کره است، چیز بدی نمی گوییم. گزارش شده است که یک اشکال اخیر در Pixel 6 Pro آهنگ زنگ و آلارم دستگاه را تغییر داده است. اس ترنجی با من باش.

باگ عجیب پیکسل 6 پرو شما را بیشتر از همیشه شگفت زده خواهد کرد…!

اشکال جدید پیکسل 6 حرفه ای برای تغییر آرام آهنگ و صدای زنگ دستگاه ایجاد شده است. بر اساس اطلاعاتی که اخیراً در Reddit منتشر شده است، آهنگ های زنگ و حتی صداهای اعلان در برخی از تلفن های پیکسل به طور خودکار تغییر می کنند. کاربران می گویند که از شنیدن صداهای ناآشنا از دستگاه خود شوکه شده اند. گوگل یک هفته پیش آپدیت آوریل را راه اندازی کرد و ممکن است این خطا به خاطر همین آپدیت باشد.

خطای عجیب در پیکسل 6 پرو

وب سایت خبری 9to5Google گزارش می دهد که پیکسل 6 پرو با اندروید 12 نسخه های QPR3 (بتا 1.1) نیز تحت تأثیر این باگ عجیب قرار گرفته اند. این نشریه همچنین اضافه می‌کند که صداها به “87_r80_gcam_o_video_start”، “reverse_charging_start” و “Mash-up” تغییر یافته‌اند و همچنین مانند فایل‌های صوتی هستند که معمولاً توسط کاربران در انتخابگر صدا قابل انتخاب نیستند.

آپدیت جدید سری پیکسل 6 باگ های جدیدی را به همراه دارد!

به نظر می رسد این موضوع چندان مهم نیست، اما اگر شما یکی از معدود بدبختانی هستید که تحت تأثیر این باگ قرار گرفته اند، احتمالاً باید بتوانید صداهای جدیدی را که به طور تصادفی از تلفن پیکسل شما انتخاب می شوند، تغییر دهید. یکی از کاربران می گوید که نمی تواند آهنگ قدیمی خود را پیدا کند. این نشان می دهد که چنین خطایی احتمالا زنگ های زنگ و آلارم های پیش فرض دستگاه را پاک می کند.

مطابق با PhoneArenaدر حال حاضر، به نظر می‌رسد که تنها پیکسل 5 و پیکسل 6 تحت تأثیر این باگ هستند. هر روز اخباری در مورد باگ ها و مشکلات نرم افزار پیکسل 6 منتشر می شود. نه به این دلیل که بهترین گوشی گوگل تا به امروز است، بلکه به این دلیل که پر از باگ ها و باگ های نرم افزاری عجیب و غریب است.

گوگل دائما در تلاش است تا دستگاه را تعمیر کند، اما هر بار مشکلات جدیدی را آشکار می کند. به طور کلی، احتمالاً به‌زودی به‌روزرسانی جدیدی برای اصلاح باگ منتشر می‌شود. نظر شما در مورد این چیست؟ آیا فکر می کنید گوگل می تواند شکلات را در این دستگاه تعمیر کند؟