• خانه
  • اخبار
  • یادداشت داخلی: بنیانگذاران PillPack در پایان ماه آمازون را ترک خواهند کرد

یادداشت داخلی: بنیانگذاران PillPack در پایان ماه آمازون را ترک خواهند کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
یادداشت داخلی: بنیانگذاران PillPack در پایان ماه آمازون را ترک خواهند کرد

یادداشت داخلی: بنیانگذاران PillPack در پایان ماه آمازون را ترک خواهند کرد
بنیانگذاران PillPack، تی جی پارکر، چپ، و الیوت کوهن. (عکس ها از طریق لینکدین)

بنیانگذاران PillPack، تی جی پارکر و الیوت کوهن، آمازون را ترک خواهند کرد، چهار سال پس از آن که غول فناوری داروخانه آنلاین را در سال 2018 به عنوان گامی اولیه در فشار گسترده تر خود به سمت مراقبت های بهداشتی خریداری کرد.

نیل لیندسی، معاون ارشد خدمات سلامت آمازون، امروز صبح در یک ایمیل داخلی که توسط brooztechnology دریافت شد، به کارکنان این گروه در مورد تغییرات آتی اطلاع داد. لیندزی با توصیف آن به عنوان یک خبر تلخ نوشت که پارکر و کوهن «تصمیم گرفته‌اند اواخر این ماه آمازون را ترک کنند».

«می‌تواند دشوار باشد که رهبران شرکت را ترک کنند. لیندسی در یادداشت نوشت، اما از برخی جهات طبیعی است. «اگر از تی جی و الیوت بپرسید، فکر می‌کنم آنها می‌گویند که در قلب کارآفرینانی هستند که دوست دارند ایده بزرگ بعدی را دنبال کنند، آن را از روی زمین اجرا کنند، و از دیدن ایده‌شان به زندگی لذت ببرند. من مشتاقانه منتظرم ببینم آنها در آینده چه می کنند.»

پارکر در یادداشتی نوشت که او و کوهن «هیجان زده هستند که زمان زیادی را با خانواده خود بگذرانند، چند روز را در کوهستان بگذرانند، و پس از مدتی R&R، احتمالاً هر دوی ما تمرکز خود را بر روی شروع بازگردانیم. سرمایه‌گذاری و راهنمایی سایر سلامت و تمرکز بر مشاغل مصرف‌کننده.

این یادداشت گزارش Axios از جولای را تأیید می کند که پارکر در ماه سپتامبر ترک خواهد کرد. او و کوهن سال گذشته زمانی که لیندسی، یکی از مدیران کهنه کار آمازون، برای نظارت بر طرح‌های مراقبت‌های بهداشتی آمازون انتخاب شد، به سمت مشاور منتقل شدند. ارین برادوین از Axios نیز این خبر را در مورد پارکر و کوهن گزارش کرده بود. در آن زمان، آمازون با توصیف تغییرات به عنوان کاهش رتبه مخالف بود.

لیندزی در این یادداشت نوشت که پارکر و کوهن هر دو “نقش رهبری را در شناسایی جان لاو به عنوان رهبر برای هدایت مرحله بعدی رشد داروخانه آمازون ایفا کردند، و آنها 8 ماه گذشته را صرف اطمینان از اینکه انتقال راحت‌ترین ممکن است، انجام داده‌اند. “

لاو که بیش از 16 سال در آمازون بوده است، اوایل سال جاری به سمت معاون رئیس داروخانه آمازون و Pillpack رفت.

این آخرین تغییر برای Amazon Healthcare است، پس از تصمیم این شرکت که ماه گذشته اعلام کرد خدمات مراقبت های بهداشتی اولیه Amazon Care خود را در پایان سال جاری پایان دهد.

آمازون در ابتدا آمازون داروسازی را در نوامبر 2020 راه اندازی کرد و بر اساس خرید PillPack در سال 2018 بود. آمازون با داروخانه های سنتی مانند CVS، Walgreens و RiteAid، رقبای خرده فروشی عمده مانند Walmart و Target و شرکت های فناوری بهداشت مانند GoodRx رقابت می کند.

ما سال گذشته با پارکر در پادکست فناوری سلامت brooztechnology مصاحبه کردیم تا درباره داروخانه آمازون بیشتر بدانیم.

در اینجا یادداشت های کامل لیندسی و پارکر آمده است.

ایمیل به کارکنان خدمات سلامت آمازون از نیل لیندزی، معاون ارشد خدمات سلامت آمازون

تیم خدمات سلامت،

می‌خواستم این خبر تلخ و شیرین را به اشتراک بگذارم که تی جی پارکر و الیوت کوهن، بنیانگذاران PillPack و شرکای توسعه استراتژی مراقبت‌های بهداشتی ما، تصمیم گرفته‌اند اواخر این ماه آمازون را ترک کنند. TJ و Elliott تأثیر قابل توجهی بر آمازون و سازمان مراقبت های بهداشتی گذاشته اند، و اگرچه از دست داده خواهند شد، ما از مشارکت آنها سپاسگزاریم و برای آنها در تلاش های بعدی آرزوی موفقیت داریم.

زمانی که به آمازون پیوستند، تی جی و الیوت انبوهی از تجربیات و دانش دارویی و مراقبت های بهداشتی را همراه با این باور قوی به همراه داشتند که این صنعت می تواند مشتری محورتر باشد. کسب و کار و قابلیت های PillPack با بینش و اشتیاق آنها به مشتریان، پایه و اساس داروخانه آمازون شد. تی‌جی و الیوت به‌عنوان تجربه‌ای در آمازون، همراه با انواع شراکت‌های B2B، ساخت داروسازی را رهبری کردند و خدمات داروخانه‌ای ما را در مسیری برای رشد قوی قرار دادند. مانند تمام خدمات سلامت آمازون، کار اصلی که باعث رشد می شود، کار سخت است. تی جی و الیوت از سرمایه گذاری لازم محافظت کردند و تشخیص دادند که چه زمانی باید به سمت مدیریت جدید حرکت کنند. هر دو نقش رهبری را در شناسایی جان لاو به عنوان رهبر برای هدایت فاز بعدی رشد داروخانه آمازون ایفا کردند و 8 ماه گذشته را صرف اطمینان از اینکه انتقال تا حد ممکن راحت است، انجام دادند.

همانطور که می دانید، ما در حال کار بر روی یک فرصت مهم و ماموریت محور هستیم تا دسترسی افراد به خدمات و محصولات بهداشتی مورد نیاز برای دریافت و حفظ سلامت را آسان تر کنیم. این ماموریت ما را ملزم به گسترش توانایی های خود و ساختن امکانات جدید می کند. این نیاز به صبر، عزم و پشتکار دارد. ما در سفری برای کمک به بهبود تجربه مراقبت های بهداشتی برای مشتریان هستیم و TJ و Elliot به تعریف این استراتژی کمک کردند. آنها از نزدیک با من و سایر رهبران مراقبت های بهداشتی کار کردند تا چشم انداز و مسیر پیش روی تلاش های نوظهور مراقبت های بهداشتی را شناسایی کنند. من از بصیرت و راهنمایی آنها سپاسگزارم، همانطور که از کمکی که از دیگران در این سفر دریافت کرده ایم قدردانی می کنم.

دیدن خروج رهبران از شرکت ممکن است دشوار باشد. با این حال، از برخی جهات، این نیز طبیعی است. اگر از تی جی و الیوت بپرسید، فکر می‌کنم آن‌ها می‌گویند که در قلب کارآفرینانی هستند که دوست دارند ایده بزرگ بعدی را دنبال کنند، آن را از روی زمین شروع کنند، و هیجان دیدن ایده‌شان را زنده کنند. من مشتاقانه منتظرم ببینم آنها در آینده چه می کنند.

این لحظه لحظه ای است و من می خواهم شخصاً از TJ و Elliot برای کمک هایشان تشکر کنم. امیدوارم همه شما در این امر به من بپیوندید و برای آنها در تلاش های بعدی آرزوی موفقیت دارم.

نیل

+++

هی تیم،

حدود یک دهه پیش، زمانی که برای اولین بار ایده PillPack را در اتاقی پر از پزشکان، مهندسان و طراحان در MIT Hacking Medicine مطرح کردم، قلبم به تپش افتاد. این ایده از تجربه‌ای که در کودکی در داروخانه‌ها کار می‌کردم، تماشای پدرم در حال ساخت یک داروخانه مراقبت طولانی‌مدت با بسته‌بندی‌های مشابه، و علاقه‌ام به طراحی و فناوری به وجود آمد. با نگاهی به گذشته، هرگز نمی‌توانستم در مورد مکان‌هایی که این ایده در دهه گذشته مرا می‌برد، تصور کنم. من می نویسم تا به شما اطلاع دهم که من و الیوت در پایان ماه از PillPack و Amazon تعویض می کنیم. از بین همه، این افرادی هستند که در این راه با آنها آشنا شده ایم و در این سفر به ما پیوسته اند که بهترین آنها را به یاد خواهیم آورد و همه دلتنگ شما خواهیم شد.

خاطرات بسیاری از دهه گذشته برجسته است… ارسال اولین PillPack ما در اواخر سال 2013، مجوز داروخانه وایومینگ با املای اشتباه “killpack”، گسترش “آپارتمان 2012” منچستر به کل طبقه اول، جشن راه اندازی PharmacyOS در سامرویل، اواخر ترافیک شبانه در “کاندوی قرص” در پارک سیتی، دعوا از طرف مشتریانمان در سال 2016، و گریه هنگام خواندن داستان های افرادی که توانستیم تأثیر مثبتی بر آنها بگذاریم، شادی و خوشحالی عظیم را در سراسر تیم ها مشاهده کردم. روزی که خرید 1 میلیارد دلاری توسط آمازون در سال 2018 و راه اندازی آمازون داروسازی در پاییز 2020 را اعلام کردیم.

همه شما باید به آنچه توانسته ایم با هم به انجام برسانیم بسیار افتخار کنید – ما فراتر از هر استارتاپ مراقبت بهداشتی مشابه دیگری در مقیاس و تأثیری که در دهه گذشته توانسته ایم داشته باشیم، هستیم. و ما توانسته ایم ارزش نامتناسبی برای سرمایه گذاران و اعضای تیمی که در اوایل روی ما شرط بندی کرده اند ایجاد کنیم. تصمیم گیری برای کناره گیری از قدرت در پاییز گذشته دشوار بود، اما زمانی که می دانستیم آمازون هایی مانند نیل و جان مسئولیت را در دست خواهند گرفت و مطمئن بودیم که آنها به کار و نوآوری خود ادامه خواهند داد، این تصمیم آسان تر شد. مشتریان ما.

در مورد آینده‌ی ما، من و الیوت هیجان‌زده هستیم که زمان زیادی را با خانواده‌هایمان بگذرانیم، چند روز را در کوهستان بگذرانیم، و پس از مدتی R&R، احتمالاً هر دو تمرکز خود را بر شروع، سرمایه‌گذاری، برمی‌گردانیم. و مشاوره سایر مشاغل مرتبط با مراقبت های بهداشتی و مصرف کننده.

با آرزوی بهترین ها و سرشار از سپاسگزاری..

تی جی و الیوت