• خانه
  • اخبار
  • یک استارتاپ تدارکاتی دیگر در سیاتل ظاهر شد: کهنه سربازان کاروان 2.4 میلیون دلار برای مقابله با تجزیه و تحلیل کامیون دریافت می کنند.

یک استارتاپ تدارکاتی دیگر در سیاتل ظاهر شد: کهنه سربازان کاروان 2.4 میلیون دلار برای مقابله با تجزیه و تحلیل کامیون دریافت می کنند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
یک استارتاپ تدارکاتی دیگر در سیاتل ظاهر شد: کهنه سربازان کاروان 2.4 میلیون دلار برای مقابله با تجزیه و تحلیل کامیون دریافت می کنند.

یک استارتاپ تدارکاتی دیگر در سیاتل ظاهر شد: کهنه سربازان کاروان 2.4 میلیون دلار برای مقابله با تجزیه و تحلیل کامیون دریافت می کنند.
رایان سوسکین (سمت چپ) و دیوید تسای، بنیانگذاران GoodShip. (عکس از GoodShip)

بودجه جدید: استارت آپ تحلیلی کامیون در منطقه سیاتل GoodShip با مشارکت Cercano Management، Flexport Fund، Innovation Endeavors، Sope Creek Capital و دیگر سرمایه گذاران فرشته، 2.4 میلیون دلار در دوری به رهبری Fuse جمع آوری کرده است.

بنیانگذاران: رایان سوسکین و دیوید تسای کارمندان و رهبران اولیه کاروان، شرکت بازار حمل و نقل سیاتل با حمایت بیل گیتس و جف بزوس بودند. سوسکین همچنین مدیر فروش شرکت Coyote Logistics بود که UPS آن را به مبلغ 1.8 میلیارد دلار خریداری کرد. Tsai قبلا یک استارتاپ توسعه بازی های موبایلی را تاسیس کرده بود.

تجارت: GoodShip نرم افزار تحلیلی را به فرستنده ها می فروشد و به آنها کمک می کند تا داده های تفکیک شده را از صفحات گسترده و ایمیل های مربوط به قراردادها، داده های عملکرد کامیون، اطلاعات قیمت و موارد دیگر جمع آوری کنند. ایده بهبود کارایی، ساده‌سازی تحلیل داده‌ها و اطمینان از چابکی زنجیره تامین، به‌ویژه در شرایط نوسان بازار است. از فرستنده‌ها درآمد کسب می‌کند، اما نرم‌افزاری را نیز برای شرکت‌های حمل‌ونقل می‌سازد. GoodShip پنج کارمند دارد.

مشتری ها: عرضه‌کنندگان متوسط ​​به سطح سازمانی – تولیدکنندگان و خرده‌فروشان بزرگ با محصولاتی که باید با کامیون جابه‌جا شوند. نیکول شومان، مدیر تامین حمل‌ونقل در رزرز فاین فودز، در بیانیه‌ای گفت: «با استفاده از این پلت‌فرم، ما توانستیم بینش‌های مهمی را که قبلاً غیرشفاف بودند، باز کنیم.

ماموریت: “برای اینکه فرستنده ها و شرکت های حمل و نقل بتوانند تجارت قرارداد را راحت تر و دقیق تر از قبل تحویل دهند، اندازه گیری و دیجیتالی کنند.”

“مافیای” کاروان: Soskin و Tsai در میان گروهی از چندین کارمند سابق کاروان هستند که استارت آپ های خود را در سیاتل راه اندازی کرده اند، از جمله Outgo، Solo، Mystery، Common Room و دیگران. همچنین در میان لیست رو به رشدی از استارت آپ های لجستیک و حمل و نقل در سیاتل قرار دارد و به سایرین مانند Logixboard، Flexe، Shipium و Pandion می پیوندد.

اخرین حرف: سوسکین گفت: من و دیوید تجربه زیادی در این صنعت داریم. ما رازهایی داریم که به سختی به دست آورده‌ایم و برخی بینش‌های کلیدی که در طول سال‌ها با دیدن برخی از سیستم‌ها و فرآیندها از نزدیک مشاهده کرده‌ایم. و این به ما این باور را داد که به جایگاه بنیانگذاران برویم.”