• خانه
  • اخبار
  • گوگل عرضه Pixel 7 و Pixel 7 Pro در پاییز را با نمایش طراحی آنها تایید می کند

گوگل عرضه Pixel 7 و Pixel 7 Pro در پاییز را با نمایش طراحی آنها تایید می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گوگل عرضه Pixel 7 و Pixel 7 Pro در پاییز را با نمایش طراحی آنها تایید می کند

با یک حرکت غیرمنتظره، گوگل به طور رسمی اولین نگاه خود را به پرچمداران پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو در کنفرانس انجام داد. Google I / O 2022 طراحی اصلاح شده با بند دوربین آلومینیومی یکپارچه را نشان داد. این شرکت همچنین تایید کرد که گوشی های جدید پاییز امسال رونمایی و رسما عرضه خواهند شد.

گوگل پیکسل 7

در جریان کنفرانس توسعه‌دهندگان I/O 2022، گوگل فاش کرد که گوشی‌های هوشمند Pixel 7 و Pixel 7 Pro به‌طور رسمی پاییز امسال عرضه خواهند شد و به طور غیرمنتظره‌ای اولین نگاهی به طراحی آن‌ها به ما نشان داد.

به طور کلی، تغییر بزرگی در طراحی برای نسل بعدی وجود ندارد. با این حال، بزرگ‌ترین تغییر طراحی، نوار دوربین است که ظاهر شیشه‌ای فعلی خود را کنار گذاشته و به دنبال طراحی آلومینیومی یکپارچه با شکاف‌هایی برای سنسورهای دوربین است. گوگل در توییت دیگری تایید کرد که پیکسل 7 در رنگ های Obsidian، Snow و Lemongrass در دسترس خواهد بود. در همین حال Pixel 7 Pro سبز لیمویی خود را به سبز فندقی تغییر می دهد.

گوگل پیکسل 7

گوگل پیکسل 7

پیکسل 7 پرو مانند مدل 6 پرو دارای سیستم دوربین سه گانه در پنل پشتی خود خواهد بود و همچنین به نظر می رسد که پیکسل 7 استاندارد مانند پیکسل 6 دارای دوربین پشتی دوگانه خواهد بود. با قضاوت بر اساس رندرها، Pixel 7 Pro از ترکیبی از لنزهای زاویه باز، فوق عریض و تله فوتو استفاده می کند. زمانی که مدل معمولی فقط از دو لنز اول استفاده می کند. گوگل قول داده است که یک سیستم دوربین منحصر به فرد چه از نظر سخت افزاری و چه از نظر نرم افزاری برای پرچمداران آینده خود ارائه کند.

هر دو پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو قرار است با اندروید 13 خارج از جعبه و پردازنده نسل دوم Google Tensor عرضه شوند.

اگرچه در اطلاعیه امروز جزئیات این گوشی ها نسبتا محدود بود، اما به نظر می رسد گوگل در حال برداشتن گامی برای غلبه بر افشاگری های اجتناب ناپذیر است که مطمئنا در آینده نزدیک بیشتر اتفاق می افتد. این شرکت همچنین ممکن است مشتاق باشد که به همه ما یادآوری کند که در مورد ساخت گوشی های پرچمدار واقعی جدی است. پیکسل 6 و 6 پرو اولین گام ها در این مسیر با سخت افزار عالی بودند که تا حدودی تحت الشعاع برخی مشکلات نرم افزاری آشکار قرار گرفت.

نظر شما در مورد مدل های پیش نمایش گوگل پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو چیست؟ آیا از طراحی این دستگاه ها راضی هستید؟