• خانه
  • اخبار
  • گوگل رسما عرضه تبلت پیکسل با سیستم عامل اندروید در سال 2023 را تایید کرد

گوگل رسما عرضه تبلت پیکسل با سیستم عامل اندروید در سال 2023 را تایید کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گوگل رسما عرضه تبلت پیکسل با سیستم عامل اندروید در سال 2023 را تایید کرد

در طول کنفرانس توسعه دهندگان Google I / O 2022گوگل تبلت پیکسل جدیدی را معرفی کرده است که برای سرگرمی طراحی شده است، اما تا سال 2023 در دسترس نخواهد بود.

تبلت گوگل پیکسل

پس از Pixel Slate در سال 2018، این اولین بار است که گوگل تبلت خود را معرفی می کند. در سیستم عامل قبلی اندروید، آخرین تبلت گوگل با اندروید پیکسل C بود که در سال 2015 عرضه شد.

به گفته ریک اوسترلو از گوگل، این شرکت قصد دارد تبلت جدید پیکسل را “یک همراه عالی برای تلفن پیکسل شما” بسازد تا شکاف بین زندگی خانگی و فعالیت های در حال حرکت را پر کند. همانطور که از چنین دستگاه پیکسل فوق العاده ای انتظار دارید، تبلت جدید گوگل از تراشه Google Tensor درست مانند پیکسل های این شرکت استفاده می کند.

البته قیمت نهایی این تبلت ذکر نشده است که جای تعجب ندارد; زیرا احتمالا بیش از یک سال از انتشار نهایی آن باقی مانده است.

تبلت گوگل پیکسل

تبلت گوگل پیکسل

نگاهی دقیق تر به سخت افزار دستگاه، همانطور که گوگل به اختصار اشاره کرد، نمای نزدیک از پشت دستگاه را نشان می دهد. در اینجا می‌توانید چیزی شبیه چهار پین اتصال را در زیر نشان‌واره G ببینید. این به گزارش‌های قبلی تبلت Nest در سال جاری اشاره دارد که بیان می‌کند محصول بعدی Nest Hub تبلتی است که می‌تواند به پایه بلندگوی هوشمند نیز متصل شود. این پین‌ها به طور بالقوه می‌توانند به عنوان مکانیزم شارژ تبلت در یک ایستگاه اتصال اختصاصی عمل کنند، اگرچه یک پورت USB-C نیز در کنار تبلت قابل مشاهده است.

تصویر تبلت پیکسل که به لطف قاب های سفید ضخیم نشان داده شده است، کاملا شبیه نمایشگر هوشمند Nest Hub است. در همین حال، در پنل پشتی، به لطف دوربین تکی، طراحی تبلت پیکسل یادآور پیکسل 3 و پیکسل اسلیت است. همچنین لازم به ذکر است که به نظر می رسد جایی برای فلاش دوربین وجود ندارد که نشان دهنده اتکای شدید به Night Sight است.

تبلت آینده بدون شک نقطه اوج کاری است که گوگل در اندروید برای دستگاه های “صفحه نمایش بزرگ” انجام داده است که با اندروید 12L شروع شده و با اندروید 13 ادامه می یابد.

نظر شما در مورد تبلت گوگل پیکسل که در سال 2023 به طور رسمی عرضه می شود چیست؟