• خانه
  • اخبار
  • گوگل نسل بعدی پرچمداران Pikil را 7 ماه زودتر معرفی کرد

گوگل نسل بعدی پرچمداران Pikil را 7 ماه زودتر معرفی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گوگل نسل بعدی پرچمداران Pikil را 7 ماه زودتر معرفی کرد

گوگل که هم اکنون در حال آماده سازی گوشی جدید خود با نام های پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو است، قصد دارد آن را یک ماه زودتر از زمان بندی قبلی ارائه کند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و فناوری تکنا، گوگل در سپتامبر گذشته دو گوشی پرچمدار پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو را معرفی کرد. اما امسال قصد دارد از پرچمدار جدید پیکسل 7 خود در ماه سپتامبر رونمایی کند و برنامه عرضه آن را تغییر دهد.

به گفته این شرکت، نسل بعدی گوشی های پیکسل احتمالا در ماه سپتامبر توسط گوگل معرفی خواهند شد. پیکسل 7 به صفحه نمایش 6.3 اینچی مجهز شده است که از نرخ تازه سازی 120 هرتز پشتیبانی می کند. پیکسل 7 پرو دارای صفحه نمایش 6.7 اینچی با پنل LTPO خواهد بود. از نظر طراحی، پیکسل 7 باریکتر و کوچکتر از مدل قبلی خود است. بنابراین می توان نتیجه گرفت که باتری به کار رفته در آن کوچکتر است.

به گفته گوگل، این سری از گوشی های پیکسلی شامل نسل دوم پردازنده های تانسور می شود. پیش از این تصاویری از پیکسل 7 منتشر شده بود که نشان می داد این گوشی ها نیز بدون تغییر در طراحی نسبت به مدل های قبلی عرضه خواهند شد.

اما ممکن است گوگل در آخرین لحظه تغییراتی را در محصول خود ایجاد کرده باشد. با توجه به شایعات، شایعاتی در حال پخش است، اما طبق اخبار منتشر شده، احتمالا گوگل گوشی های خود را بدون هیچ گونه محرمانه ای عرضه خواهد کرد.