منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • گوگل می گوید سری پیکسل 6 سریع ترین فروش را در خانواده پیکسل دارد

گوگل می گوید سری پیکسل 6 سریع ترین فروش را در خانواده پیکسل دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گوگل می گوید سری پیکسل 6 سریع ترین فروش را در خانواده پیکسل دارد

ساندار پیچایی پس از اعلام «رکورد فروش سه ماهه» در دومی گزارش مالی شرکت آلفابت، گفت که سری پیکسل 6 “سریعترین خانواده پیکسل تا به امروز” است. مدیرعامل آلفابت همچنین از افزایش سخت افزار اندروید در کنفرانس توسعه دهندگان خبر داد Google I / O 2022 رهبران معرفی خواهند شد.

Google Pixel 6 Series برای فروش

مدیر عامل آلفابت، شرکت مادر گوگل، ساندار پیچای، برای فروش باورنکردنی سری پیکسل 6 مشخص شده:

Pixel 6 یک گام بزرگ رو به جلو برای بسته Pixel است و دیدن بازخوردهای کاربران Pixel بسیار عالی است. پیکسل 6 پرفروش ترین خانواده این سری است و ما در حال افزایش آگاهی مصرف کننده و همچنین پیشرفت خوبی هستیم. من در مورد محصولاتی که در حال حاضر داریم هیجان زده هستم و مشتاقانه منتظر اشتراک گذاری بیشتر با Google I / O هستم.

این هیجان کم و بیش اعلامیه های سخت افزاری در کنفرانس توسعه دهندگان ماه آینده را تایید می کند. عناصری مانند Pixel 6a یا Pixel Watch نامزدهای بالقوه این رویداد هستند.

Google Pixel 6 Series برای فروش

Google Pixel 6 Series برای فروش

پیچای، در عین حال، گفت که تیم اندروید “بسیاری از ویژگی‌ها و خدمات مفیدی را که اندروید و پلتفرم‌های آن ارائه می‌دهند، در I/O نشان خواهند داد.” عنوان “کاربردی” موضوعی بود که گوگل برای معرفی سیستم عامل اندروید خود به نمایشگاه CES در ماه ژانویه استفاده کرد. این موارد شامل Nearby Share برای Windows و همچنین استفاده از Wear OS برای باز کردن قفل دستگاه‌های Android و Chromebook و سایر ادغام‌های Chrome OS است.

در سال‌های آینده، ما به سرمایه‌گذاری بر روی عوامل جدید، تجربیات چندوظیفه‌ای یکپارچه، و بهبود حریم خصوصی خود ادامه خواهیم داد و در عین حال ابزارهایی را که توسعه‌دهندگان برای موفقیت در تلفن‌های همراه خود به توسعه‌دهندگان نیاز دارند، ارائه می‌کنیم.

اواخر امسال، یوتیوب «ناوبری جدید برای گوشی‌های هوشمند و ویژگی‌های تعاملی» را در تلویزیون دریافت خواهد کرد. این به افراد امکان می‌دهد درباره ویدیوهایی که تماشا می‌کنند (روی صفحه‌های بزرگ) نظر بدهند و آن‌ها را با گوشی هوشمند خود به اشتراک بگذارند.

نظر شما در مورد فروش سری گوگل پیکسل 6 چیست؟