• خانه
  • اخبار
  • گوشی های پرفروش برای سه ماهه اول سال 2022: سیزده شاد

گوشی های پرفروش برای سه ماهه اول سال 2022: سیزده شاد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گوشی های پرفروش برای سه ماهه اول سال 2022: سیزده شاد

اپل شاید دیگر سهم زیادی از دنیای موبایل در کل فروش نداشته باشد، اما از نظر درآمد و فروش «تک مدل» بالاترین رتبه را دارد. IDC پرفروش ترین گوشی های سه ماهه اول سال 2022 را اعلام کرده است و باید بگویم که سیزده کوپرتینویی خوشحال همچنان می درخشند.

پرفروش ترین گوشی های سه ماهه اول سال 2022

آیفون 13 این گوشی پرفروش‌ترین گوشی هوشمند جهان در سه ماهه اول سال جاری بود. این اظهارات توسط تحلیلگران IDC بر اساس تحلیل بازار موبایل بیان شده است. در عین حال، تعداد کل آیفون 13های فروخته شده و سهم بازار آن ذکر نشده است.

در رتبه دوم یک مدل دیگر اپل قرار دارد آیفون 13 پرو مکس قرار دادن آن این نشان می دهد که مصرف کنندگان مایلند برای گوشی هوشمندی با صفحه نمایش بزرگ، عمر باتری خوب و دوربین خوب هزینه بیشتری بپردازند.

اما در جایگاه سوم گوشی نسبتا مقرون به صرفه سامسونگ قرار دارد گلکسی A12 مشخص شد که فروش بهتری نسبت به مدل های دیگر این غول کره جنوبی دارد.

گلکسی A12

گلکسی A12

مقام چهارم را کسب کنید آیفون 13 پرو مقام پنجم را از آن خود کرد گلکسی A32 سامسونگ شاعر بود.

می توانید این گزارش را به صورت ویدئویی مشاهده کنید:

پرفروش ترین گوشی های سه ماهه اول سال 2022

پرفروش ترین گوشی های سه ماهه اول سال 2022

این رتبه بندی نشان می دهد که گوشی های سری آیفون 13 با استقبال خوبی از سوی مصرف کنندگان مواجه شده اند و دستگاه های آنها از نظر فروش پیشتاز بازار شده اند.

عوامل موثر بر بازار موبایل در سه ماهه اول سال 2022

در اوایل سال جاری، تعدادی از تحلیلگران اظهارات نگران کننده ای را در مورد کاهش عرضه گوشی های هوشمند در سال 2022 بیان کردند. آنها اپیدمی تاج، مشکلات زنجیره تامین و تورم را به عنوان عوامل اصلی کاهش فروش عنوان کردند و اکنون پیش بینی های آنها به حقیقت پیوسته است.

بر اساس گزارش‌ها، سازندگان بزرگ گوشی‌های هوشمند مانند Oppo، Vivo و Xiaomi مجبور شده‌اند تولید دستگاه‌های تلفن همراه را کاهش دهند. آنها قبلا به تامین کنندگان قطعات اعلام کرده اند که در حال بررسی برنامه های تولید هستند کاهش 20 درصدی سفارشات برای سه ماهه دوم و سوم امسال اتفاق افتاد.

به عنوان مثال، اگر شیائومی قبلاً قصد داشت 200 میلیون گوشی هوشمند عرضه کند. او اکنون برنامه را 160-180 میلیون تعیین کرده است. حتی پس از اجرای این طرح نتیجه بدتر از سال گذشته خواهد بود. زمانی که این شرکت 191 میلیون دستگاه فروخت.

تحلیلگران می گویند کاهش تولید گوشی های هوشمند ممکن است به دلیل ادامه اپیدمی ویروس کرونا، کاهش تقاضا و تولید بیش از حد باشد. انبارهای این شرکت در حال حاضر دارای ماشین آلات کافی هستند که هنوز باید فروخته شوند و افزایش تولید مفید نیست.

نظر شما در مورد لیست پرفروش ترین گوشی های سه ماهه اول سال 2022 چیست؟ نظر شما با وجود همه شرایط عجیب چیست، اما چرا آیفون اپل می درخشد؟ مجددا یادآوری می کنم که این رقم فروش «تک مدل» است و ارقام فروش کلی برندها شرایط متفاوتی را تجربه می کنند.