• خانه
  • اخبار
  • گوشی موبایل بیل گیتس موسس مایکروسافت کدام مدل است؟

گوشی موبایل بیل گیتس موسس مایکروسافت کدام مدل است؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
گوشی موبایل بیل گیتس موسس مایکروسافت کدام مدل است؟

بیل گیتس، یکی از بنیانگذاران مایکروسافت، در حساب کاربری این هفته Reddit او فاش کرد که از یک گوشی اندرویدی با صفحه نمایش بزرگ استفاده می کند. اما این مایکروسافت سرفیس دو نیست. در عوض، بیل گیتس از Galaxy Z Fold 3 سامسونگ به عنوان یک تلفن همراه روزمره استفاده می کند.

تلفن همراه بیل گیتس

بیل گیتس در پاسخ به سوال Reddit در مورد AMA خود، سرانجام تایید کرد که از کدام گوشی هوشمند استفاده می کند. Samsung Galaxy Z Fold 3. جای تعجب نیست که گیتس از یک دستگاه اندرویدی استفاده می کند، همانطور که در گذشته چندین بار گفته بود، برای مثال در سال 2017 از سیستم عامل اندروید استفاده می کند.

با این حال، ممکن است تعجب کنید که چرا گیتس از Fold 3 ویژه استفاده می کند؟ خوب، در واقع، او می گوید که در حال آزمایش دستگاه های “مختلف” است. او توضیح می دهد که اندازه نمایشگر Fold به این معنی است که می توان از آن دور از دستگاه های دیگر با استفاده از این گوشی و «لپ تاپ» استفاده کرد. او احتمالا از یک گوشی سامسونگ استفاده خواهد کرد زیرا همکاری نزدیک سامسونگ با مایکروسافت به دستگاه های مختلف این شرکت اجازه می دهد تا به خوبی با ویندوز ادغام شوند.

تلفن همراه بیل گیتس

تلفن همراه بیل گیتس

در گذشته، بیل گیتس با خوشحالی در مورد نحوه استفاده از گوشی اندرویدی به جای آیفون اپل صحبت می کرد، اما این اولین بار است که در مورد مدل دقیقی که در حال حاضر استفاده می کند صحبت می کند. در مصاحبه ای با Clubhouse در سال 2021، او همچنین اشاره کرد که برخی از توسعه دهندگان اندروید برنامه های مایکروسافت را از قبل روی تلفن های هوشمند خود نصب می کنند و اندروید نسبت به iOS انعطاف پذیرتر است و او همه چیز را می خواهد. به این فیلد دسترسی داشته باشید.

نکته خنده دار این است که گیتس از گوشی هوشمند خود مایکروسافت، Surface Duo استفاده نمی کند. این دستگاه مانند گوشی تاشو سامسونگ با دو صفحه نمایش داخلی در یک لولا اهداف زیادی دارد که فضای بیشتری را برای برنامه ها و کارها در اختیار شما قرار می دهد. با این حال، در پایان، گیتس ممکن است به سادگی یک رابط کاربری شیک، یک دوربین مناسب و به روز رسانی هایی که در واقع به موقع می رسند بخواهد.

نظر شما در مورد استفاده بیل گیتس از Galaxy Z Fold 3 سامسونگ به عنوان یک تلفن همراه روزمره چیست؟