• خانه
  • اخبار
  • گوگل در حال آزمایش تأثیر به‌روزرسانی قفل با چهره بر روی باتری پیکسل 6 پرو است

گوگل در حال آزمایش تأثیر به‌روزرسانی قفل با چهره بر روی باتری پیکسل 6 پرو است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گوگل در حال آزمایش تأثیر به‌روزرسانی قفل با چهره بر روی باتری پیکسل 6 پرو است

گوگل در سری پیکسل 6 خود با مشکلات نرم افزاری زیادی مواجه شد و هر بار که برای رفع آن به روزرسانی منتشر می کرد، مشکلات جدیدی را برای هر دو دستگاه ایجاد می کرد. اکنون، در مورد دوم، گوگل در حال آزمایش تأثیر به‌روزرسانی قفل با چهره بر روی باتری پیکسل 6 پرو است. اس ترنجی با من باش.

آپدیت باز کردن قفل باتری پیکسل 6 پرو چقدر موثر است؟

برخی از کاربران این سریال پیکسل 6 آنها متوجه بهبود عملکرد حسگر اثر انگشت نوری زیر نمایشگر دستگاه شده‌اند، اما برخی از مدیران گوگل مطمئناً خود را به خاطر تصمیم‌هایی که گرفته‌اند سرزنش می‌کنند. چرا که اگر گوگل تصمیم می گرفت به جای آن از سنسور اولتراسونیک استفاده کند، قیمت این گوشی ها می توانست بیشتر باشد، اما البته همه تبلیغات منفی برای سنسور نوری منتشر نشد.

آیا گوگل نمی تواند کاری در مورد آن انجام دهد؟ علاوه بر ایجاد برنامه‌ای که می‌تواند کارهای غیرممکن را انجام دهد، ممکن است گوگل به‌روزرسانی را برای فعال کردن سیستم تشخیص چهره Pixel 6 Pro ارائه کند. شاید به خاطر داشته باشید که کد موجود در برنامه تنظیمات یکی از نسخه های بتا است اندروید 12Lبه کاربران مدل 6 پیکسلی بزرگتر اجازه می دهد قفل دستگاه را از طریق اثر انگشت یا چهره باز کنند.

توییت @ Mile_freak07 منتشر شده توسط XDA نشان می دهد که توسعه دهنده آخرین نسخه بتا 1.1 را برای انتشار منتشر کرده است. اندروید 12 او همچنین تغییری را که در فایل پیدا کرد انجام داد و نشان داد که گوگل همچنان روی Face Unlock برای Pixel 6 Pro کار می کند. پیش از این حدس زده می شد که آپدیت گوگل شامل Face Unlock در فصل آینده نیز می شود و این ویژگی با نام رمز توسکانی در دسترس بود.

بهبود قفل با چهره همچنان برای پیکسل 6 پرو امکان پذیر است

عملکرد باز کردن قفل با چهره تنها گزینه باز کردن قفل بیومتریک است پیکسل 4 و پیکسل 4x بود. زیرا هیچ یک از مدل ها مجهز به حسگر اثر انگشت نبودند. سری Pixel 4 تنها مدلی در تاریخ پیکسل بود که به این روش عرضه شد. همچنین گزارش شده است که گوگل برای کاهش اثر بازگشایی قفل چهره بر روی باتری 5003 میلی آمپر ساعتی پیکسل 6 پرو کار کرده است.

تأثیر به‌روزرسانی قفل با چهره بر روی باتری پیکسل 6 پرو

فرض اصلی این است که اگر گوگل نتواند راهی برای انتشار به‌روزرسانی نرم‌افزار قفل با چهره برای پیکسل 6 پرو پیدا کند، حداقل آن را در سری پیکسل 7 قرار می‌دهد. این به ندرت برای کاربران پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو راحت است. که از حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر ناراضی هستند. اما این می تواند به گوگل کمک کند تا پیکسل 7 های بیشتری نسبت به قبل بفروشد.

به‌روزرسانی فصل آینده احتمالاً در تاریخ 6 ژوئن منتشر می‌شود و اگر گوگل از Face Unlock در گوشی‌های جدید استفاده کند، واقعاً می‌تواند سرنوشت پیکسل 6 پرو را تغییر دهد.

توجه به این نکته ضروری است که نسخه Face Unlock مورد استفاده برای سری پیکسل 6 احتمالاً فقط دو بعدی خواهد بود، به این معنی که هنگام عکاسی سه بعدی، امنیت عالی را ارائه نمی دهد. گوگل همچنین به پلتفرم‌های تشخیص چهره دوبعدی اجازه نمی‌دهد هویت خود را برای پرداخت‌های آنلاین تأیید کنند، زیرا چنین سیستمی می‌تواند به راحتی با یک عکس از کاربر فریب بخورد.

تأثیر به‌روزرسانی قفل با چهره بر روی باتری پیکسل 6 پرو

تا زمانی که کاربران Pixel 6 Pro متوجه نشوند که تشخیص چهره 2 بعدی دارای محدودیت هایی است، قطعاً از آن فقط برای باز کردن قفل گوشی با نشان دادن چهره خود در مقابل دوربین استفاده می کنند و نسخه بهبود یافته Face Unlock را می توان به Pixel 6 Pro اضافه کرد. خوب. سرک بکش.

باز کردن مجدد چهره در سری Pixel 4 ایمن بود و می‌توانست تراکنش‌ها را تأیید کند

مطابق با PhoneArenaPixel 4 Face Unlock از تصاویر سه بعدی استفاده می کند که 100 نقطه اطلاعات بیشتری نسبت به حالت دو بعدی دارند. برای درک تفاوت، چشمان خود را ببندید و کف یک دست خود را به سمت صورت خود بکشید. می توانید بینی، اندازه لب ها، گردی چانه و موارد دیگر را احساس کنید.

تصاویر سه بعدی تمام این منحنی ها و فضاهای صورت را در نظر می گیرند. حالا کف دست خود را روی یک میز صاف قرار دهید و حرکت کنید. مطمئناً نمی توانید هیچ ویژگی خاصی را احساس کنید زیرا همه چیز روان است. این تصاویر دو بعدی ارائه می دهد، بنابراین نمی توان از آن برای تأیید ایمن پرداخت ها و سایر تراکنش ها استفاده کرد.

تصویربرداری سه بعدی به سخت افزار خاصی نیاز دارد که در سری پیکسل 6 گنجانده نشده است، بنابراین اگر ویژگی Google Face Unlock را به Pixel 6 Pro اضافه کنید، می توان از آن برای باز کردن قفل گوشی (حتی اگر ایمن نباشد) استفاده کرد. ) محدود شده است.