• خانه
  • اخبار
  • یک استارت‌آپ در سیاتل که به والدین کمک می‌کند بفهمند بچه‌هایشان در اینترنت چه می‌کنند، کسب درآمد است

یک استارت‌آپ در سیاتل که به والدین کمک می‌کند بفهمند بچه‌هایشان در اینترنت چه می‌کنند، کسب درآمد است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
یک استارت‌آپ در سیاتل که به والدین کمک می‌کند بفهمند بچه‌هایشان در اینترنت چه می‌کنند، کسب درآمد است

یک استارت‌آپ در سیاتل که به والدین کمک می‌کند بفهمند بچه‌هایشان در اینترنت چه می‌کنند، کسب درآمد است

BrightCanary، یک استارت‌آپ جدید سیاتل که به والدین بینش بهتری در مورد فعالیت فرزندانشان در برنامه‌هایی مانند YouTube و TikTok می‌دهد، سرمایه اولیه ۴ میلیون دلاری را جمع‌آوری کرده است.

والدین برنامه شرکت را دانلود می کنند و به هر سرویسی که فرزندانشان استفاده می کنند وارد می شوند. آن‌ها می‌توانند به همه فعالیت‌ها دسترسی کامل داشته باشند یا زمانی که دسته‌های خاصی از محتوا پرچم‌گذاری شده‌اند، اعلان‌هایی دریافت کنند، مانند آسیب رساندن به خود یا سلاح. هیچ نرم افزاری روی دستگاه های مورد استفاده کودکان نصب نمی شود. این برنامه برای تکمیل ابزارهای نظارتی مانند Apple’s Screen Time یا Family Link اندروید طراحی شده است.

این شرکت توسط کارل استیلنر و استیو دوسیک هدایت می‌شود، که قبلاً PushSpring، یک استارت‌آپ فناوری تبلیغاتی سیاتل را که توسط T-Mobile در سال 2019 خریداری شد، تأسیس کردند.

استیلنر به دو روندی اشاره کرد که BrightCanary امیدوار است به آنها رسیدگی کند: تعداد فزاینده ای از کودکان و بزرگسالان جوان که محتوای آنلاین مصرف می کنند و نگرانی والدین در مورد تأثیر منفی استفاده از تلفن هوشمند و تماشای ویدیوهای بالقوه نامناسب.

استیلنر به brooztechnology گفت: نام BrightCanary اشاره ای به ضرب المثل قناری در معدن زغال سنگ است که هشدار اولیه خطرات احتمالی را ارائه می دهد. “روشن استعاره ای است از والدینی که راه را برای فرزندانشان روشن می کنند.”

این شرکت 4 نفره اوایل امسال راه اندازی شد و یک دوره بتا خصوصی را شروع می کند. قصد دارد از طریق اشتراک درآمدزایی کند.

BrightCanary اخیراً سارا وارن را به عنوان معاون رشد استخدام کرده است. وارن قبلاً همین نقش را در استارتاپ خدمات مهاجرتی سیاتل Boundless بر عهده داشت.

شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر در منطقه سیاتل Trilogy Equity Partners در این دور پیشتاز است. Trilogy از PushSpring نیز پشتیبانی می کرد.

چاک استونسایفر، مدیر عامل Trilogy می گوید: «کارل و استیو با تجربه خود با PushSpring به درک عمیقی از چشم انداز پیچیده داده های رسانه های اجتماعی دست یافته اند، که ما معتقدیم که به آنها توانایی منحصر به فردی برای حل این مشکل به روشی نوآورانه می دهد.