• خانه
  • اخبار
  • گوشی هوشمند موبایل موتورولا با کد Felix در حال توسعه است

گوشی هوشمند موبایل موتورولا با کد Felix در حال توسعه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گوشی هوشمند موبایل موتورولا با کد Felix در حال توسعه است

کدام برند اولین گوشی هوشمند پیچ ​​در پیچ را روانه بازار کرد؟ اولین خبر این بود که ال جی در حال کار بر روی LG Rollable با صفحه نمایش قابل جابجایی است. اما این شرکت ناگهان از بازار گوشی های هوشمند کنار رفت. بنابراین Oppo در سال 2020 یک تلفن مفهومی تلفن همراه توسعه داده است و شایعه شده است که نسخه تجاری آن در سال جاری عرضه خواهد شد. دیروز گوشی تاشو موتورولا را در ترنجی دیدید. با این حال، گزارش جدید حاکی از آن است که یک گوشی دیگر موتورولا با نام رمز Felix با صفحه نمایش قابل جابجایی نیز در دست ساخت است. باید دید که آیا این دستگاه اولین گوشی هوشمند تجاری با صفحه نمایش لوله در جهان خواهد بود یا خیر.

بر اساس گزارش ها منبع، دستگاه فلیکس تولید شده توسط موتورولا به طور قابل توجهی با دستگاه های غلتکی نمادین LG و Oppo متفاوت است. Oppo معمولا شبیه یک گوشی هوشمند معمولی به نظر می رسد. اما صفحه نمایش این دستگاه ها انعطاف پذیر بود، بنابراین می توان آن را به صورت افقی باز کرد تا از یک تبلت عریض تر شود.

تلفن همراه اوپو با مکانیزم باز شدن افقی

تلفن همراه اوپو با مکانیزم باز شدن افقی

گوشی کوچک موتورولا از نظر ساختاری با اوپو متفاوت است

برخلاف مثال Oppo، گزارش جدیدی نشان می دهد که اولین گوشی هوشمند فشرده موتورولا دارای صفحه نمایش انعطاف پذیر است که به صورت عمودی گسترش می یابد. همچنین وقتی فشرده می شود، یک سوم صفحه را می توان دور حلقه ای در پایین و پشت دستگاه پیچید. این نشان می دهد که Motorola Felix یک دستگاه جیبی خواهد بود. البته مشخصات و نام بازاریابی نهایی دستگاه ذکر نشده است.

این گزارش ادعا می کند که Motorola Felix در مراحل اولیه توسعه قرار دارد. بنابراین از آنجایی که این شرکت نمونه اولیه سخت افزاری برای فلیکس ندارد، به نظر می رسد نرم افزار طراحی شده برای آن بر روی نسخه اصلاح شده موتورولا اج 30 پرو تست شده است. بنابراین به نظر می رسد حدود یک سال طول بکشد تا موتورولا فلیکس خود را معرفی کند و وارد بازار شود.

آیا می دانستید که چون این محصول در مراحل اولیه توسعه است، موتورولا ممکن است قبل از عرضه آن تغییراتی در طراحی ایجاد کند؟ بنابراین امیدواریم که منابع اطلاعات بیشتری در مورد دستگاه فلیکس در ماه های آینده منتشر کنند.

نظر شما در مورد تصمیم موتورولا برای قرار دادن دستگاه خود به صورت عمودی بر خلاف تصمیم اوپو چیست؟ کدام ایده را کاربردی تر می دانید و بیشتر دوست دارید؟