• خانه
  • اخبار
  • گوگل برند پیکسل واچ را برای ساعت هوشمند خود ثبت کرده است

گوگل برند پیکسل واچ را برای ساعت هوشمند خود ثبت کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گوگل برند پیکسل واچ را برای ساعت هوشمند خود ثبت کرده است

زمان ارائه رسمی نزدیک است اولین ساعت هوشمند گوگل گفته می شود این دستگاه در ماه ژوئن رونمایی می شود، به لطف یک علامت تجاری ثبت شده جدید با عنوان “ساعت پیکسل» نام مشخص تری دارد.

گوگل ساعت پیکسل

سال ها شایعه شده بود که گوگل قصد دارد ساعت هوشمند Wear OS را عرضه کند. آخرین دور شایعات حاکی از آن است که بالاخره در آستانه معرفی رسمی این دستگاه هستیم. ما قبلا تجسم و همچنین واچفیس های این دستگاه را دیده ایم که تاکنون نام رسمی ندارد. حتی آخرین اطلاعات فاش شده به ساعت هوشمند گوگل، پیکسل روهان، معروف به رمز عبور داخلی گوگل اشاره دارد.

اگرچه تقریباً مطمئن بودیم که گوگل نام دستگاه خود را Wear OS Pixel Watch خواهد گذاشت، تا به امروز هیچ تایید رسمی وجود ندارد. با این حال، در اسناد جدید که در دفتر ثبت اختراع و علائم تجاری در ایالات متحده، گوگل رسماً برای علامت تجاری پیکسل واچ درخواست داده است.

ساعت پیکسل گوگل

Google Pixel Watch

اگرچه از لیست برندهای پیکسل واچ جزئیات بیشتری در مورد این دستگاه وجود ندارد، اما خوب است در نهایت مطمئن شویم که گوگل اولین ساعت هوشمند خود را چه می نامد. با توجه به اینکه ساعت هوشمند این شرکت عملا به عنوان لوازم جانبی گوشی های پیکسل شناخته می شود، نام پیکسل واچ اغراق آمیز نبود.

محتمل ترین فرصت گوگل برای معرفی سخت افزار جدید خود کنفرانس توسعه دهندگان است Google I / O 2022 دستگاه‌هایی مانند Pixel 3a و Nest Hub Max قبلاً در این ماه رونمایی شده‌اند. با این حال، هنوز چند مرحله برای نظارت بین Pixel Watch و عرضه آن وجود دارد، زیرا این ساعت هوشمند هنوز در لیست FCC یا Bluetooth SIG ثبت نشده است.

در نهایت، نظر شما در مورد نام تایید شده Pixel Watch برای اولین ساعت هوشمند غول فناوری مبتنی بر Mountain View چیست؟