گوشی هوشمند جدید سامسونگ احتمالا با صفحه نمایش کشویی عرضه خواهد شد

گوشی هوشمند جدید سامسونگ احتمالا با صفحه نمایش کشویی عرضه خواهد شد

شایعه شده است که سامسونگ گوشی هوشمند جدید خود را با صفحه نمایش کشویی تا قبل از پایان سال روانه بازار می کند.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، سامسونگ طبق روال هر سال نسل جدیدی از گوشی های تاشو را معرفی می کند. نسل جدید این گوشی ها مانند سری گلکسی زد فولد احتمالا تابستان امسال معرفی خواهند شد. البته شایعات جدیدی مبنی بر دستیابی این شرکت به نوآوری جدیدی در بازار تاشو منتشر شده است.

بر اساس این گزارش های منتشر شده، این احتمالا یک دستگاه جدید با صفحه نمایش کشویی خواهد بود. یکی از این گزارش ها مربوط به توییت راس یانگ، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل DSCC است که در زنجیره تامین صفحه نمایش کار می کند. او در پست اخیر خود در مورد طراحی گوشی جدید سامسونگ صحبت کرده است. به نظر می رسد غول فناوری کره ای دو طرح را برای گوشی جدید خود در نظر گرفته است. نوع اول به گسترش صفحه در سمت راست و نوع دوم به گسترش آن از بالا اشاره دارد. از سوی دیگر، حساب توییتر Ice Universe از عرضه یک گوشی جدید کشویی سامسونگ تا قبل از پایان سال جاری خبر داد.

همه شرکت هایی که می خواهند صفحه نمایش کشویی طراحی کنند نمی توانند چنین وسیله ای بسازند. بنابراین اگر این خبر در مورد گوشی جدید سامسونگ صحت داشته باشد، اولین شرکت تولیدکننده چنین دستگاهی در جهان خواهد بود. البته سامسونگ زودتر از هر شرکت دیگری وارد بازار گوشی های تاشو شد و اکنون در تلاش است تا از رقبای بزرگی مانند اپل پیشی بگیرد. طبق گزارش های قبلی، سامسونگ از سال 2014 روی فرم فاکتور کشویی قابل ارتقا کار می کند و چندین پتنت برای این فناوری به ثبت رسانده است.