• خانه
  • اخبار
  • یادداشت داخلی: اندی جسی، مدیر عامل آمازون در مورد خروج مدیران ارشد، تنوع “تیم”

یادداشت داخلی: اندی جسی، مدیر عامل آمازون در مورد خروج مدیران ارشد، تنوع “تیم”

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
یادداشت داخلی: اندی جسی، مدیر عامل آمازون در مورد خروج مدیران ارشد، تنوع "تیم"

یادداشت داخلی: اندی جسی، مدیر عامل آمازون در مورد خروج مدیران ارشد، تنوع "تیم"
اندی جسی مدیر عامل آمازون (عکس فایل از دن دلونگ)

اندی جاسی، مدیرعامل آمازون، سه شنبه شب در بیانیه ای خطاب به مدیران ارشد، به این خبر اشاره کرد که این شرکت در حال از دست دادن دو تن از مدیران ارشد سیاهپوست خود، از جمله تنها مدیر سیاهپوست در میان گروه مدیریت ارشد خود، که معمولاً به عنوان “s-team” شناخته می شود. .

در پیامی که از brooztechnology دریافت شد، جسی از مشارکت مدیران برون‌شده‌اش، آلیشیا بولر دیویس، معاون ارشد خدمات مشتریان جهانی و یکی از اعضای تیم s-تمجید کرد. و دیو بوزمن، معاون خدمات حمل و نقل آمازون.

یادداشت داخلی: اندی جسی، مدیر عامل آمازون در مورد خروج مدیران ارشد، تنوع "تیم"
آلیشیا بولر دیویس (عکس از جان اف مارتین برای جنرال موتورز)

جاسی نوشت: «اگرچه در دو سال گذشته پیشرفت چشمگیری در استخدام رهبران سیاه پوست سطح 8 و 10 داشته ایم، اما هیچ یک از ما دو تن از قدیمی ترین رهبران سیاه پوست خود را از دست نداده ایم. رهبران ارشد سیاه‌پوست و همچنین رهبران سایر بخش‌هایی که نمایندگی کمتری دارند.»

استعفای آنها همزمان با اعلام آمازون مبنی بر اینکه داگ هرینگتون، کهنه کار تجارت مصرف کننده، پس از استعفای دیو کلارک، مدیر عامل شرکت آمازون، به سمت مدیر عاملی جدید فروشگاه های جهانی آمازون ارتقا خواهد یافت.

بولر-دیویس یکی از سوژه های مستقیم کلارک بود و به عنوان یک جانشین بالقوه در نظر گرفته می شد. او برای جستجوی فرصت های جدید استعفا داد. بوزمن نقش جدیدی را خارج از آمازون به عهده گرفته است که انتظار می رود به زودی معرفی شود.

سال گذشته، آمازون وعده داد که پس از انجام این کار در سال 2020، کارمندان سیاه پوست را در رهبری دوبرابر خواهد کرد. رهبران ارشد سیاه پوست در سال 2020 3.8 درصد از شرکت را تشکیل می دادند. طبق آخرین آمار تنوع آمازون، این رقم در سال 2021 به 5.5 درصد افزایش یافت.

نیویورک تایمز، بلومبرگ نیوز و اینسایدر از خروج بولر دیویس و بوزمن در روز سه شنبه خبر دادند.

در اینجا کل پیام Jassy به s-eam است.

من گمان می کنم که همه شما پیام های سازمان را در اوایل امروز دیده اید.

همزمان با این تغییرات، آلیشیا بولر دیویس و دیو بوزمن تصمیم گرفتند آمازون را ترک کنند. من واقعا متاسفم که می بینم آنها را ترک می کنند، زیرا هر دو ارزش قابل توجهی به شرکت اضافه کرده اند.

آلیسیا در یک زمان دیوانه‌وار به آمازون پیوست (ما به تازگی Prime 1 روزه را راه‌اندازی کردیم) و در دو سال گذشته با همه‌گیری چالش‌برانگیزتر شده است. هیچ راهی وجود ندارد که بتوانیم شبکه عملکرد خود را در دو سال گذشته بدون رهبری قاطع و مداوم آلیسیا دو برابر کنیم. او طی سه سال در آمازون به ما چیزهای زیادی یاد داد، یکی از اعضای ارزشمند Steam بود و من از مشارکت و کار او بسیار سپاسگزارم. به طور مشابه، دیو کمی بیش از پنج سال است که در اینجا بوده و شبکه مایل میانی ما را ساخته است، که بخشی جدایی ناپذیر از قابلیت های حمل و نقل ما است. هیچ شبکه حمل و نقلی آنطور که امروز می شناسیم بدون راهنمایی و هدایت دیو وجود ندارد. من برای هر دوی آنها احترام زیادی قائل هستم، دلمان برایشان تنگ خواهد شد و می دانم که شرکت هایی که باید در آنها مستقر شوند بسیار خوش شانس خواهند بود.

اگرچه در دو سال گذشته پیشرفت قابل توجهی در استخدام رهبران سیاه پوست سطح 8 و 10 داشته ایم، اما هیچ یک از ما دو نفر از قدیمی ترین رهبران سیاه پوست خود را از دست نداده ایم. تغییر گاهی اوقات منجر به تغییرات دیگری می شود و غالباً پیمایش برخی از این تغییرات دشوار است. اما من (همانطور که می دانم بقیه Steam هستند) متعهد هستم که به استخدام و توسعه رهبران ارشد سیاه پوست و همچنین رهبران در سایر بخش های کم نمایندگی ادامه دهم. ما نقش‌های رهبری مهم زیادی در شرکت داریم و سخت تلاش می‌کنیم تا آن‌طور که می‌خواهیم متنوع و فراگیر شویم. ما خیلی زیاد کار داریم که انجام دهیم. ما در این مورد هوشیار خواهیم بود و همیشه مطمئن می شویم که تصمیمات درستی برای مشتریان و کسب و کار می گیریم.

لطفا در اشتراک گذاری با اعضای تیم به عنوان مفید دریغ نکنید.

اندی

توجه: زمان ایمیل جاسی از پست اصلی تنظیم شده است.