• خانه
  • اخبار
  • یک اشکال در ویجت Google At A Glance اطلاعات آب و هوا را نقض می کند

یک اشکال در ویجت Google At A Glance اطلاعات آب و هوا را نقض می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
یک اشکال در ویجت Google At A Glance اطلاعات آب و هوا را نقض می کند

قبلا بارها گفته ایم که چرا ویجت در یک نگاه ابزاری عالی و مفید است و چگونه قدرت نرم افزار گوگل را نشان می دهد. و هوا بلند می شود. اس ترنجی با من باش.

اشکال در ویجت At A Glance باعث ایجاد مشکلات عجیبی شد

برخی از کاربران سری پیکسل 6 در ویجت سری At a Glance Pixel مشکلاتی را در بخش آب و هوا مشاهده کرده اند. حداقل آنها فکر می کنند که مشکلی با ویجت وجود دارد. ظاهراً خطا در داده های آب و هوا در این ویجت باعث می شود که اطلاعات معمول آب و هوا از صفحه نمایش گوشی های پیکسل محو شود. چگونه بفهمم که این ویجت در نمایش اطلاعات آب و هوا مشکل دارد؟ ظاهراً اطلاعات آب و هوا از این ویجت ناپدید می شود. اگر این اتفاق برای دستگاه شما بیفتد، پس شما یک خطا دارید.

در نگاه اول، یک خطا در ویجت

به گفته چندین کاربر پیکسل Reddit، زمان مشاهده شده در گجت پیکسل در یک نگاه در حال ناپدید شدن است. با این حال، کاربری به نام PurficPourBY توانست این اطلاعات را بازیابی کند. او می‌گوید یکی از راه‌های بازگرداندن این اطلاعات این است که تاریخ را نگه دارید تا تنظیمات را ببینید، سپس بخش زمان را در ویجت خاموش کنید و دوباره آن را فعال کنید.

آنچه او به آن اشاره می کند منوی تنظیمات این ویجت است. برای رسیدن به آنجا، انگشت خود را به مدت طولانی روی ابزار فشار دهید تا پیام پاپ آپ گزینه Customize را مشاهده کنید. آن را لمس کنید و سپس نماد چرخ دنده را لمس کنید. تنظیمات در یک نگاه حالا آن را فشار دهید و سپس روی «View more features» در پایین صفحه ضربه بزنید. به صفحه تنظیمات ویجت هدایت خواهید شد. در بخش سفارشی‌سازی، تاریخچه موقعیت مکانی را لمس کنید که می‌گوید «برای اطلاعات دقیق آب‌وهوا و ویژگی‌های موقعیت مکانی شامل شود».

مطمئن شوید که سابقه موقعیت مکانی دستگاهتان روشن است. ممکن است بخواهید آن را خاموش و دوباره روشن کنید. اکنون باید ببینید که آیا این اطلاعات زمان را به گجت دستگاه شما برمی گرداند یا خیر. البته سایر کاربران سری پیکسل 6 نیز تجربه مشابهی داشته اند.

در نگاه اول، یک خطا در ویجت

یکی از کاربران Reddit گفت که او با همین مشکل با از دست دادن اطلاعات آب و هوا مواجه است، اما یک هفته بعد اطلاعات آب و هوا به حالت عادی بازگشت. یکی دیگر از کاربران Reddit گفت که باید اپلیکیشن هویج را در گوگل پلی استور نصب کند تا زمان فعلی را در گوشی خود نمایش دهد، که از انجام آن راضی نبود.

مشکلات نمایش زمان در این ویجت مربوط به مدل های پیکسل قدیمی است

مطابق با PhoneArenaیکی از کاربران Reddit به نام polyblackcat نوشت: “آیا این هنوز هم اتفاق می افتد؟” چون قبلاً باگ مشابهی در Pixel 4a خود داشتم، اما سال‌هاست که آن را ندیده‌ام. ویجت Google Weather را روی صفحه اصلی قرار دادم و حتی اکنون آنها گاهی اوقات دماهای متفاوتی را نشان می دهند و به طور خودکار بین نسخه های مختلف برنامه Google Weather جابجا می شوند. این بخشی از توجه به جزئیات است که نیاز به توجه بیشتری دارد. اما این چیزی نیست که با کارهای اولیه ای که در دستگاه خود انجام می دهید تداخل ایجاد کند. با این حال، چنین خطایی تأثیر منفی بر تجربه کاربر دارد.

ویژگی های جدید ویجت At a Glance Pixel به زودی منتشر می شود

دو ویژگی جدید و مفید در ویجت پیکسل در یک نگاه. هشدار زلزله و تایمر معکوس

آیا سایر کاربران پیکسل اطلاعات آب و هوای فعلی را که معمولاً از این ویجت محبوب دریافت می کنند از دست می دهند؟ این ممکن است برای بسیاری اتفاق بیفتد، اما گوگل ویژگی های جدیدی را به صورت هفتگی و ماهانه به ویجت اضافه کرده است. کاربران اکنون می توانند عمر باتری باقی مانده دستگاه بلوتوث متصل خود را در این ویجت مشاهده کنند که یکی از کاربردی ترین ویژگی های بعدی این گجت است و امیدواریم به زودی عرضه شود. یکی دیگر از ویژگی های خوب این ویجت قابلیتی است که به کاربران پیکسل یادآوری می کند که اگر روز بعد تعطیل است آلارم خود را خاموش کنند.

این ویژگی ها کیفیت و تجربه کاربری را هنگام تعامل با دستگاه بهبود می بخشد و کاربران پیکسل مدت هاست با چنین قابلیت هایی همراه بوده اند. چیزی که کاربران iOS ممکن است مجبور باشند بدون آن زندگی کنند (مگر اینکه برنامه ای برای انجام آن پیدا کنند). البته اپلیکیشن های آب و هوا در پلی استور ارزان هستند، اما امکان داشتن این ویژگی به صورت پیش فرض در دستگاه و دریافت شرایط و دمای فعلی در یک نگاه، راهی سریع و بدون دردسر برای تصمیم گیری است. پوشیدن یا نپوشیدن ژاکت و لباس گرم و همچنین استفاده یا عدم استفاده از چتر الزامی است. نظر شما در این مورد چیست؟ آیا شما هم از این قابلیت استفاده می کنید؟! کدام قسمت از این ویجت برای شما مفیدتر و کاربردی تر بود؟!