• خانه
  • اخبار
  • گیمز آمازون بازی بعدی Tomb Raider را منتشر می کند

گیمز آمازون بازی بعدی Tomb Raider را منتشر می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گیمز آمازون بازی بعدی Tomb Raider را منتشر می کند

گیمز آمازون بازی بعدی Tomb Raider را منتشر می کند
2018 Shadow of the Tomb Raider. (تصویر از Square Enix)

آمازون گیمز روز پنجشنبه اعلام کرد که ناشر جهانی برای ورودی بعدی این بازی طولانی مدت خواهد بود توم ریدر سری بازی های ویدیویی

بعدی مهاجم مقبره، هنوز نامش فاش نشده است، در حال حاضر در کریستال داینامیکس، مستقر در سن متئو، کالیفرنیا، با بخش های ماهواره ای در بلوو، واشنگتن، و آستین، تگزاس در حال توسعه است.

معامله انجام شده است توم ریدر محبوب ترین فرنچایز جریان اصلی در بازی های آمازون که در حال حاضر نیز در حال انتشار است دنیای جدید و یک کشتی گمشده. همچنین در مراسم Game Awards 2022 اعلام کرد که MMORPG متاثر از انیمیشن Bandai Namco را منتشر خواهد کرد. پروتکل آبی در مناطق خارج از ژاپن

جدید توم ریدر یک بار دیگر قهرمان سنتی سریال، لارا کرافت، شکارچی گنج بریتانیایی، در یک “ماجراجویی تک نفره مبتنی بر روایت” بازی خواهد کرد.

توم ریدر کریستف هارتمن، معاون گیمز آمازون، در بیانیه‌ای نوشت، یکی از محبوب‌ترین IP‌های تاریخ سرگرمی است.

جدید توم ریدر از ماه آوریل در کریستال داینامیکس در حال تولید است. این در مجموع 21 شرکت خواهد بود توم ریدر سریالی که سال گذشته بیست و پنجمین سالگرد خود را جشن گرفت. اولین بازی در فرنچایز ساخته شده با نسل بعدی Unreal Engine 5. و هفتمین ساخته شده توسط کریستال داینامیکس، که توسعه اصلی مجموعه را در سال 2006 بر عهده گرفت. Tomb Raider: Legend.

گیمز آمازون بازی بعدی Tomb Raider را منتشر می کند
(تصویر از طریق آمازون گیمز)

گزارش شده است که جدید توم ریدر به گفته نمایندگان کریستال داینامیکس، برنامه ریزی شده است تا “خط های زمانی را متحد کند”. این از هر دو نسخه اصلی لارا کرافت و نسخه کمی واقع گرایانه این شخصیت که در سال 2012 عرضه شد، عناصری خواهد گرفت. توم ریدر.

این اولین اعلامیه رسمی در مورد آینده است توم ریدر از زمانی که حقوق این فرنچایز در ماه آگوست تغییر کرد، زمانی که کریستال داینامیکس توسط گروه بازی سوئدی Embracer Group خریداری شد. Tomb Raider قبلاً متعلق به شرکت ژاپنی Square Enix بود.

«Crystal Dynamics پس از خرید ما توسط Embracer فرصتی منحصر به فرد دارد تا دوباره تعریف کند که یک رابطه انتشاراتی چیست. توم ریدراسکات آموس، رهبر استودیو برای کریستال داینامیکس می نویسد.

“تغییرپذیر چیزی است که ما به دنبال آن هستیم، و با آمازون گیمز تیمی را پیدا کرده‌ایم که دیدگاه خلاقانه، جاه‌طلبی‌ها و ارزش‌های ما را برای جهان لارا کرافت در سراسر طیف احتمالات به اشتراک می‌گذارد.”