• خانه
  • اخبار
  • گوگل به زودی Pixel Buds Pro را برای رقابت با AirPads Pro و Galaxy Buds Pro معرفی خواهد کرد

گوگل به زودی Pixel Buds Pro را برای رقابت با AirPads Pro و Galaxy Buds Pro معرفی خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گوگل به زودی Pixel Buds Pro را برای رقابت با AirPads Pro و Galaxy Buds Pro معرفی خواهد کرد

یک سال پس از ارائه Airbuds Pixel Buds Aبه نظر می رسد گوگل قصد دارد هندزفری بلوتوث دیگری را عرضه کند. ایربادهای جدید گوگل که با نام Pixel Buds Pro نیز شناخته می شوند، احتمالاً با ویژگی های پیشرفته ای مانند نویز فضا و مقاومت در برابر رطوبت، مستقیماً با Galaxy Buds Pro و AirPods Pro رقابت خواهند کرد.

Google Pixel Winds Pro

با عرضه نسل دوم Pixel Buds در سال 2020 و همچنین Pixel Buds A Airbuds میان رده حدود یک سال بعد، به نظر می رسد که گوگل قصد دارد در نهایت یک محصول برتر در دسته هدفون های TWS به نام Pixel Buds Pro را عرضه کند.

از جان پروسر گوگل که توسط FrontPageTech رونمایی شد، Pixel Buds Pro را برای ارائه آماده می کند. خبرچین معروف هیچ اطلاعاتی در مورد مشخصات Pixel Buds Pro ارائه نکرد، به جز اینکه او نسخه «به زودی» این دستگاه را اعلام کرد. با این حال، این می تواند به معنای معرفی این ایربادها به رویداد باشد Google I / O 2022 برای 11 می (21 مه) برنامه ریزی شده است. قبلاً می گفتند یک گوشی میان رده است پیکسل 6a همچنین می تواند در همان رویداد ارائه شود.

Google Pixel Winds Pro

Google Pixel Winds Pro

Pixel Buds Pro قرار است ایرباس پرچمدار گوگل باشد و از Pixel Buds 2 و Pixel Buds A بلندتر باشد. اگرچه این دو مدل کاهش نویز فعال ندارند، اما اگر Pixel Buds Pro با این عملکرد در دسترس نباشد، مطمئناً تکان دهنده خواهد بود. . همچنین قیمت Pixel Buds Pro قطعا بالاتر از Pixel Buds نسل دوم 179 دلاری خواهد بود.

سری پیکسل بادز گوگل در حال حاضر در رده پایین تری نسبت به محصولات رقیب سامسونگ و اپل قرار دارد. Pixel Buds Pro با رقابت سختی با Galaxy Buds Pro 2 آینده سامسونگ که انتظار می رود در ماه آگوست عرضه شود و همچنین AirPods Pro 2 اپل روبرو خواهد شد. Galaxy Buds Pro و AirPods Pro به ترتیب 199 و 249 دلار قیمت دارند، بنابراین Pixel Buds Pro احتمالاً با قیمت متوسط ​​​​قیمت خواهد بود. بدیهی است که این ایربگ ها حداقل در چهار رنگ کربنی، لیمونسل، قرمز واقعی و مه آلود در دسترس خواهند بود.

نظر شما در مورد امکان معرفی Google Pixel Buds Pro در آینده نزدیک چیست؟