• خانه
  • اخبار
  • یکی از کارمندان نینتندو شکایتی را به اتهام اظهارات و اقدامات قهری ارائه کرد

یکی از کارمندان نینتندو شکایتی را به اتهام اظهارات و اقدامات قهری ارائه کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
یکی از کارمندان نینتندو شکایتی را به اتهام اظهارات و اقدامات قهری ارائه کرد

یکی از کارمندان نینتندو شکایتی را به اتهام اظهارات و اقدامات قهری ارائه کرد
(عکس از نینتندو)

یک کارگر ناشناس در نینتندو آمریکا شکایتی را علیه این شرکت و یکی از آژانس های کارکنان آن به شورای ملی کار ارائه کرده است.

این شکایت که برای اولین بار توسط Axios مشاهده شد، در 15 آوریل در ایالت واشنگتن علیه نینتندو آمریکا، مستقر در ردموند، واشنگتن، و شرکت استخدام استون کارتر، که دفتری در Bellevue، Wash دارد، ثبت شد.

اتهامات شامل اظهارات قهری، اقدامات قهری، تخلیه و اقدامات هماهنگ است. جزئیات بیشتر این شکایت در حال حاضر بدون درخواست از طریق قانون آزادی اطلاعات در دسترس عموم نیست.

استون کارتر یکی از چندین آژانس استخدامی است که نینتندو برای پر کردن مشاغل اداری در محل خود در ردموند استخدام می کند. اگرچه در حال حاضر هیچ موقعیت مرتبط با نینتندو در سایت آن موجود نیست، نتایج ذخیره شده گوگل نشان می دهد که استون کارتر به طور خاص متعهد به استخدام موقعیت های خدمات مشتری و مرکز تماس نینتندو بوده است.

brooztechnology برای اظهار نظر به نینتندو مراجعه کرد.

از روی اطلاعاتی که در حال حاضر در دسترس است، نمی توان گفت جزئیات شکایت چیست. تحلیلگرانی که بین خطوط می خوانند نشان می دهند که این ممکن است نشان دهنده این باشد که شاکی تلاش کرده است همکارانش را سازماندهی کند.

این با آخرین روندها در صنعت کلی بازی های ویدیویی مطابقت دارد. تلاش‌ها برای متحد کردن کارگران بازی حداقل در چهار سال گذشته به آرامی در حال افزایش است، زیرا بسیاری از توسعه بازی‌های مدرن AAA از مشاغل موقت، مشاوره‌ها، چرخه‌های استخدام و اخراج و تضمین کیفیت با دستمزد کمتر / سنگین نشات می‌گیرد (بخوانید: تست خطا) کارگران

این وضعیت اخیراً در ژانویه زمانی که بخش QA در استودیوی Raven Software مستقر در ویسکانسین شروع به جوشیدن کرد 04.30 Call of Duty: Warzone اعلام کرد که قصد دارد در واکنش به دو رسوایی با مالک Raven Activision Blizzard و مجموعه ای از کاهش های مخرب در پایان سال 2021 ادغام شود. اکتیویژن بلیزارد به نوبه خود تمام تلاش خود را برای شکستن این اتحاد به صورت منفعلانه و تهاجمی انجام می دهد. ، و هنوز به طور رسمی آن را به رسمیت نمی شناسد.

QA به طور کلی یکی از مهم ترین اما کم احترام ترین مشاغل در صنعت بازی است. مبارزات کنونی ریون تحت اکتیویژن بلیزارد می تواند چندین فیوز را در شرکت های دیگر از جمله نینتندو روشن کند.