• خانه
  • اخبار
  • یکی دیگر از استارت‌آپ‌های فناوری املاک و مستغلات با ارائه خدمات مالی Knock به سیاتل می‌آید

یکی دیگر از استارت‌آپ‌های فناوری املاک و مستغلات با ارائه خدمات مالی Knock به سیاتل می‌آید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
یکی دیگر از استارت‌آپ‌های فناوری املاک و مستغلات با ارائه خدمات مالی Knock به سیاتل می‌آید

یکی دیگر از استارت‌آپ‌های فناوری املاک و مستغلات با ارائه خدمات مالی Knock به سیاتل می‌آید
(از طریق اینستاگرام روی تصویر کلیک کنید)

ناک در بازار املاک سیاتل ضربه زد.

این شرکت که به خریداران خانه کمک می کند تا با پول برای شیرین کردن معاملات در بازارهای رقابتی رقابت کنند، روز سه شنبه گفت که در حال گسترش به سیاتل و جاهای دیگر در غرب واشنگتن است.

صاحبان خانه به محصولاتی مانند Knock Home Swap دسترسی خواهند داشت که 100٪ پول مورد نیاز برای خرید خانه جدید را قبل از اعلام خانه فعلی فراهم می کند و Knock GO یا یک پیشنهاد تضمین شده که به خریدارانی که برای اولین بار برای اولین بار پیشنهاد می دهند کمک می کند. که قابل رقابت با پول نقد است.

خریداران واجد شرایط می توانند از Home Swap و GO برای وام های تا سقف 3 میلیون دلار استفاده کنند. Knock همچنین از اضافه شدن وام های بزرگ به سبد محصولات خود خبر داد و محدودیت تبلیغات مبادله خانه واجد شرایط را به 2 میلیون دلار در سیاتل افزایش داد.

شرکت Knock در گفت: «راه‌حل‌های نوآورانه وام مسکن ما، همه خریداران را با خریداران نقدی رقابت می‌کند و نقاط دردناک رایج مانند خرید و خرید زمان و تجربه را از طریق تعمیرات و نمایش‌هایی که خرید و فروش خانه را سخت‌تر از حد لازم می‌کنند، حذف می‌کند.» بنیانگذار بیانیه مطبوعاتی و مدیرعامل شان بلک.

یکی دیگر از استارت‌آپ‌های فناوری املاک و مستغلات با ارائه خدمات مالی Knock به سیاتل می‌آید
(تصویر شوک)

Knock مستقر در نیویورک و سانفرانسیسکو در سال 2015 توسط بنیانگذاران Trulia، یک شرکت آنلاین املاک و مستغلات که توسط Zillow در آن سال به مبلغ 2.5 میلیارد دلار خریداری شد، راه اندازی شد.

این شرکت در ماه مارس 220 میلیون دلار بودجه جدید اعلام کرد و همچنین نیروی کار خود را تا 46 درصد کاهش داد. این اقدام یک سال پس از آن صورت گرفت که Knock تبلیغاتی را از طریق SPAC 2 میلیارد دلاری دنبال کرد، اما با واقعیت COVID-19 و ترس سرمایه‌گذاران مواجه شد. بلک در ماه مارس در یک پست وبلاگی درباره همه اینها نوشت و به فروپاشی مشاغل خانگی Zillow Offers و تفاوت Knock اشاره کرد.

بلک گفت: «از یک طرف، ثابت کرد که Knock در مدل جایگزین عالی پیشگام است. Knock مانند iBuyers خانه‌هایی را با تخفیف از مصرف‌کنندگان نمی‌خرد، بلکه ما 100٪ پولی را که برای خرید خانه جدیدشان نیاز دارند به مصرف‌کنندگان می‌دهیم و به آنها کمک می‌کنیم تا کل فرآیند خرید و فروش را با نماینده خود در برنامه‌های تلفن همراه خود مدیریت کنند. اما سرمایه گذاران باید منتظر بمانند تا ببینند چگونه اخبار مربوط به پیشنهادهای Zillow در سراسر بخش پخش می شود. در عین حال، ما به توسعه Knock در هر شاخصی که برای تجارت مهم بود ادامه دادیم.”

Knock در حال حاضر در 75 بازار در 15 ایالت ایالات متحده فعالیت می کند. در واشنگتن، او در سیاتل-تاکوما-بلیو، بلینگهام، مونت ورنون-آنکورتس، برمرتون-سیلوردیل-پورت اورچارد و المپیا-لیسی-تامواتر فعال خواهد بود.

با استارت‌آپ سیاتل که نرم‌افزار مدیریت آپارتمان می‌سازد، اشتباه نشود، Knock واقعاً با Flyhomes، استارت‌آپ دیگری در سیاتل که به مشتریان کمک می‌کند خانه‌ها را مستقیماً با پول بخرند و 150 میلیون دلار در ژوئن گذشته جمع‌آوری کرد، رقابت می‌کند.

Knock نمایندگانی را که خانه می‌خرند یا می‌فروشند استخدام نمی‌کند – مصرف‌کنندگان با نماینده خودشان کار می‌کنند. هزینه های Knock شامل 1700 دلار هزینه راه اندازی و 1.25٪ هزینه تسهیلات در قیمت خرید خانه جدید است.

توشار گارگ، بنیانگذار و مدیرعامل Flyhomes به brooztechnology گفت که از Knock در بازار سیاتل استقبال می کند.

گارگ گفت: «مأموریت ما ایجاد بهترین تجربه خرید و فروش خانه در جهان است، بنابراین هر چه تعداد شرکت‌هایی که راه‌های بهتری برای خرید و فروش خانه به مصرف‌کنندگان ارائه دهند، بهتر است.